Wood & Sons Prodejna

Pohodlný nábytek z celého světa

Moderátoři: Beatrix, Personál

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » stř kvě 19, 2010 1:22 pm

(hih..no, když Sirius poskákal ten jejich hezký domek ve Skotsku...)

Jo. Hodně nepříjemné...a nechutné..*oklepe se* tím vás nechci děsit, přešla by vás chuť na sušenky...*a tím, jak je z toho furt ještě vyjevený, tak vypadá ještě mladší než je, takové..zmoklé ščeně*
*usměje se* však co...na nějaké vááážné známosti času dost.. a tyhle otázky mi nevadí..*mrkne na na ni* Zmijozel...to zní...tak..hadovitě..nemění se ve velkého hada, že ne..
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » stř kvě 19, 2010 1:34 pm

(no jooo, demolijšn meeen)

Tak na to nemyslete, mám tam ještě pakl sušenek! Ty dostanete na cestu. +usměje se povzbuzujícně a mimoděk ho naprosto automaticky pohladí po vláskách, a až má ruku na jeho vlasech, tak se zastaví a zatváří tak trochu vyděšeně sama sebou+ Em..+rychle ruku stáhne a nacpe si sušenku do pusy na uklidněnou...třeba ju ani nesežere....jako Jason, ona tu sušenku určitě jo+
Mhm...+přikývne a huhle se zbytkem sušenky v puse+ něco v tom smyslu..+myslííím teda, už je to hodně dávno, ale mám pocit, že sem byla jednou i u toho...+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » stř kvě 19, 2010 5:02 pm

*zasvítí mu očka* to dostávají všichni potenciální zákazníci?*láách, já si říkala, co s ní bude dělat jiného..s tou sušenkou.../a překvapeně mrkne, když Bea natáhne ruku, ale neuhne* a tohle je taky součást servisu?*uculí se vesele ale neuhýbá...je na "paci čmuchy" zvyklý ze smečky, oni sou tihle dlaci zvyklí na takové objímání a hlazení a tak..*
ježiš...no, to abych se jim vyhnul...velcí hadi, to není nic pro mě...* a vykulí oči* fakt? a jaký to bylo?*nedá mu to*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » stř kvě 19, 2010 6:07 pm

Né, jenom VIP. +usmívá se. no co by..třeba by z ní vytvarovala sněhuláka..emmm+
Ne, já...se omlouvám..jsem trochu mimo...dlouho sem nebyla mezi lidma..+koukne na něho, aby si nemyslel, že ho tam chce znásilnit, nebo tak něco. to ona by ho podrbala i za ouškem, ščeňátko+
(lach klučina umí číst i myšlenky! - tak kdyby to nebyla pravda, tak jakože sem nix neřekla...)
To né, oni Zmijozelovic jsou sice samej had, ale ..ač mě to udivuje, mně se tam nikdy nic nestalo. Z jejich strany..
+když si vzpomene na serpentia je z toho taková smutná+ On...jeho matka je napůl démonka, a Salazar - otec - byl pár století mrtvej, takže Serpentius...+jak bych to+ je taková zvláštní kombinace. Má v sobě hodně temnoty. A když někdo musí někomu ubližovat, aby sám žil...není to nikdy hezký.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » stř kvě 19, 2010 7:21 pm

*láách..spíš sem slepá na hvězdičky...* jo to už jsem VIP? no teda...*zatváří se nadmíru spokojeně* však taky nejsem člověk..to se ztratí...*výcul*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » stř kvě 19, 2010 7:41 pm

mhmmm, víte já tu běžně neobsluhuju, a nějakou lůzu bych odbyla katalogem a sbohem. +mrkne na něho+
jo, je fakt, že tady se to ztratí...jenom to máte ještě složitější než ostatní... kdy vůbec budete zase vystupovat? abych si to napsala do diáře...+esi teď v tu sobotu, nebo až někdy...+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » čtv kvě 20, 2010 7:46 pm

Ne? to je škoda, určitě by měli větší tržby...a jinak děláte co? jestli to není tajné...nebo nějak důvěrné...*zavlní obočím* áách, složitosti...tím se netrápím...dělám, co se mi poručí..nejsem alfa, abych si mohl vyskakovat...*mávne rukou* a nějaké politikaření mě nezajímá..no, jestli budou lidi, tak ted o víkendu..*asi teda spíš v neděli, když je ten sraz* klidně vám pošlu soukromou pozvánku, abyste nás..ehm..neprošvihla..*vyculí se*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » pát kvě 21, 2010 1:50 am

To nevím, moje náladovost by lidi asi spíš vyháněla... Já...podnikám, abych tak..řekla..+zatváří se co nejnevinněji+ Spoluvlastním Hospůdku Na Mýtince, financuji jedno lékařsko-relaxační centrum..komplex...kosmetickou firmu...DROGerii..security služby...teda teď už to financuje naopak mě, ale dřív to bylo naopak. Takže dělám tak trochu všechno a nic. Samozřejmě ve všech odvětvích mého podnikání působí lidé způsobilí činnostem, které jsou od nich očekávány. +zavrtí hlavou+ Vést to já, už dávno by všechno kleklo.
Nejste Alfa? Znám jednu...Beta Cat...s tou byste si rozumněl..+zamrmle si tak trochu pod fousy+ píše pro jeden časopis...+Revue...ale to jen tak, aby řeč nestála+
Vážně? Pozvánkou bych určitě nepohrdla, jsem příšerně sklerotická. +zamrká mile+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » pát kvě 21, 2010 4:08 pm

áá, takže velká paní majitelka, co na to má lidi...*protáhne uznale obličej*si to umíte dobře zařídit, tak proč ne, že..
Beta Cat?*uculí se* mno, to nevím, jestli je to stejné...ehm..no..alfa u nás znamená, že jako nemůžete vést klan nebo smečku, jestli chcete...je to hodně o dominanci a tak..jako u normálních vlků, třeba...*vysvětlí* tak to já určitě nějakou pošlu...ale kam?*zeptá se nevinně*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » sob kvě 22, 2010 1:23 pm

No jenom metr sedumdesát něco +ušklíbne se+ zas tak horký to nebude...
Children of the Night....romantika.
kam..no to bych taky ráda věděla...třeba...asi..uhm..no...asi sem. +podá mu vizitku na mýtinku+ tam teď budu nejčastěji.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Wood & Sons

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron