Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod fatamorgana » sob říj 17, 2009 1:07 am

posadí se s kávou
ne, nespěchám - je chvíli volněji... znáte to - kocour není doma, a myši jdou na kafe...
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » sob říj 17, 2009 8:45 am

+posadí se k ní, obsluha jí přinese čokoládu a ona si vybírá v katalogu+ Ach tak, manžel nebo přítel není v dohledu, tak je čas trochu zhřešit, co? +mrkne na ni, vybere si jeden dort a požádá obsluhu+ Tohle bych prosila dnes večer před sedmou přinést do Eagle Rock. Je to možné, prosím?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » sob říj 17, 2009 6:24 pm

(omlouvám se, trochu jsem nestíhala, ale už se vám budu plně věnovat:) tady máte nabídku dortů - viewtopic.php?f=51&t=339 )

Kolegyně vám obojí donesla, to jsem ráda. Jinak Latté samozřejmě máme a nabídka dortů je hotová, jen si řekněte, jaký byste si představovala *mile se usmívá, jiná slečna už oběma zabalila pralinky* Obrázek
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » sob říj 17, 2009 6:53 pm

(v poho ;) )

Čokoláda bude stačit +usměje se+ Vybrala jsem si sice jiný dort, ale tahle sovička je překrásná, tenhle mi, prosím, zabalte. A víte co? Vezmu si ho sebou, jdu teď stejně rovnou domů +popíjí čokoládu+ Máte tady skvělý výběr, určitě si sem zajdu i příště.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » sob říj 17, 2009 7:04 pm

V té krabičce jsou čokoládové pralinky *ujistí ji* Ukažte mi prosím ještě jednou, jakou dortu jste si vybrala? Aspoň mi řekněte jakou tématiku byste potřebovala a ráda ji hned teď seženu *horlivě se snaží něco vymyslet*

Co třeba tyto?
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » sob říj 17, 2009 7:18 pm

+prohlíží si se zájmem nabízené dorty+ Waw, jeden krásnější, než druhý. Tak já to zase změním +provinile se usměje+ a omlouvám se vám, že jsem tak nerozhodná, ale z těch krásných věcí se vážně těžko vybírá +úcul+ Konečné rozhodnutí, tento +ukáže prstem na dort ve tvaru láhve s koňakem a usměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » sob říj 17, 2009 7:43 pm

Styx: To je velmi dobrá volba *usměje se a nechá odnést dort kolegyní, aby ho zabalila* Řeknu vám tajemství *nakloní se k ní* Je v něm přesně ten koňak, který dort vyobrazuje *mrkne na ni* A nebojte, omlouvat se nemusíte. Vůbec se vám nedivím, že se nemůžete rozhodnout *dort jí je přinesen* Ať vám chutná a mějte hezký večer *popřeje jí*
Obrázek

Fatamorgana: *kolegyňka jí donese bonbošku* Ještě jednou se také omlouvám za zpoždění, ale jsme tu dvě a zakázek je tolik *povzdechne si, ale spokojeně se usmívá*
Obrázek
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » pon říj 19, 2009 9:19 pm

Zaměstnanec: +prohlíží si připravený dort a vážně se jí moc zamlouvá+ Koňak? Takže to budeme mít sladkost a alkohol v jednom? Tak to je skvělé! Doufám, že bude i tak výborný, jako vypadá. Sem budu chodit opravdu častěji +usměje se+

Fatamorgana: Takže máme společnou slabost, belgické pralinky +usměje se, když zahlédne, co jí obsluha balí+ Co vy na to, kdybychom se tady příště zase sešly u kávy a popovídaly? Teda jestli budete mít čas. Co vůbec děláte, jestli to není tajné? +ušklíbne se a usrkne čokoládu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » pon říj 19, 2009 10:33 pm

Přesně tak *usmívá se* Určitě to bude milé překvapení a velmi rádi vás zase uvítáme *kývne*
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod fatamorgana » úte říj 20, 2009 6:17 pm

když vidí pralinky, vážně uvažuje, že je ochutná na místě. pak ale odolá a pusí se do své maxi kávy a rohlíčku
(hehe, jsem si nad nabídkou dortů zaslintala a zasmála se - chlap v čokoládě je na skladě, nebo na objednávku?)

Styx: hmm, přítel by mě nijak neomezoval - a pokud ano, přešel by do jiné kategorie vztahů... spíš šéfová má teď jiné věci na starosti, tak mám víc času... no, šéfová, ona zase tak nešéfuje, ale když to na ni přijde, tak je jí taky dost. ne, moje práce není tajná. máme toho víc. o naší kanceláři na Příčné jste už možná slyšela. zabýváme se zjišťováním informací, poradenstvím k životnímu stylu a občas i píšeme pro nějaký časopis. také trochu zprostředkovatelské služby... dá jí vizitku zastavte se někdy. a nebo se opravdu můžeme sejít tady, na pralinky, na kus řeči...

prodavačka: hmm, to je nádhera. díky. můžete mi poslat toho psa (dort, jeden z nich :) ) a šicí stroj do naší kanceláře? zaplatím rovnou, ale všechno bych nepobrala.
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron