Wood & Sons Prodejna

Pohodlný nábytek z celého světa

Moderátoři: Beatrix, Personál

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Kristián » ned led 16, 2011 3:04 pm

(len pomaly s tými prejavmi náklonnosti....)
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1072
Registrován: stř zář 15, 2010 9:03 pm

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » ned led 16, 2011 3:10 pm

(ale copak copak? dyť si jenom povídáme..ani mu neolíbávám ruky...)

Někoho to baví...bláto, samopaly...navíc narozdíl od vás pak umřou. Záviděli by vám...kdybyste si to chtěl zkusit...+zamrká, že by mu prokázala protekční službičku+ Navíc prý společný sprchy dodávají téhle práci na...motivaci. +jako by nix+
A už ste nějakou... "stiskl"? +tak trochu obezřetně+
+cuknou jí koutky+ Slušně? To se předpokládá. Ale tak..už sem dlouho nikde nebyla...
Adama a čaroděje? +zvědavě+ Já Beccu moc často nevídááám....
To by určitě ráda, kdo by koneckonců nerad...+skoro si až omámeně povzdychne jak je to ščeňátko roztomilý, úplně na potulení a podrbání za ouškem+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » ned led 16, 2011 4:31 pm

(tsch..jaký projevy? jsem ještě ani nezačal být přítulný..moc...ehm)

hm*hraje si s hrnkem od kafe* tak když pak umřou...to by mi ani nevadilo...*připustí bezelstně* tak zkusit?*zvedne k ní očka zvědavě* chmch..a chodí do těch sprch i dámy?*nemůže si pomoct, no* i když..no nic..*nedořekne raději* myslíte jako..stiskl na furt? Néé...tak ne...jen, u lidí se musím holt hlídat, abych se v zápalu nezapomněl...*rýpe nehtem do krej hrnku jakoby nic* proto taky se většina z nás drží našeho druhu..nebo podobných...nemůžem jim tak snadno ublížit..*přizná nakonec popravdě a kouká na ni ščeněcíma očima* ale nebojte, vám nic neudělám...*zase se uculí*no, tak to je třeba napravit...a kam..byste chtěla třeba se podívat?*hned začerstva sonduje* no, joo...Adam je její..*málem řekne dárce, ale kousne se do jazyka rači* lidský přítel...a pak se "zná" prý s nějakým tím..*zamává rukama, jakoby se chystal vytáhnout králíka z klobouku*ale toho jsem snad ani nikdy nepotkal...*pokrčí rameny*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » ned led 16, 2011 8:17 pm

(a já taky neee)

jo, halt vojáci sou "jenom" lidi... no jistěže dáámy, když sou společný. všichni si to chválijou...+hovoří o tom jako by vůbec nešlo o to o co de+ copak? +zvědavě+
Je fakt, že vy máte asi trochu..to..větší sílu...+nakrčí čelo při představě co všechno větší má a v jakým stavu by odcházel normální smrtelník z jeho postele, teda smrtelnice no+ Ale zase takový ty..mezigenerační..mezidruhový...znáámosti...to není špatná věc. +usměje se na něho tak nějak mile konejšivě+ Vás se nebojím. Teda zatím doufám nemám proč. +přidá mu chlebíčky, ať ho rozveselí+
Ale tak...kromě mýtinky sem tu nebyla dlouho skoro nikde...ani u vás! Vaříte tam taky, žejo? Něco..jedlýho...
áha, lidský příítel +musí se tomu zasmát+ no to sou mi věci. budu muset víc sledovat místní drby.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Kristián » ned led 16, 2011 8:24 pm

(Tak ani nezačínajte! Ale Bea, ak chceš, ruku mu môžeš pobozkať, aby to bolo spravodlivé, ale nič iné :vyprask: )
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1072
Registrován: stř zář 15, 2010 9:03 pm

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » ned led 16, 2011 9:15 pm

(No wow, to se teda máám. Jako dáma bych měla mít povolenou aspoň pusinku na pusinku. A na tvářičky!)
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Kristián » ned led 16, 2011 9:44 pm

(žiadne vyjednávanie)
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1072
Registrován: stř zář 15, 2010 9:03 pm

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » ned led 16, 2011 9:46 pm

(To není féééér! No dobře, je to féér, ale já chci něco extra :pii )
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » pon led 17, 2011 11:15 am

(tsch...to jsem to dopracoval, furt mi tady bzučí nepřítomný cizí milenec nespokojeně:D)
Tak to máte hezky zařízený....*uculí se* no..docela by mě to zajímalo, jak to vůbec na takové nějaké ..základně*hledá chvíli správné slovo* chodí...*pokrčí rameny*

*rozesměje se mile* to si buďte jistá...jestli někdy s autem zapadnete..stačí zavolat...*zamrká na ni*no, to neříkám...špatný nejsou vůbec...*usměje se zááářivě* jen to chce víc obezřetnosti, no.*poslušně lapne chlebíček, chlapec furt ve vývinu nebo co* ne, nemáte proč...já děsím jenom ty, kteří se mi nelíbí..*(podívá se významně do vzduchu jestli se zas někdo ozve:D) zamrká očkama a obírá chlebíček*jo, to víte že vaříme...i lidsky..*cuknou mu koutky* tak klidně můžete přijít k nám...si vás ohlídám, aby nám daly muzejní exponáty pokoj...*slupne salámek a postupně pořádá chlebíček* no...jo, drby docela zásobujeme...*připustí* ale to se dá tak trochu čekat od takového podniku...
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » pon led 17, 2011 2:51 pm

(a to přitom ani nemáš postranní úmysly co)

Já jsem tak trochu organizační blázen, jen pak musijou být lidi na realizaci plánů... Se někdy stavte, já vás vyvezu! +skoro má až svatozář+ Ale myslím, že na to co si zasloužijou se mají až až. Teda až na ty, co teď sou na Aljašce...nějak se jim to tam protáhlo, asi tam postavíme rovnou pobočku.

Výborně! Nebudu potřebovat traktor! +nakrčí čelo+ Vytáhl by vůbec traktor Hummera? Aby se to neposunulo spíš na vytahování tankem ze závěje...
Aspoň trénujete jemné motorické dovednosti při takové...příležitosti... Zákusek? +podá talířek s jahodama namočenýma v čokoládě, ať si po těch chlebíčkách dá sladkou třešničku+
Až tak? +potěšeně se uculí, že se mu teda asi i líbí+ Lidsky..to zní fakt hrozně...ale mám už dlouho hroznou chuť na krvavej steak! +úplně se zasní+ Takovej ten krásně opečenej flák masa...+skoro slintááá+
Od vašeho podniku očekávám asi už cokoliv. A vůbec - už dlouho nebylo žádný představení, stávkujete?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Wood & Sons

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron