Wood & Sons Prodejna

Pohodlný nábytek z celého světa

Moderátoři: Beatrix, Personál

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » úte led 18, 2011 5:36 pm

(jááá?? vždycky...ehm:))

hm..tak to jsem zvědavý čím dál víc*uculí se a kouká, co jí to svítí kolem hlavy:)* a co na Aljašce? tam jsou snad jen lesy a medvědi, ne? (a losi-ci:))

hm..jak těžký je hummer?*nakrčí čelíčko* ale tak..snad jo..ale tank raději ne..na ten bych si musel přizvat zubatou posilu...*zasměje se* ale to já si rád zatrénuju...jeden se občas i přiučí...opatrně s těma dobrotama, nebo se mě nezbavíte...*zubí se mlsně na jahůdky*
chm...výborný vkus na chutě..*zamrká na ni, když ju tak vidí slintat nad masem*hm..ale né, spíš se chystá jedno...to by mělo být už brzo...ale já v něm "nejedu", tak nevím...*pokrčí rameny* ale i tak se můžete přijít podívat..sice to nebude mít ty správné grády..když nebudu nahoře...*jaká skromnost* ale zas vám můžu hlídat záda, kdybyste se u nás bála..*slupne jahůdku*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » pát led 21, 2011 12:50 pm

(á včera sem zjistila, že sem dostala taky dárek od něho k vánocům! a ani nepoděkuju!)

Medvědi aaa...taková výzkumná stanice. +mrkne na něho, že je to tajný+ Mimochodem taky děkuju za dárek, až pojedu na Aljašku, určitě se bude hodit!

Hummer? Noo...ten můj...+pancéřovanej+ tak jak čtyři auta? Já nevím, nikdy sem ho nezvedala, ale mám zakázaný jezdit na rachitický mostky a sráze, co by se mohly urvat. To by byl zajímavej pohled jak půl Slastí odtahuje tank...+usmívá se při té roztomilé představě+
A já se vás snad chci zbavit? +nevinnost sama a zdlábne jahůdečku+
Joo chutě já mám... To je škoda, ale i tak bych se k vám zašla podívat. Zase jednou mezi "lidi"... Záda? +musí se smát+ to je pěkný! Je fakt, že občas tam má člověk pocit, že je zrovna na talířku..
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » pát led 21, 2011 7:53 pm

(lach)

jo, výzkumná...asi se radši nemám ptát, čeho výzkumná, že...*poznamená a usměje se* ale to nic, to já rád...abyste tam pak někde mrzla..*zamrká na ni*

noo, tak to abych si radši přivzal nějakého "kámoše" až někam zapadnete...*zasměje se, uzobne ještě jahůdku a odlepí se od pultu* no..to doufám ne...*nasadí ščeněcí výraz* no jen do toho...přijdte...chm..néé, až budete na talířku, tak to určitě poznáte...*vycení zoubky a zavrčí* no..nerad, ale budu muset jít...doufám, že vás tedy u nás potkám...*ještě se zastaví* s tou objednávkou tedy jak minule, že? *chvíli se tam ještě točí a pak tedy vypadne*

(at nějak navážem na Slasti dneska...)
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » sob led 22, 2011 2:51 pm

(jasný)

Rači ne-e. +přikývne, že má recht+
Tak já bych vám s tím taky pomohla...+zatváří se, jako by unesla půl tuny, musí se usmívat jak mění vtipně výrazy+ Určitě potkáte, na to si můžete vsadit. Jistěě, pošlu vám to tam a obratem mi to zacálujete, teda šéf...nebudem si přece komplikovat obchody. +zdlábne jahůdku+
Mějte se zatím! +kouká za ním, dožere nějaký chlebíčky a de chvílu něco dělat+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Personál » čtv dub 21, 2011 1:19 am

+Doběhne tam nějakej zaměstnanec, kterej vypadá po noční šichtě hezky strhaně, ale zbytek asi vyspává, tak především začne dělat kafe+ Dobrý...den! +trochu zpomalenej, nicméně kafe se mu podaří z aftomatu vymlátit a jedno podá i Jarle a kývne jí k pultíku - cukr, smetana, čokoláda dle libosti a pořádně se napije, což ho trochu probere+ Vitráž? +nakrčí nachvílu čelo+ To je...takový to...že...víte..měli sme tu mít bytovýho architekta, ale utekl dřív, než vůbec začal, pak nám snížili platy a přidali hodiny a...+mávne rukou+ znáte to, vykořisťování...+vytáhne zpodpultíku katalog+ Myslíte něco jako tohle? Je to teda všechno na objednávku, tyhle věci moc nefrčijou, ale není problém nechat udělat i něco podle vašeho vlastního návrhu, přání...
http://glasatelier-hartung.com/anwendung-tueren.html (obrázky dle libosti)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Jsme tu pro vás...
Uživatelský avatar
Personál
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 30, 2009 9:51 am

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Personál » pát dub 22, 2011 12:36 am

+zadívá se na ni+ K vám by se mi víc hodil květinový vzor. To druhý je takový moc..streng na vás. Leda byste to chtěla někam do kanceláře, pracovny, tam by to zase podtrhovalo vaši autoritu. Ale do obytnýho prostoru bych doporučoval spíš romantiku. +bodne prstem do prvních dveří v katalogu+
Teď, pffch..teď frčí asi nejvíc LSD...
Jsme tu pro vás...
Uživatelský avatar
Personál
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 30, 2009 9:51 am

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Personál » pát dub 22, 2011 11:41 am

(Obsluhuje tě páán teda...)

Nedáte si aspoň vodu? +přece jen už dopil kafe, tak začíná myslet i trošku střídmo+ Perlivou-neperlivou, sladkou-slanou?
Je pravda, že to není pro každýho, ale cenově to vychází poměrně dobře..+to LSD+
Usedlé? Kytky mají renesanci! Jak teď doma nemáte překvětovanej porcelán, jste stoprocentně out. Mooda se vrací o třicet až padesát let zpátky. +trošku nad tím zakroutí hlavou+ Takže je chcete objednat? Nebo byste měla třeba vlastní představu? Mám vážně šikovné řemeslníky usmlouvané, udělají co si jen vymyslíte.
Jsme tu pro vás...
Uživatelský avatar
Personál
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 30, 2009 9:51 am

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Personál » pát dub 22, 2011 12:51 pm

(protože beatrix tu nebyla moderáátor ;o) sem říkala, že dojde zaměstnanec, já su přece majitelka, tscch! no možná to sypem do klimatizace...)

Z kohoutku? A nebojíte se, že v tom budou pulci? +uculí se, ale načepuje vodu přes nějakej čistící filtr ještě do britty a nalije jí do naleštěné sklenice+ Prosím. +podá jí to+
To máte jak s černou - jeden rok se na vás všichni dívají jak na úchyla, že chcete černý závěsy, a druhej rok nic než černobílou ani nepotkáte. Právěže věk na kvetovaný šaty je pořád! +mrkne na ni+
To víte, že máme! (jen obrázek nemáme...) Budou vypadat jako živý, možná k nim občas dojdete i s konvičkou! +podá jí formulář+ Znáte rozměry dvěří? +vyškrtá a vypíše tam co ví jak má vypadat a podá jí propisku, aby to tam dopsala+
Jsme tu pro vás...
Uživatelský avatar
Personál
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 30, 2009 9:51 am

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Personál » pát dub 22, 2011 1:29 pm

(Tohle je město lidí - mudlovskej svět - nemělo by se tu mluvit o kouzelnickým světě jakože existuje, ale tak dejme tomu, že je to poučenej zaměstnanec..)

Nikdy nevíte, co vám tam z vodárny pustijou...

Mhmmm...+vypisuje to poctivě všechno, aby jí pak nedošly černý futra s růžovýma obláčkama+ Záruku na tyhle věci dáváme deset let, pokud je teda nevysklíte..tam už by to bylo horší..a i tak by to mělo mít nějakou odolnost - proti dětem a tak..takže se proti nim moc nerozbíhejte...+pobaveně se culí+ Doufám, že doma neměli i něco živějšího, než kytky...+jako zvířata+ Tak...+zaťuká něco na kalkulačku a napíše jí odhadovanou cenu na papír+ Vycházelo by to zhruba takhle. Je to sice poměrně vysoká cena, ale tohle je drahá záležitost...navíc máte jako VIP zákazník 20% slevu. +poklepe na bichlu, kde mají fotky s VIP zákazníkama+
Jsme tu pro vás...
Uživatelský avatar
Personál
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 30, 2009 9:51 am

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Personál » pát dub 22, 2011 1:54 pm

(no tak ve světě lidí asi nebudeš platit galeonama, žejo, takže jednoduše převedeš peníze z účtu na účet - odkud, to už nás zajímat nebude, když to budou gringottovic schopní poslat)

Přesně ty! +usměje se na ni+ Zálohu ani nemusíte dávat, pokud nechcete, u ověřených zákazníků nepředpokládáme problémy s platbou. Navíc - ty dvěře si zamilujete! +vypíše objednávku a jí dá ústřižek+ Bude to hotové tak do dvou týdnů, douvám, že vyhovuje. Dovezeme vám to až domů...+mrkne v chytré knize, jestli je tam její adresa a je+ Můžeme poslat i někoho, kdo vám to tam přidělá, jestli chcete.
Jsme tu pro vás...
Uživatelský avatar
Personál
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 30, 2009 9:51 am

PředchozíDalší

Zpět na Wood & Sons

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron