Wood & Sons Prodejna

Pohodlný nábytek z celého světa

Moderátoři: Beatrix, Personál

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » pát kvě 14, 2010 8:51 pm

*Když k němu Bea dojde, tak se na ni široce usměje a vyskočí na nožky* Dobrý den..no, vy určitě..*nemůže si pomoct* tedy ehm...měl bych takový dotaz...jestli vedete i nábytek Savia Firmina...abyste rozuměla...můj zaměstnavatel po něm už nějakou chvíli touží, a tak jsem dostal za úkol se ve zdejších vodách poptat...*vzpomene si a chvíli hrabká v tašce a pak jí strčí do ruky obrázky kýženého nábytku*
ObrázekObrázek
Obrázek
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » sob kvě 15, 2010 3:26 pm

+uculí se mile, potěšeně+ To já ráda...+zamrká na něho a koukne na obrázky+ Jo tohle...+nakrčí přemýšlivě čelíčko, obejde pultík a kouká do počítače+ Vy jste ze Slastí, žejo? +koukne na něho přes monitor zkoumavě a projíždí tam katalogy+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » sob kvě 15, 2010 3:57 pm

No, není to moc obvyklá značka, co...*kouká na ni a opře se o pultík z druhé strany* to víte...staromilci...*zakření se a pak potěšeně mrkne* jo, to jsem...mám to napsané na čele? Jason Schuyler...*napřáhne k ní tlapku...musí se kapánek natáhnout, jak není moc vysoký a trošku víc hřeje, vlkodlak no:)* Jean-Claudův..hm..asistent a striptér...vás jsem tam ještě neviděl?*si ju prohlídne* to bych si pamatoval...*zase se zazubí a upře na ni modré očka*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » sob kvě 15, 2010 4:57 pm

To sice není..alee...jo tady to je, myslím, že by se to dalo objednat..sice by to asi pár týdnů trvalo a nebylo by to nejlevnější...+vyjede mu přes tiskárnu ceník, ani se jí ty sumy nechcou říkat nahlas...+
Na čele ne, ale myslím, že jsem vás už někdy...viděla..na plakátě, nebo tak..+v sexu ve městě myslim, žejo?+ Beatrix Stein. +taky se natáhne a potřepe mu pacenou a trochu se zarazí vy...nakrčí čelo, že není..studenej no+ nejste? +vycení špičáky, aby jí je taky ukázal+
Já tam byla...asi dvakrát..ale moc vaši společnost neznám, takže plna respektu zůstávám v posledních řadách. +usměje se mile+ Je fakt, že na mě bohužel hodně lidí nezapomíná...rizika povolání. +zavlní obočím+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » sob kvě 15, 2010 5:18 pm

*přikyvuje*tak cena asi nebude problém...*mrkne na ceník* Slasti tady docela sypou a ani ostatní podniky mimo na tom nejsou zrovna zle...ale raději bych si ho vzal s sebou...*zamává papírem* i jako alibi, že jsem tu opravdu byl...*zamyslí se, že by z něj J-C asi stejně pravdu dostal...*
jo ták..to je možný...*joo, to netuším, já ho vyhrábla z fan castu Anity, jak měl být film a nebyl nakonec, no:)* co..nejsem...*a pak se rozesměje od ucha k uchu* ne, to ne..patřím do jiné kategorie...*udělá na ni žluté vlčí oči* ale nekoušu...krásné dámy nikdy...leda by si to přály...*mrkne už normálníma očima* bohužel? Proč to? *zatváří se zvědavě a trochu podmračeně zároveň, jestli nááhodou něco nepřehlídnul*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » sob kvě 15, 2010 6:00 pm

Klidně vám to i podepíšu...+jako to alibi+ A chcete rovnou vybrané kousky objednat, nebo si o ně může šéf napsat klidně mailem..sou tam objednací čísla.
To gratuluju k úspěšenému podniku, asi na tom máte taky..+sjede ho pohledem+ svůj podíl, že...

+trochu se zarazí a zírá mu nepokrytě na oči+ To je drsný! +nadšeně+ Takže vy budete...+odtuší+ jako Remus? +rači se ujistí+ To já občas koušku a nemusím být ani úpír ani nic jinýho..+zamumle spíš pro sebe a nabídne mu z dooozy čokoládky reklamní ledový+ tohle jíte?

+pokrčí ramenama+ Obchody nejsou vždycky nekomplikované. +pousměje se jak se zamračil+ Říkáte si kam ste to vlezl?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » sob kvě 15, 2010 10:12 pm

to co jsem donesl na ukázku, to klidně objednejte...zbytek když tak přiobjedná šéf mailem...*usměje se* to víte, lidi bývaj zvědaví..a za to, co nikde jinde neuvidí...*trošku samolibě se usměje* si rádi připlatí...takový cirkus s příšerami...*nakloní se nad pultík a šeptne* to je teprv něco...

Remus?*zarazí se a zamyslí se, trochu u toho nakrčí obočí* áá...ten chlápek, co dělal povzdvižení dole v baru...*máchne tak neurčitě rukou někam ven* jo...teda, spíš líp. Nemusím čekat na úplněk..*uculí se* mezi námi, může být rád, že šéf má momentálně větší zájem na tomhle nábytku*klepne prstem do fotky* než o tom, co je...taky tam mohl zůstat, jako pohodlná chodící lykantropí konzerva...*zavrtí hlavou*být zrovna..*znovu na ni mrkne rošťácky žlutýma očima* vlk, se nevyplácí..to Nath to má lepší...*zamračí se a když mu pošoupne čokoláádku, tak si jednu hbitě uloví ze sklenice* díky..koušete?*mrkne a znova si ji sjede pohledem* a musím něco provést, abyste mi to předvedla?*uculí se* no, už v jámě lvové jsem...*mávne rukou* ale tady je to docela hezký..*rozhlídne se*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » ned kvě 16, 2010 1:50 am

Máte to mít..+napíše tam požadavek zaměstnancům a pozorně ho sleduje+
+nachvilku trochu utuhne, co kdyby ju chtěl třeba sežrat, ale pak se uculí+ Hodně luxusní "cirkus", co jsem tak slyšela..

Remus vyvádí? +nakrčí čelo+ Áha, to sem vlastně četla...no jo..vztahy...+povzdychne si, že to říká vše+
+tak mile si ho prohlíží s úsměvem, a přemýšlí, jestli tohle ščeně fakt pracuje v TOM podniku+ Nath? To je teeen..s dlouhýma vlasama? +není si jistá, jestli tím teda vyjádří kterej..ale myslí toho, co mu všichni na rozlučce osahávali hlavu..+ A to pročpak? Poučte mě! +zamrká svůdně řasama - no pro něho to asi moc svůdný nebude, ale je to takový milý no, přátelský. a u pultíku sou barový židličky, takže si tam může k čokoládkám pohodlně sednou, a ona před něho vyskládává od každýho druhu jednu..dvě..tři..+
Kupodivu někdy stačí nedělat vůbec nic, +zašklebí se+ ale snažím se to regulovat. +našpulí vtipně pusu a zdlábne čokoládku+ Ještě aby nebylo, +spokojeně koukne okolo+ obchod musí být reprezentativní!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » ned kvě 16, 2010 1:01 pm

áá..myslíte místní slasti..to není vono...*zavrtí hlavou a kecne si na židličku* i když.. zvěřinec jsme docela slušnej...*tak nějak od zvyku se rozhlídne, jestli ho někdo nemůže slyšet* myslím spíš další podnik, mimo tuhle oblast...Cirkus prokletých...si v podstatě představte stálý cirkus, klauny a tak...ale neběhají tam jen poníci, no..pak ještě taneční klub a něco jako divadlo...pak se divte, že si šéf může objednat tohle..*kývne bradou k počítaču*

jo, ale moc toho nevyved...naštěstí...*přikývne a uzobne další čokoláádku, má furt hlad, asi je furt ve vývinu..ščeně...ne všichni jsou tam mocní, vážní dokonalí..a mrtví, no:D* jo, to je von...kocour...*odfrkne si* by potřeboval ostříhat...*trošku škodolibě si představí, jak se v noci krade s nůžkama...*nooo...*přimhouří očka a jak tu nikdo není, tak uzobne kousek čokolády a pokračuje* Nath je leopardodlak..což samo o sobě je fuk, jaký dlak ste...teda..kromě krys, to bych teda fakt neto..mno, ale..*vrátí se zpátky k tomu co chtěl říct* sice musí poslouchat a to všechno kolem...ale my vlci to máme horší v tom, že Jean-claudeovým zvířetem je vlk. *koukne na ni a vysvětlí* to znamená, že tohle zvíře a i nás vlkodlaky může kdykoliv přivolat si na pomoc a taky i ovládat...jen ti nejsilnější mohou vzdorovat...a přiznávám, že šéfovi moc odporovat nejde*nakrčí nos* já jsem jeho osobní vlk...ale nestěžuju si, on zase není takový špatný..z těch upírů, co tam jsou, jediný asi nemá o kolečko víc...ale naštvat bych ho nechtěl..*pokrčí rameny a na chvilku vypadá tak nějak starší než je...pak se na ni zas uculí a bleskově chnapne po další čokoládce* jen doufám, že si Asher nevzpomene a nezavolá si někoho svého...*protočí oči* to z nás bude zoo...
Nic? no výborně...*skládá si tam prázdný obaly od čokolády a pokukuje po ní* to jo...to by měl..jinak by vám sem asi moc lidí nepřišlo...
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » ned kvě 16, 2010 4:53 pm

+zaujatě ho poslouchá+ Já opravdové cirkusy moc nemusím, příde mi to neuvěřitelně depresivní. +nakrčí čelo+ Nevím proč, ale klauni mi přídou jako hrozně tragické postavy. Váš šéf zřejmě ví, jak správně podnikat a jak na lidi. Asi nejen na lidi...

+když vidí, jak roztomile papká, tak se optá+ Nedal byste si kafe a sušenky? Já teda vážně nevím co zrovna vy osobně...preferujete...+omluvně se usměje, pokud normální jídlo nejí+
Moje řeč, vám bych ty vlasy mimochodem taky ještětak trošku..+nevinně se usměje+ Co? Pěkně by se vám odlehčilo na léééto. +blejskne se jí v očích+
Ahaaa...takže...vy mu...pro něho jakože makáte. +snaží se to pobrat+ Já o tom podniku a vůbec o lidech v něm...o..personálu..+opraví se+ slyšela samo zajímavé věci, a upřímně...mám z toho docela velký ...respekt. Nemám ráda, když semnou někdo dělá něco, co já nechci. +nakrčí čelo+ To pak není fér.

On sem stejně nikdo moc nechodí, alespoň podle tržeb. Tady by se spíš uživil bordel. Tedááá..nevěstinec...+uculí se omluvně za svou mluvu+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Wood & Sons

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron