Wood & Sons Prodejna

Pohodlný nábytek z celého světa

Moderátoři: Beatrix, Personál

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » ned kvě 16, 2010 5:31 pm

hm..tak tenhle Cirkus je ..no prokletý, no...ale lidi na to jdou, že...jo, to ví, asi proto dělá v podstatě za upíry mluvčího pro veřejnost..no a taky asi pro svůj xichtík. Kdyby s před kamerou objevil Asher..tak půlka lidí u televize omdlí, pokud by se rozhodl..vystoupit tak, jak vypadá...víte, docela mě to až udivuje, že to s lidma tady nic nedělá...asi si myslí, že ho to jako upíra nemohlo bolet...*zamyslí se*

no, proč ne...*usměje se* takové pozvání nemůžu odmítnout... já jsem celkem nenáročný...a můj žaludek snese kde co...*i mekáče po ránu:D papká všechno normální, no i to nenormální* Myslíte?*prohrábne si odrostlou ofinu* možná jo, když by se vám to líbilo..srsti si užiju i tak..*voni nám ho v posledním díle ošmikali, tak třeba zaktualizuju avatáárka*
Jo, makám. U nás to je tak. Hlavní jsou tanečníci a striptéři. Původně jsme byli jen pánské osazenstvo, ale pro vyrovnání sil přibyla i Theresa...Strašná hysterka*obrátí oči v sloup* Tyhle upíry pochopitelně vy nejvíc vidíte. No, a Robert dělá taky nočního managera, když je J-C pryč..*trochu zakroutí hlavou* až se divím, že zrovna on, ale... Aubreymu by nikdo s půlkou mozku v hlavě nic nesvěřil. To bychom nestíhali dokupovat rakve. A ne na spaní...*uculí se* Já a Nath jsme tam za dlaky..jako tanečníci. A já jako vlkodlak ještě navíc pro J-C zařizuju některé věci..něco jako asistent..i proto, že se můžu pohybovat ve dne..mno a nebo dělá pochůzky Phillip, jediný lidský tanečník...závislák, si ted válí někde šunky u moře.. a pak je u nás Asher...j-C "kamarád" *vyculí se a nakloní se k ní blíž* jestli ti dva spolu nic neměli tak spolknu smeták...no, ehm... to je z původního osazenstva vše. Tady o vás..*mávne rukou kolem dokola* přišla Beccy jako denní manager a teď nějaký prapodivný týpek dělá nově barmana...jo, Ares se jmenuje. prej bůh války..*rozchechtá se, div nespadne z židličky* no, nic. ale míchat umí, nikdo si nestěžoval ani zatím neumřel na otravu...zbytek personálu jsou bud upíři, ti co obsluhujou a nebo i lidi...dodavatelé a tak. tedy kromě dodavatelů "bloody mary". To taky dodává někdo odsud.
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » ned kvě 16, 2010 6:22 pm

Asher? +teprve se v nich po té megadobě co tu sou začíná trošku vyznávat, ale fakt jenom trošku, takže se tváří zvědavě+ a on má něco s obličejem? Já z něho viděla snad vždcky jenom vlasy...

V tom případě momentííík...+udělá mu famozní kafíčko se šlehačkou a dá před něho talíř čokolýdových sušenek s kusama čokolády, no a sobě udělá taky kafčo+ Když už tady tak..vegetíme..nevyzkoušíme tamtu sedačku? +kývne ke krásné bílé sedačce, uvažovala, že by si ju pořídila na mýtinku, tak chce osedět aspoň ten výstavní kousek+

No určitě! +vehementně nadšeně přikyvuje na ty vlasy+ Krátkej sestřih je víc sexy...+zamrká mile. - já vás tu jednou vostříhám všechny, muhehe! em...+

Aubrey...ten má taky krátký vlasy, ne? +záblesk vzpomínek na kohosi..že ho snad i někde..+ On je nějakej to...agresivní?
Takže vy...tancujete? +culí se+ Asi někdy zajdu na představení omrknout, jak vám to de. Vlastně mě to nikdy moc nebralo, ale vy ste chodící reklama!
+lehce přidušeně se směje+ takže Asher a J-C? noo to si budu pamatovat!
O Becce sem slyšela, ale Arese jsem ještě nepotkala. Já teda jednoho Arese znám..ale ten se tu moc neobjevuje. Víte..tady se to hemží psychicky narušenýma osobnostma, nikdy nevíte co může být pravda...
Vy si nemoštujete sami? +zaujatě+ To by mě docela zajímalo, kdo je dealer..
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » ned kvě 16, 2010 6:45 pm

*lach, Jason ala chodící wikipedie Slastí jinak tady je i s krátkýma...jen s nima vypadá takový, mos starý, na ščeně, než s těma delšíma..ale pod tou černou čepicou se to ztratí, ne?:D http://i216.photobucket.com/albums/cc26 ... jason1.jpg *

* jde si s Beou kecnout na bílou sedačku a doufá, že ju tou čokoládou nezprasí* mno, on Asher má spíš něco s celou pravou půlkou těla, nejen s obličejem..svěcená voda...něco jako kdybyste normálního chlapa polila vřícím olejem..*a drasne si sušenku jakoby nix*je na to dost háklivý, tak to maskuje vlasy...chápu, že lidi to radši přecházejí, je to i zdraví bezpečnější, než se ho na to ptát, ale jako..komu chtěj nakecat, že to s nima nic nedělá...*slízne šlehačku ze lžičky*
jo, Aubrey má krátký vlasy. a šílený pohled, ten se přehlídnout nedá...jen mu pro boha do vočí nekoukejte. To je sebevražda..i když je ted na pěkně krátkým vodítku..a agesivní je...hladovka v rakvi po křížem na několik měsíců mu na psychiku neudělala moc dobře. fásnul takový rozkošný trest. A asi mu přeskočilo. Zato Robert je měkota. Tedy z nich je nejmladší upír..*vysvětlí* J-C dítě..*cvakne špičáky s úsměvem* chápete...
No určitě přijdte..osobne se vám budu věnovat...*nabídne se s lišáckým úsměvem a vychutnává si kafčo* hmm...jen to nezminujte, že se vám to řek, to by byl oheň na střeše...to víte, takovou dobu tady straší, tak se asi nudili bo co.. oni se upíři občas až nezdravě nudí, no.. moštovat?*povytáhne obočí* no, zaměstnanci si shání dobrovolníky...a na obchod máme dodavatele...speciály si pak míchá náš upíří barman sám..*dodavate ...ehm..Postrach, pampadam...*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » ned kvě 16, 2010 7:16 pm

+lach asi tak! - no je fakt, že jemu ty delší vlasy docela slušijou, ale to bude spíš tím jak je vyfotošopovanej na těch s krátkýma, ta vlevo nahoře se mně líbí, ale tak..stejně bych mu to..jen tak....strojkem,...hezky...jak se menujeee? ten herec?+

+přecupitá na sedačku a spokojeně se pohodlně uvelebí, páč je fakt megaměkoučká+ Jo tak..+nakrčí čelo+ to muselo být dost "nepříjemný"...ale docela mě udivuje, že je úpír háklivej na poznámky o svým vzhledu...vojákům to většinou nevadí...teda nevadí..asi to vadí každýmu, ale je to přece něco jako..zranění z boje, ne?

+zvedne vzdávajícně ruky+ Nebudu mu koukat do očí, slibuju! Jaj, ten musel ale zlobit...
A to si J-C dělá často takhle potomky? +ucucne kafe a lohne mu sušenku+

Mlčím jako hrob - +nakrčí ret+ to ve spojení s vaším podnikem rači už používat nebudu...a máte tu aji nějaký kamarády? Příde mi, že ste tam všichni tak trochu na ostří nožů? ..zubů...

+lach!+ No kdybyste někdy potřebovali...tak vím o někom, kdo by vám taky mohl dohodit trochu..bloody marry...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » ned kvě 16, 2010 8:05 pm

*Jason:) Lewis*

Tak...asi by nebyl, ale když ho používali stovky let jako odstrašující příklad a "trest", když něco někdo provedl... navíc je to spíš vzpomínka, co ho trápí...nebyl jediný, koho chytili a ona neměla tolik štěstí.*tohle by zřejmě vědět neměl...ale tak, třeba něco zaslechl* chytla je inkvizice..jeho takhle "vylepšili", ji upílili jako čarodějnici. To, že žije je J-C zásluha *i když mu pravda Asher v originále vyčítal, že přišel pozdě, že tu holčinu nezachránil a tak...mno, von si to J-C i tak dost odsr...protože se musel na století zaprodat tělem, aby mu jeho "stvořitelka jeho krevní linie" poskytla pomoc při Asherovu osvobození...btw, oba dva jsou stejné krevní linie*
no, někteří vládci jsou takofví, trošku nervnější, proto jsem rád, že mi rakev nehrozí...teda doufám..*zamyslí se nad dvojsmyslem* nene..*zavrtí hlavou* Rober je poslední za sto let..a celkem myslím jsou jen 4..když vezmem, kolik mu je...*trochu se zarazí* no, nikdo od nás to vlastně neví přesně...sou dohady...ale, šéf o tom nemluví a nikdo jaksi nemá odvahu se na to zeptat. Na ostří zubů??*culí se* ale né, to je spíš takové poštuchování...teda, Ashera nikdo moc neštouchá, co teda já vím..*hihňá se* a Phillip si udělal kamarádku...*uculí se* Asher si udělal akorát průser s tou...Styx?*podrbe se ve vlasech* no, když mu sama vlezla až do postele...*pokrčí rameny*mno a Aubreyho někdo zval na večeři...takže ten někde někoho ...eh..s někým..asi večeří*uculí se*
jo? tak to vyřídím, určitě se to nějak domluví...*a nebo spíš se Postrach zmíní, až půjde naaahodou kolem navštívit Amona:)*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » ned kvě 16, 2010 8:46 pm

(ták takhle by to taky šlo http://www.cosmogirl.com/cm/cosmogirl/images/7m/Jason-Lewis-Jason-Kempin-de.jpg nebo http://cdn.picapp.com/ftp/Images/a/e/5/b/Jason_Lewis_sets_0ae4.jpg , ale dává mu to trochu jinej charakter no...)

Inkvizice...doufám, že je taky nakonec někdo vyinkvizicoval...+zamračeně. ježíši to je romáááán ;o) fakt na wikipedii!+ V té době to asi nebylo zrovna snadný...

+cuknou jí koutky+ U vás to s rakvema máte asi pěkně na háku, co. Copak na věku záleží? Zvlášť v těchhle kruzích bych řekla, že vůbec ne...
Jo se Styx...sem zaslechla..on je tak trochu sukničkář, ne? Philip kamarádku? +hltááá drby+ Aubrey...za drabble? Ani nevím, kdo posledně vyhrál..to teda doufám, že dotyčnou fakt neposvačí...
+no amon nejspíš chudák už má pěkně rozlehlý sklady za dobu, kdy se postrach ani neukázal...+
A co vy? +zkoumavě se na něho zadívá přes okraj hrníčku+ Vy máte kamarádky? Kamarády...?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » pon kvě 17, 2010 7:02 pm

(jj, šlo...tak aspon pro představu...jak asi je ošmikaný, no:))

hm, to asi ne...*jj, to je:D taky to má x dílů..Anita*

no, jak kdo...někdo je třeba na rakvičku fixovaný...*ušklíbne se a chroustne sušenku* no...jak se to vezme...vzhledově se to nemusí řešit, že...ale jinak...o stáří jako takové jde hodně...čím starší, tím mocnější...najdou se i výjimky, ale *pokrčí rameny*

Asher? noo...když má příležitost...*mrkne na ni* se mu nedivím...mno? jo...taky od vás...je s ní u ní v Řecku někde nebo co...Jj, prý to byla nějaká výhra...a dotyčná psala J-C, jestli jako Aubreyho pustí na vycházku...*poklepe si na čelo*no, má co chtěla..dráždit se kobru nevyplácí...obzvlášť takhle zubatou...ale nemyslím, že ji povečer...to by zas skončil po křížem a to by se mu asi nelíbilo..*zavrtí hlavou*

*tak to se spotřebuje:)* já? *uculí se* já mám spousty kamarádů a kamarádek...a nebráním se dalším...*zavlní obočím* moc to na vztahy nehraju...*přizná* je to jednodušší.. a upřímně..sem rád v našem vlčím klanu...ono s "normálními" lidskými slečnami může být problem...
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » úte kvě 18, 2010 2:50 am

Moc, moc a zase ta moc. Já se toho snad nikdy nezbavím..+zavrčí si trochu pro sebe+ Člověk aby si furt hlídal záda, aby ho někdo zrovna náhodou nechtěl spacifikovat pro svý potřeby.

V řecku? +zamýšlí se, ale netušíím - kdo od nás bydlí v řecku?+ Některé ženy mají rády nebezpečí...asi nějaká úchylka, nebo co...+zatváří se nevinně+

Mhmmm...+přemýšlí, jestli je fakt na obojí - jako je jí to fuk, ale ze zajímavosti... a trochu zaraženě zvedne obočí+ Eeeee...ehm...+rači se napije+ já..se omlouvám, asi su dost dotěrná, ale hrozně mi někoho připomínáte a...už sem ho strašně dlouho neviděla. +usměje se, když si vzpomene na Serpentia+ Byl vám v mnoha ohledech podobnej...+ščeně s velkýma zubama...+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » úte kvě 18, 2010 2:13 pm

Jak jinak...*přikývne*

Jj..*mno Meg přece:)Lesvos* tak..já se třeba taky nebezpečí nebráním, ale všechno má své meze...*na něco si vzpomene a nehezky zbledne a oklepe se* fujtajksl...*pak se vzpamatuje a zase se uculí a pozoruje ju přes šálek kafe* asi vím na co myslíte...*zakření se* pak dávám přednost kamarádkám *jako na chlapy není, ale upíří kousanec může mít takový ehm, příjemný vedlejší účinek:)tak co má chlapec dělat, že:D* ale to nevadí...nejsem stydlivý...hned tak něco mě nerozhodí..opravdu? Toho asi neznám, co?
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » úte kvě 18, 2010 3:10 pm

(Lach Meeeg! když ona je taková angličanka, že mně to úplně vypadlo!)

Nepříjemné vzpomínky? +ale tahat to z něho jako nechce...když nebude chtít sááám+
+trochu zrudne+ Já..mně do toho nic není...jen někdy prostě nevím..+navíc tady člověk fakt neví..+ Je to samozřejmě jen vaše soukromá záležitost... +sežere rychle sušenku+

+zavrtí hlavou+ Asi ne, je to syn Salazara Zmijozela, jestli vám to něco říká...+a zase se musí tak mile usmívat+ On byl..trochu jinej než ostatní...neměl to snadný. Kdo má...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Wood & Sons

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron