Pracovna s knihovnou

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » sob pro 17, 2011 6:16 pm

Rozloučí se s ním a jak Sirius odejde, teple se oblékne a vydá se na Příčnou shánět dárky pro své nejmilejší.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » sob úno 04, 2012 2:28 am

Vrátí se z Příčné, kde byl nakoupit spoustu věcí podle seznamu a pak si v pracovně sedne ke stolu a dlouho do noci cosi studuje, čte a zapisuje.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pát dub 13, 2012 12:10 am

Celý den studuje podrobné mapy Řecka a hledá vhodný pozemek pro chov chimér. Navečer konečně najde dokonale vyhovující oblast, přesně podle jeho představ a potřeb. Jde spát, aby mohl brzy ráno vyrazit obhlédnout si pozemky osobně a uzavřít obchod s jejich majitelem.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » sob kvě 05, 2012 10:16 pm

Druhý den si udělá výlet na jih Evropy, okoukne několik pozemků a vybere ten nejvhodnější, až na jihu Řecka. Zaplatí jej a ještě den tam zůstane, aby si jej připravil a zabezpečil. Další den se vrátí zpátky do Londýna.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » sob kvě 05, 2012 10:27 pm

Hned, jak se vrátí z cest, napíše vzkaz pro Remuse Lupina a odešle jej po sově do Beast.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 07, 2012 5:58 pm

Vy si tento dům pamatujete asi trochu jinak, poznamená, jak se Remus rozhlíží kolem sebe. Posaďte se. Co si dáte k pití? Nabídne mu křeslo a dojde k baru.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Remus Lupin » úte kvě 08, 2012 4:42 pm

To je pravda...*přikývne*skotskou, díky...*usadí se a zabloudí očima po policích* máte tady docela hezkou sbírku..*kývne ke knížkám* jen sbíráte nebo i pročítáte...?
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » úte kvě 08, 2012 5:25 pm

Naplní dvě sklenky skotskou, jednu mu nabídne a přisedne si. Sbírám a taky čtu. Všechno, co tady vidíte, mám přečtené. Kdysi jsem tady měl zcela jiný druh knih. Od té doby jsem trochu změnil vkus a dnes se zajímám o něco úplně jiného. Pousměje se. Většina knih, co tady mám, jsou cestopisy, zeměpisné mapy a naučná literatura. Ale abych vás nezdržoval, váš čas je jistě drahý... Vstane a dojde si k pracovnímu stolu pro nějaká lejstra.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Remus Lupin » úte kvě 08, 2012 7:52 pm

Hm...*upije* osobně jsem nikdy nepřišel na to, že si někteří lidi knížky kupují nebo je mají, ale spíš na ozdobu, nikdy žádnou pořádně neotevřeli...*upije ze sklenky* psal jste, že už máte ten pozemek, to se vám povedlo opravdu rychle....
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » úte kvě 08, 2012 8:47 pm

Možná si myslí, že čím více knih v knihovně mají, tím budou vypadat inteligentněji, ušklíbne se. Otevře složky, které si přinesl a chvíli v nich listuje a pečlivě si je zakládá. Prošel jsem celý jih Balkánského poloostrova a přilehlých ostrovů, než jsem našel - podle mně - vyhovující pozemek. Mohl byste se podívat a říct mi váš názor? Posune k němu pár fotografií. Je to sopečný ostrůvek v Thráckém moři, patřící Řecku. Tedy, nyní už mně. Opět se pousměje. Pokud by byl nevyhovující k chovu chimér, využiju jej jinak.
http://i.lidovky.cz/11/112/lngal/APE3f1a36_003.jpg
http://www.zzz.cz/cesty/patagonie/puy/0201-l15-6.jpg
http://www.adventura.cz/foto/500/17446.jpg
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron