Wood & Sons Prodejna

Pohodlný nábytek z celého světa

Moderátoři: Beatrix, Personál

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod mollyz » pon dub 09, 2012 6:57 pm

+Už hrozně dlouho se s nikým nepřemisťovala, takže, když se s Patrikem objeví před obchodem, je mírně zmatená a točí se jí hlava.+ Jsme tady...+ škytne a pevně chytne svého nového kolegu chytne, aby neupadla.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Patrik Pontus » pon dub 09, 2012 11:55 pm

+On se přemísťuje tedy dost často, i když sám. Ale nijak špatně mu není, proto tak ustaraně koukne na Molly i zapomene, že má mít rozpaky, koukne jí do tváře a starostlivě se zeptá.+ Jste v pořádku?
Uživatelský avatar
Patrik Pontus
Mág
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon úno 06, 2012 11:45 pm

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod mollyz » úte dub 10, 2012 4:36 pm

Patrik: +Rychle se srovná do normálu.+ jo...jo, v pohodě. Jen se mi trochu zatočila hlava. Promiň..+ Pustí se ho, udělá krok od něj a otevře dveře obchodu.+Tak čím začneme?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Patrik Pontus » úte dub 10, 2012 11:02 pm

Ehm... +konečné se vzpamatuje a odlepí se od ní.+ Tak... +rozhlídne se.+ ...to je ono? +kývne hlavou na obchod, ale pohled mu předci jenom chvílema nenápadné zabíhá k Molly. Následuje ji do obchodu a ve dveřích zůstane trochu bezradné stát, jak tak všude kolem uvidí ty hromady nábytku.+ Ehmm... postelí? +navrhne nesměle.+
Uživatelský avatar
Patrik Pontus
Mág
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon úno 06, 2012 11:45 pm

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod mollyz » stř dub 11, 2012 9:21 am

+Má ten obchod ráda. Vesele se na Patrika otočí a povzbudivě se na něj usměje.+ Jasně...třeba postelí! Žádnou paniku! Jakou si představuješ?+ A vede kolegu do příslušného oddělení.+

Obrázek

Jé...ta je krásná, co říkáš? +propadne nakupovací vášni.+ :lol: A co tahle?

Obrázek

..nebo tady?

Obrázek

Hmm...tuhle asi ne. Kdyby sis přivedl děvče...+ Přejde postel jen pro jednoho.+

Obrázek
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Patrik Pontus » čtv dub 12, 2012 11:11 pm

+Chodí za Molly po obchodě jako pejsek a nejeví tedy ani zdaleka takové nadšení jako ona... spíš teda žádné než vůbec nějaké.+ Ehmm.... nezdá se vám to.... já nevím... příliš... barevné? +komentuje první postel, přičemž na Molly kouká jako vyplašený králík, aby ji náhodou neurazil. Při té poslední jenom zrudne a zamumlá něco v zmyslu.+ Já moc návštěvy neplánuju. +A jak jdou dál, tak se na chvíli u jedné posteli zastaví.+ Co třeba tahle? +ukáže prstem na kus dřeva.+
Obrázek
Uživatelský avatar
Patrik Pontus
Mág
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon úno 06, 2012 11:45 pm

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod mollyz » pát dub 13, 2012 12:56 pm

Patrik: Promiň...nechala jsem se unést. Miluju extravagantní nábytek. Ale tohle by asi šlo taky...+kouká na jeho volbu malinko zklamaně.+ Budu se držet při zemi.+ Ale dlouho jí to nevydrží.+ Podívej, vykřikne a ukáže na úžasný psací stůl. Ten je skvělý!!!

Obrázek

+Pak si uvědomí, že zase blázní.+ Promiň...asi radši tenhle, co?

Obrázek

+A pak se ještě najednou zarazí, protože si něco uvědomí.+ No...myslela jsem, že si tykáme. Proč neplánuješ návštěvy?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Patrik Pontus » sob dub 14, 2012 8:43 pm

Já... +když vidí její zklamání.+ ... já vám říkal, že se v tom vůbec nevyznám.+ omluvně. Ale když Molly ukáže na ten stůl, celkem se mu líbí, tak nakonec řekne.+ Víte co..... já vám v tom nechám volnou ruku. Jako byste mi zařídila ten byt? +řekne to jako výzvu a taky se tak na ni podívá a dokonce se i pousměje takovým šibalským úsměvem, co by do něj snad nikdo neřekl a navíc se podívá i Molly do očí.+
No víte... +zas ty oči sklopí, když Moll začne s tím tykáním.+ ... já vám radši budu vykat, aspoň prozatím, ale vy mi klidné tykejte. +navrhne.+
Uživatelský avatar
Patrik Pontus
Mág
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon úno 06, 2012 11:45 pm

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod mollyz » sob dub 14, 2012 8:51 pm

Patrik: +Úplně jí to vyděsí.+ Né...to přece nejde! Nemůžu ti...vám ...přece zařizovat byt. Neznám vůbec váš vkus...+Je ještě zmatená z toho tykání, vykání.+ To asi nedokážu...abys mi vykal a já vám tykala...Vidíš, jak už z toho plácám?+ Zmateně kouká na Patrika.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Patrik Pontus » sob dub 14, 2012 9:24 pm

+Také se zatváŕí vyděšeně, když to Molly tak vyděsí.+ Nééé.... já vás nechctěl přivést do rozpaků... já... ehm... tedy vám budu, tobě... +zrudne a polkne, ale dořekne to.+ ....tykat.
Na tom nezáleží... já nemám žádný vkus, opravdu. +snaží se jí přesvědčit.+ Veřte mi... tedy... ty... mi věř, že pokud to budu zařizovat já, nebude to obyvatelný. +přesvědčuje ji, i když asi pravý důvod bude ten, že tak nějak chce, aby se tam Molly líbilo a druhý důvod, že se mu s tím nechce patlat :pii .+
Uživatelský avatar
Patrik Pontus
Mág
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon úno 06, 2012 11:45 pm

PředchozíDalší

Zpět na Wood & Sons

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron