Pracovna s knihovnou

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » ned lis 20, 2011 12:31 am

V poště objeví reklamní letáček Styx. Položí si jej na stůl, hledí na něj a u sklenky nostalgicky vzpomíná. Z myšlenek ho vytrhne bouchání na vrata. Zvedne se a jde otevřít. Když uvidí Siriuse, zatváří se překvapeně. Brácha... co ty tady? Pojď dál. Otevře dveře dokořán a vpustí ho dovnitř. Posadí se spolu do křesel a Regulus jim nalije obligátní skotskou. Co tě přivádí?
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Sirius Black » ned lis 20, 2011 11:02 am

Ahoj *oklepe ze sebe déšť, který venku kype* Jsi říkal, že se můžu stavit kdykoliv *usměje se* A když jsem se minule tak vypařil, tak jsem si říkal, že při nejbližší volné chvíli tě zase navštívím *trochu provinile* Meg posílá pozdrav a možná taky už konečně dojde *strčí mu do ruky muffiny, které pekla* Jak to jde? Už jsi vymaloval? *zajímá se*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » ned lis 20, 2011 2:05 pm

Nenápadně schová reklamní letáček pod stůl a podá mu sklenku. To jsem říkal... a myslel jsem to smrtelně vážně. Uculí se. Mám opravdu radost, že ses stavil, bráško. Plácne ho přátelsky po rameni a je na něm i vidět, že ho Siriusova návštěva potěšila. Díky, že ji taky moc pozdravuji, i malou, a ať se konečně taky přijdou podívat. Vzkáže a ochutná muffinku, i když se ke skotské moc nehodí. Hm.. skvělá, opravdu. Meg je šikovná ženská. Ani si ji snad nezasloužíš. Zažertuje. No, nakonec jsem nemaloval. Rozhodl jsem se celý dům vytapetovat látkovými tapetami. Zdálo se mi to takové... honosnější pro Blacky.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Sirius Black » ned lis 20, 2011 2:42 pm

*rozhlédne se po kuchyni* A já furt uvažoval, co je tady jiného *pobaveně kouká* Moc hezké to máš, bráško...líbí se mi to...*přikyvuje a napije se whisky* Tos nemusel do sebe tak ládovat *jak vidí ten muffin a směje se* Jo, prý máš nechat něco i Kráturovi *pobaveně protočí oči, ale nemyslí to zle* Někdy mi připomíná Hermionu *směje se* Naše skřítka se má jak v bavlnce...*pak na oko trochu zvážní* Já to říkám furt, že si ju nezasloužím *ale jiskří mu v očích* Jo, Meg ještě něco udělá a slíbila, že co nejdřív dorazí...malá teď byla nějaká nastydlá, tak musela být doma, ale už je ok, tak si udělají výlet *mrkne na něj* Ta skotská je fakt dobrá *labužnicky mlaskne a kecne si na židlu*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » ned lis 20, 2011 7:09 pm

Díky. Jsem rád, že se ti to líbí. Konečně to dělá čest šlechtickému sídlu. Rozhlédne se spokojeně kolem, on je na rozdíl od Siriuse hrdý na svůj původ. Ale Krátura se u mne taky nemá špatně. I když od té doby, co jsem matku vystěhoval z chodby, kouká na mne jako na matkovraha. Zkusím ho podplatit těmi mufinkami. Zachechtá se. Tak to mi pak dejte vědět dopředu, abych pak pro malou přichystal nějakou zábavu. Co ji vůbec zajímá? Předpokládám, že panenky asi ne. Ušklíbne se a pak si zvědavě prohlédne svoji sklenku s třpytivě zlatou tekutinou proti světlu. Dodává mi ji... no, jeden můj známý. Jeho rodina má palírnu ve Skotsku. Zrála prý pět let v dubovém sudu a je to výrazně znát na její skvělé chuti. Napije se a labužnicky poválí kořalku na jazyku. Dám ti pár lahví, když ti tak chutná.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Sirius Black » pon lis 21, 2011 12:49 pm

Prosím tě *mávne rukou* Jsme poslední, co zbyli, takže mám takový pocit, že rod už je za námi *pobaveně se ušklíbne* A matka evidentně taky...*uculuje se u toho obrazu* Kdyby to aspoň ocenila ta stará raketa, jak jsi to tu vycídil...když už furt tak ječí *ušklbne se* Neboj, malé nemusíš chystat vůbec nic, ona se zabaví sama..teď ju chytlo nějak levitování, takže nám lítá po baráku *směje se* Né, že by byla TAK nadaná, že by to zvládla sama, ale viděla skřítku, jak lítá, tak chtěla taky..takže jí bude stačit jen to..*mrkne na něj* Prosím tě, já těch sudů mám ještě v Anglii svojich dost, takže rači ne-e, bo by to asi letělo oknem *směje se* Když nám tehdy vybouchl ten barák, tak jsem zachránil aspoň ty sudy *pobaveně se zašklebí a lokne si*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » úte lis 22, 2011 6:53 pm

Nejsme poslední. Náš rod nevymře.. zcela jistě ne po meči... máš přece dceru. Zavrtí nesouhlasně hlavou. Copak naše matka někdy někoho pochválila? Kromě toho ani neví, že jsem to taky zrekonstruoval. Z místa, kam jsem ji přemístil, vidí akorát tak protější zeď. Ušklíbne se škodolibě. Po kom je ta malá tak chytrá a nadaná? Předstírá, že hluboce přemýšlí, ale koutky mu cukají. No dobře... i když nepochybuji, že je celá Meg, nezapře, že má v krvi blackovskou bojovnost. Jestlipak jí někdy budeš vyprávět pohádku o tom, jak její otec jako kluk pořád utíkal z domova? Mrkne na něj pobaveně, ale hned nato pozvedne překvapeně obočí. Vybouchl vám dům? Co se stalo... pálil jsi načerno kořalku? Zavtipkuje, ale zaujme ho to. Kde teď vůbec bydlíte?
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Sirius Black » stř lis 23, 2011 3:00 pm

Tak pokud nesplodí některej z nás ještě syna, tak po meči vymřeme určitě..dceru do toho budu tahat, až na to bude dost stará..neřeknu jí všechno, ale některé věci ano, ať ví, s kým má tu čest *usměje se malinko posmutněle* I to, že tatínek zrovna není slušňák.. *uculí se* Tak nějak mi nepřijde fér to před ní tajit, když bude mít zvídavé otázky..což už teda má, ale né tohoto typu *směje se* Jooo, v lumpárnách bude určitě po naší famílii *směje se* Na to ju užije... *přikývne* Ále *mávne rukou nad barákem* Jsme se tehdy s Meg pohádali, to bylo poprvé, co mě podvedla a já trochu víc řádil, no..a srovnal jsem tak nějak barák se zemí..*pokrčí s úšklebkem ramena a dělá, jako by nic* To jsme měli baráky dva - jeden blízko Londýna, který jsem zdemoloval a druhý na Lesbosu, ve kterém vegetíme teď..no a stále přemýšlíme, že si zase zřídíme další bydlení..akorát stále nevíme, zda to bude byt nebo opět barák *zamyšleně pokyvuje* Ale ty máš ještě nějakou farmu ve Skotsku, pokud si to pamatuju dobře nebo se pletu? *vezme si jeden muffin a na chvilu si zacpe pusu*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » sob lis 26, 2011 11:47 pm

(pochopitelně chtěl říct, že nevymřou po přeslici, moje chyba;))

To schvaluji. Dětem se nemá mazat med kolem pusy, měli by vědět pravdu. A je lepší, když jí to řekneš ty, než by se to dozvěděla od někoho cizího. Ale zase tak hrozné věci z mládí snad nemáš na svědomí. Žili jsme holt ve špatné době. Pokrčí rameny. Pak nevěřícně pokrčí čelo. Meg tě podvedla? Tak to jsem opravdu nvěděl... omlouvám se. Neptá se na podrobnosti, pokud by Sirius chtěl o tom mluvit, začne sám. Nedivím se ti, že jsi řádil, vždycky jsi byl prudký. Každý se s tím vyrovnává po svém, já jsem se zase zavřel před světem v této barabizně. Povzdechne si. Ale hlavně, že jste si zase našli k sobě cestu a že vám to teď klape, byla by škoda, aby malá vyrůstala v neúplné rodině. Poznamená. Takže budete stavět? A už máte představu, kde? Kdybys chtěl píchnout, stačí říct. Stejně nemám nic moc na práci. Asi bych si měl něco najít. Pak zavrtí hlavou. Ne, ve Skotsku ne. V západní Anglii mám malou farmu, spíš koňské stáje. Moc rád se tam vracím, je tak božský klid, blízko je moře. Někdy mě ten rušný Londýn opravdu zmáhá. Asi stárnu, nebo co. Usměje se.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Sirius Black » pon lis 28, 2011 3:26 pm

Ne, nic světoborného jsem tehdy neprováděl...až na to, že jsem byl "pár" let v Azkabanu a tak... *zasměje se* Ještě jsem nebyl tak starý *chechtá se* Joo, Meg mě podvedla 2x, pokud se nepletu..poprvé jsem zbořil barák a podruhé jsem na rok zmizel *ušklíbne se* My jsme povedená familie *směje se* My jsme vždycky byli nudný páreček, ale pokud už se něco mělo stát, tak pořádně *kýve hlavou* Jojo, myslím, že malá nás udrží pohromadě..takové pouto mezi námi..ani nevím, jak to vlastně ta malá potvůrka dělá *s úsměvem se zamračí* Západní Anglie je fajn *poznamená* Taky jsem jí dřív prošel..téměř celou dokonce..jsem se nudil *pokrčí rameny* No, uvažujeme buď o Vancouveru nebo Los Angeles..a nebo rovnou obojí *zakření* Ještě jsme se ae nerozhodli...je to složité a furt na to není čas *nakrčí nos* Tak ty tomu říkáš barabizna, ale div, že tu nezakořeníš *zasměje se* By sis měl najít konečně ženskou, ta by tě z toho filosofování vytrhla *mrkne na něj*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron