Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Astrai » stř pro 12, 2012 12:19 pm

Obávám se, že taky neodolám a něco si ještě dám. Povzdychne si naoko nešťastně. Fakt? To je dobrý, Wenai mi zas naopak řekla, že moc indicky nevypadám. Zasměje se. Tak teda nevím. Culí se pobaveně. To máš pravdu, je to krásná země, ale i plná rozporů. Pousměje se její otázce. Ale jo, občas si hovězí dám. Nejsem zrovna příkladný věřící. Ušklíbne se pobaveně. Karmu nijak neřeším a jestli se v příštím životě probudím za trest jako kráva? Pokrčí rameny a zasměje se. Tak to už mi bude jedno, že. I když u mě je dost možný, že se žádnýho příštího života nedočkám. Zatváří se tajemně a po očku sleduje, co na to poví. Jo tak L.A. znám moc dobře. Právě tam jsem žila. Usměje se. Ale dost už o mě. Co ty? Odkud ses tu vyloupla ty? Zadívá se na ni zvědavě.
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned led 02, 2011 12:59 am
Bydliště: Los Angeles

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » stř pro 12, 2012 1:19 pm

No to já nevím, jestli vypadáš přímo indicky, moc Indek jsem zatím nepotkala +směje se+ Ale zrovna britsky teda taky nevypadáš, spíš tak nějak cizokrajně. +zkouší to formulovat+ To je dobře. +je potěšená+ Lidem, co nemají rádi steaky, se nedá věřit. +žertuje+ To by právě bylo dobrý, probudit se jako kráva ne? +směje se+ Byla bys posvátná! +máchá rukama a prochází si honem svoje nevalné znalosti východních náboženství+ Myslíš jako že dosáhneš Nirvány? +zeptá se nejistě a výjimečně nemyslí na Kurta Cobaina+ Já jsem přijela z Paříže +pokrčí rameny, jakože na tom není nic zajímavýho+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Astrai » stř pro 12, 2012 3:09 pm

Jo bylo by to dobrý..za předpokladu, že bych byla kráva v Indii a ne třeba v USA. McDonald není nejlepším přítelem hovězího dobytka. Zasměje se. No na Nirvánu můžu rovnou zapomenout, k jejímu dosažení se těch životů musí prožít opravdu hodně a ještě navíc musíš žít naprosto příkladně. Však víš, asketismus a tak. Protočí oči. A to není nic pro mě, já si ráda užívám všeho, co život nabízí. Zazubí se rozverně. Za Paříže? Tak tam je taky krásně. Pokýve hlavou. Evropa je vůbec úžasná celá. Třeba Praha. Byla jsi tam někdy? Z toho města přímo dýchá minulost. Usměje se při vzpomínce na tohle město.

(hehe, ať jsem taky trochu vlastenec. aspoň občas :D)
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned led 02, 2011 12:59 am
Bydliště: Los Angeles

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » stř pro 12, 2012 4:39 pm

No to jo, kdyžuž bych se reinkarnovala do krávy, tak bych aspoň chtěla, aby ze mě udělali nějakej pěknej steak s fazolkama a slaninkou, a ne ošizenej burger +zavrtí hlavou, nad těma praktikama+ Tak to chápu, furt si odříkat potěšení, za to nám ta Nirvána nestojí +když jsou u toho, přivolá mávnutím obsluhu a objedná jim mističku čokoládových lanýžů a pár malinových makronek+ Ale +pokrčí rameny+ jak jinak se chceš vymanit z koloběhu věčnýho života?
Žejo! Nejlepší město +souhlasí+ Jsem holt kovaná francouzka +usměje se+ V Praze jsem byla jednou, pracovně a jenom pár dní. Moc jsem tam toho vidět nestihla +přizná zahanbeně+ Ale přijde mi lepší než třeba Vídeň a města tohohle středoevropskýho typu. +uzná+ Tys tam někdy bydlela? +zajímá se+ A máš pravdu, Evropa je pro mě taky pořád nejlepší. V Americe se takhle doma necítím. +hloubá nad tím+

(Tak jsem koukala do seznam LoSíků, s kým to tady vlastně popíjím kafčo, a málem mi zaskočilo. :D :shock: )
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Astrai » stř pro 12, 2012 6:41 pm

Joo, steaček, mňam! To je po čokáladě a sexu úplně nejlepší! Zamyslí se. Nebo před? Hmm, to je otázka za milion dolarů. Uculí se. Jak jinak? Přece nesmrtelností. Zazubí se vesele, takže těžko říct, jak hodně vážně to myslí:P No jo, Praha je rozhodně na víc dní. Ale hlavně musíš vědět, kam jít. Takový ty profláklý turisticý místa, to není ono. Moc lidí. Ale jsou tam vážně úžasný uličky, kde máš vysloveně pocit, že ses ocitla o několik stovek let zpátky. Vykládá jí to v pestrých barvách. No ono se říká, že Vídeň a Praha jsou jako sestry, ale souhlasím, Vídeň není tak krásná. Možná je to i lidma, Vídeňáci jsou dost...Zvedne si prstem nosánek nahoru a zasměje se. A Američani mě někdy pěkně štvou tím svým zatvrzelým patriotismem a přesvědčením, že jsou střed světa. Přitom když my měli v Indii lázně, oni bydleli kožených stanech. Ušklíbne se.

(lach, no to víš, ona se nezdá :D ale už barva jména napovídá, že není obyč človíček, případně čarodějka;) )
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned led 02, 2011 12:59 am
Bydliště: Los Angeles

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » stř pro 12, 2012 6:57 pm

+přikyvuje a culí se+ No jo, to je nejlepší trojka v jakýmkoliv pořadí. +přimhouří oči, jak nad tím přemýšlí+ Nesmrtelností? +pozvedne obočí a zajiskří jí oči+ Hele nejseš upír že ne? +zeptá se napůl v žertu polohlasem+ Koukám, že to máš v Praze zmáknutý +pokýve uznale+ Já byla na hodně místech, ale bohužel vždycky jen na chviličku. Musím se tam teda někdy vrátit. +povzdechne si+ Já mám takhle obšancovanou Paříž. Tam bych mohla chodit i poslepu. +usmívá se nostlgicky+ To jo, a já nemám ráda němčinu. +otřepe se+ Jak na mě někdo promluví německy, přijde mi, že mi vyhrožuje vyhlazením mojí rasy +směje se+
(tímto se omlouvám Beušce :D )
Přesně. Nevím, vždyť ani nejsou národ, jen taková slepenina, a dělají největší vlastence. +zavrtí hlavou+ Okopírovali nám Evropanům kulturu a teďka se tváří jako vůdci světa +směje se, jak si pěkně notujou+ A plánuješ ještě cestovat, nebo chceš zůstat tady? +zajímá se+

(Já vím, musím ty barvičky nějak ovládnout. :) Ale tak zatím vypadá mírumilovně, tak dobrý. :D)
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Astrai » stř pro 12, 2012 10:43 pm

Zasměje se a zavrtí hlavou. Ne, nejsem. Kdybych byla, nejspíš si tu takhle nehoduju, že? Mrkne na ni. Jo tak němčinu taky nemusím. Pokýve souhlasně hlavou. (Beuška ví, to u mě obecně všechny schízy:D Amon je zlatá vyjímka :D)
Mluvíš mi z duše, děvče. Jsou to plagiátoři, ale zas maj krásnou přírodu. Musí jim taky něco přiznat. No cestuju ráda, ale nějakou dobu zůstanu tady. Líbí se mi tu. A ty plánuješ zůstat? Zadívá se na ni, jakoby se to snažila uhodnout.
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned led 02, 2011 12:59 am
Bydliště: Los Angeles

Předchozí

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron