Katalog Kuchyně

Pohodlný nábytek z celého světa

Moderátoři: Beatrix, Personál

Katalog Kuchyně

Příspěvekod Personál » čtv říj 01, 2009 6:21 pm

Vítejte v našem katalogu!

Každý kdo rád vaří mi jistě potvrdí, že kuchyň je nejdůležitější místo v domě. A i ti, kteří v životě neuvařili ani čaj musí chtě-nechtě přiznat, že je tomu tak. Nikdo vás nebude hodnotit podle obýváku, koupelny, nebo pracovny (- i když tam je samozřejmě také vhodné dodržovat jisté standarty), kdepak, kuchyně je Vaší vizitkou. A proto i mí vaření neholdující kolegové ochotně leští svou kuchyňskou pracovní desku s puntičkářským zaujetím a každou návštěvu si zvou právě do této místnosti. Navíc mají velkou výhodu - neopotřebují si ji a vypadá stále jako nová!

My, jenž v kuchyni trávíme velkou část dne a užíváme si to, se naopak zaměřujeme nejen na vzhled, ale i na praktickou stránku věci. Proto jsou naše kuchyně navrhovány tak, aby si každý mohl detailně doladit sestavu podle svých potřeb. Nezapomínáme při tom ani na bezpečnost a spořivé využití místa.

Přeji Vám příjemný výběr Vaší nové kuchyně a spoustu spokojených let prožitých v ní a s ní. Neostýchejte se na mne obrátit s jakýmikoliv dotazy, nebo přáními. Jsem v prodejně přítomen po celou otevírací dobu a rád Vám splním Váš kuchyňský sen.


Váš Gustaff R. (design & výroba kuchyní)


Obrázek
Jsme tu pro vás...
Uživatelský avatar
Personál
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 30, 2009 9:51 am

Re: Katalog Kuchyně

Příspěvekod Personál » čtv říj 01, 2009 7:15 pm

Obrázek




Obrázek




Obrázek




Obrázek




Obrázek




Obrázek




Obrázek
Jsme tu pro vás...
Uživatelský avatar
Personál
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 30, 2009 9:51 am


Zpět na Wood & Sons

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron