Pracovna s knihovnou

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » úte lis 29, 2011 7:29 pm

V Azkabanu... to ano... ale nevinně. Upřesní. Ale jak jsem řekl... kdo z nás byl tehdy svatý? Pokrčí rameny, taky nemá svědomí čisté. To bych na ni nikdy neřekl. Ale občas se v životě stane, že tě zradí ten, od kterého bys to nejmíň očekával. Chrstne do sebe obsah sklenky. Vrátil jsi jí to taky někdy? Zamlada nebyla před tebou žádná sukně v bezpečí. Mrkne na něj lišácky. Nepovídej, fakt? No vidíš, třebas byl i v mém kraji a ani jsi o tom nevěděl. Mohli bychom si tam někdy spolu vyjet... na lov... už jsem dlouho nestřílel. Lesy jsou tam plné zvěře. Rozesměje se. Máš pravdu. Pochodil jsem půlku světa a stejně mě to pořád táhlo zpátky do téhle barabizny, kde mám své kořeny. Jen škoda, zvážní, že jsem tady zůstal sám. Jo... potřeboval bych ženskou. Ta samota mi někdy pěkně leze na mozek. Kývne zamyšleně hlavou, pak ale mávne rukou. Která by mne chtěla...
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Sirius Black » stř lis 30, 2011 9:45 pm

No jo, to je takovej detail *zakření se na tu nevinost* Přesně jak říkáš, narodili jsme se celkem dost blbě *ušklíbne se pobaveně* Ne, nevrátil..resp né tady mezi místníma, ale neříkám, že jsem si tento rok "neužíval"..kdybych to měl tak blbě nazvat...bylo to kvůli práci a pak jedna holka na mě měla celkem velkej vliv...bylo jí škoda *pokrčí rameny a zamračí se* Byla fajn..trochu mi připomínala Meg *hořce se usměje* Meg to asi tuší, že jsem nebyl ten rok svatej, ale nebavili jsme se o tom...akorát to nebylo o "vrácení jí to"...vím, že kdyby musela, tak to udělá taky...za tu dobu jsem se celkem změnil a oko za oko už opravdu není moje heslo *zašklebí se pobaveně* Joo, to kdysi bývaly časy *zasní se* Ale řeknu ti tajemství, téměř s žádnou jsem nespal *rozhlédne se a zašeptá, jako kdyby snad zdi měly uši* Určitě, rád si půjdu zalovit..dal bych si takového srnečka *malinko mlaskne* Jdeš na ten vánoční večírek, co se tady koná? Mě totiž napadlo..co kdybys přišel na Vánoce k nám? Teda nevím, jestli sis zrovna na ten den neplánoval nějakou práci..ale Meg by to určitě potěšilo a malá by tě zabavila *mrkne na něj šibalsky*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » sob pro 03, 2011 10:45 am

Poslouchá jeho vyprávění z cest a přikyvuje. Chápu, že sis tam někoho našel. Je to pro chlapa taková hojivá náplast na zraněné srdce. A to, že sis vybral zrovna typ Meg svědčí o tom, že jsi ji přesto všechno nepřestal milovat. Ale jsem rád, že jste si odpustili a vrátili se k sobě. Nedokážu si po tvém boku představit nikoho jiného, než ji. Upřímně vám přeji to štěstí. Zamyšleně popíjí svůj drink. A to ti mám jako věřit, že jsi se žádnou nespal? Ve tváři se mu objeví úžas. Holky po tobě přímo šílely, až jsem ti to někdy záviděl. Hezčí a oblíbenější Black. Ušklíbne se Taky bych si dal... taková srnčí kýta na červeném víně, brácho... to by bylo něco. Tak až začne lovecká sezóna, vyrazíme spolu do hlubokých lesů. A... jestli chceš, vezmi sebou i toho tvého kamaráda, co jste spolu kdysi chodívali na lov... toho vlkodlaka. Udělá překvapivé chlapské gesto. Nevím, jestli přijdu na ten večírek. Vyhýbám se společnosti, nerad někam chodím.. sám. Pokrčí rameny. Co bych měl na práci... nic. Moc rád přijdu. Díky za pozvání.


(neukončíme to pomalu, ať tady nejsme až do těch Vánoc?:))




.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Sirius Black » čtv pro 08, 2011 10:30 am

(však právě jsem myslela, že to dojedeme tak týden před Vánoci, ať to hezky navazuje;))

*pokrčí rameny, když poslouchá ty jeho psychologické "kecy" (to já tak nazývám běžně;)) o něm a Meg...ale nevadí mu to poslouchat* Joo bráško *štěkavě se zasměje* Ne, nespal.. *zavrtí se smíchem hlavou* Neříkám, že to bylo úplně nevinné, ale...náhodou, vždycky jsem byl i citlivá duše *směje se a pak chvilu na něj hledí, o jakém kamarádovi to mluví* Ty ses tady ještě s Remusem nepotkal? Vždyť jsi byl tehdy u Luciuse a on tam byl taky, ne? To mi neříkej, že jste se ještě neviděli *zamrká rychle očima, bo to nechápe* Fajn, takže si uděláme rodinnou pohodu a konečně víc poznáš ty dvě expertky *chechtá se*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pát pro 09, 2011 8:42 pm

(ok;))

Opravdu? Nikdy jsem si nevšiml, že bys byl někdy nějaká citlivka, a to jsme spolu vyrůstali. Upřímně se zasměje tomu jeho vysvětlení. Pak se chvíli na něj zkoumavě zadívá, jestli úmyslně zapomněl na ten nesmyslný souboj před rokem, anebo chce záměrně obrátit v žert to, že šel tehdy proti vlastnímu bratrovi. Už jsem měl tu čest seznámit se s … panem Lupinem. Přikývne. Víc o tom setkání neřekne, nerozebírá, nepřipomene, nevyčte. Je to pro něj uzavřená záležitost a nemíní se k ní vracet. Nebylo to tehdy za moc příznivých okolností a proto bych to rád napravil. Lov na divokou by byla dobrá příležitost, co myslíš? Zeptá se se zájmem. Pak se natáhne po dřevěné krabičce s doutníky a nabídne mu. Pravé dominikánské. Vlastnoručně vyrobené. Pochlubí se s úsměvem a jeden si taky vezme. To bych rád, viděl jsem Meg sotva pár krát a malou jenom jednou. Doufám, že mezi vás zapadnu. Zasměje se.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Sirius Black » ned pro 11, 2011 1:43 pm

(ne, on akorát na tvrdo zapomněl:D Tady máš tu moji skleroozu..snad si zvykneš, hehe...když tak kopej, ju?;) To tehdy bylo vlastně kvůli tobě, že? Jsem uvažovala, jestli bysme fakt Regulusovi neměly najít babu..akorát kdybych se té úlohy zhostila, tak nevím, jak by to dopadlo časově..to je jediný můj limit..mně je ho lííííto:D chudák malá..)

Nooo, ono ani se nebylo komu "svěřovat" *odfrkne si se smíchem* A už vůbec ne tobě, drahý bratře *zasměje se štěkavě* Bys pak po celých Bradavicích chodil a vyvřískával, že mám i nějakou duši *nepřestává se smát* Tý jo, no jo, pan Lupin.. *ušklíbne se pobaveně* On je dobrej chlap..a ty ses taky nějak změnil, tak to pude *mrkne na něj..ber to jako žert;)* Mezi nás určitě zapadneš..a malá konečně pozná svého strýčka.. *přikývne spokojeně*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon pro 12, 2011 8:35 pm

(jsem si to myslela, že zapomněl:D jj, bylo to kvůli Styx, když vyzval Remuse k souboji:) No, zasloužil by si nějakou hodnou ženskou, to je fakt. Taky mi je ho chudáčka líto, jak je tak sám. Něco vymyslíme;))

Tak to máš asi pravdu. V té době jsme si už tak... nerozuměli, jako když jsme byli malí kluci. Uzná, proč se mu Sirius v mládí nesvěřoval. Já bych tohle na tebe přece nikdy neřekl. Neshodil bych tě před těmi tvými kamarády... i když jsem ti často záviděl. Zvedne ruce v obranném gestu a culí se u toho. Jo, změnil jsem se. Život mě změnil. Ty hrůzy, co jsem na vlastní oči ve světě viděl, musí změnit i toho největšího zmetka. Ale co ti mám říkat, určitě jsi to sám poznal na vlastní kůži. Zvážní. No, nejsem si jist, jestli ten Lupin bude mít zájem se se mnou vůbec bavit. Myslím, že má dobrý důvod zlobit se na mně. Ušklíbne se pochybovačně. Tak na malou se těším nejvíc. Asi bys to na mne neřekl, ale mám moc rád děti. Rád bych si jednou založil vlastní rodinu.... až najdu tu pravou. Dodá zamyšleně.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Sirius Black » sob pro 17, 2011 11:12 am

*štěkavě se zasměje* Ty bys mě neshodil, tak to je goool...teď ti to věřím, kdysi bych tě asi poslal k šípku *uculuje se pobaveně* Remus? A zlobit se? *usměje se* To je snad nejhodnější osoba (teď jsem chtěla napsat tvor/člověk:D), kterou jsem kdy poznal..ten už na to určitě zapomněl *mrkne na něj* Ty, brácha, tak se domluvíme, že přijdeš den před Štědrým dnem a budeš s náma zdobit stromek..Meg bude určitě péct vánočky a dostaneme minimálně dva krocany od její máti..takže jídla bude habaděj..chcu dělat ještě bramborový salát, tak pokud ti to nebude vadit, klidně tě trochu zapřáhnem...*pleskne ho kamarádsky po ruce* Co ty na to? *kopne do sebe panáka*

(pomalu to ukončíme, ať může dorazit:))
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » sob pro 17, 2011 2:30 pm

Dobře tedy. Ale domluv to s ním radši ty. Nevím, jak by se zatvářil, kdybych mu najednou zabouchal na vrata. Možná bych ani nestihl vytáhnout hůlku. Zavtipkuje a pak se zamyšleně zahledí na dno skleničky. Docela se těším, už dlouho jsem si nezastřílel (ne na Remuse, ale na divokou:D) To je dobrý nápad, moc rád přijdu a přiložím trochu ruku k dílu, nerad bych přišel rovnou k hotovému, to by mě musela hanba fackovat. Rozesměje se. Krocana? Tak toho si určitě nenechám uletět. Mrkne na něj uličnicky. Já se zase postarám o nějaké pití, ať nepřijdu s prázdnýma rukama. Nabídne se ochotně.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Sirius Black » sob pro 17, 2011 3:01 pm

Neboj, všechno domluvím *přikývne s úsměvem* Fajn, takže tě budeme čekat..klidně, pití nechám na tobě *ujistí ho a vstane* A pokud já odtud brzo neodejdu, tak Meg bude vřískat, že jsem jí nepomohl s cukrovím *zasměje se* Budeme se těšit, bráško *pevně ho obejme a s prásknutím zmizí*

(a toho 23 ať se objeví u nás;))
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron