Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » stř říj 21, 2009 8:55 am

Zaměstnanec: +prohlíží si s novou známou nabídku dortů, i když už má vybráno a chechtá se nad exkluzívními tvary+ Přibalte mi prosím ještě tento penis a tohoto roztomilého marcipánového panáčka, tomu nelze odolat +zabodne prst do obrázku nahé figurky na dortu+ Sem vážně budu chodit častěji +ušklíbne se+

Fatamorgana: Jistěže jsem o té kanceláři už slyšela. Dokonce jen samou chválu. Tak práce všeho druhu... Musí to být opravdu zajímavé povolání, určitě se nenudíte. Co děláte konkrétně vy? Třeba byste mi poradila ohledně životního stylu. Nebo něco zprostředkovala? +popíjí v klídku čokoládku+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod fatamorgana » čtv říj 22, 2009 3:24 pm

zvedne pobaveně obočí nad tím, co si Styx vybrala za dorty rozkošní, že?

no, teď toho máme docela dost na práci. dokonce jsou kolegyně i v zahraničí. pár lidí je i - no, řekněme hodně daleko. ale že jset to vy, udělala bych si na vás čas. moje specializace je nejspíš to životní poradenství. nehledejte v tom třeba jen dizajn, nebo výživu. většinou lidem rozmlouvám životnáí chyby a omyly :). a taky mohu doporučit někoho z kolegů, pokud by bylo třeba. u nás to funguje spíš tak, že dáte požadavek a, kdo je volný a ochotný tu práci vzít, se vám maximálně věnuje, podle svých nejlepších schopností. záleží na osobní domluvě.
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » čtv říj 22, 2009 6:42 pm

Rozmlouváte životní chyby a omyly? Zajímavé povolání. A předpokládám, že i dobře placené, lidi jistě bohatě ocení, když je vytahujete ze srabu +ušklíbne se+ Sama bych to občas potřebovala +zpozorní+ Vážně byste si někdy udělala na mne čas? Potěšilo by mě, kdybyste mě navštívila a probraly bychom to. Jsem pořád sama a uvítám každou návštěvu +usměje se+ Mohu vás teď na něco pozvat?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod fatamorgana » čtv říj 22, 2009 6:54 pm

zamyslí se a naladí do světa --- a zachytí, že šéfka už zase funguje normálně, a sakra, ke strojům, předvést nějaké výkony

Styx: víte co? pozvěte mě na schůzku, úsměv tedy domluvme se, kde se sejdeme a kdy. já budu muset běžet. zdá se, že mě budou u nás potřebovat. ale určitě si promluvíme.

prodavačka: zaplatí a vezme si nějaké prospekty děkuji. vážně vaříte výbornou kávu.
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » pát říj 23, 2009 1:37 am

Fatamorgana: +trochu zmateně za ní kouká, jak vystřelila odsaď, Eternity má ten svůj ansábl tedy pěkně vycvičený, pomyslí si uznale+ Přijďte ke mne, kdykoliv se vám to hodí, jsem doma prakticky pořád. Eagle Rock +upřesní jí ještě rychle, než zmizí+

Zaměstnanec: +dopije čokoládu a přivolá obsluhu+ Vezmu si sebou objednané věci a zaplatím, prosím. Moc dobře se mi u vás posedělo, určitě přijdu zas. Myslím, že mí orli k vám teď budou létat s objednávkou poměrně často +usměje se na slečnu, zaplatí, vezme nákup a odejde+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » ned říj 25, 2009 2:40 pm

Fatamorgana: (většina je na objednávku, ale ty, co jsou vyvěšené, jsou na skladě:))

Styx: *donese jí to, co si objednala*

Jsme velmi rádi, že vám u nás tolik chutná a rozhodně neotálejte a přijďte zase *pomůže jim ještě s balíčky a vyprovodí je*
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » sob lis 14, 2009 6:54 pm

°vstoupí dovnitř ve společnosti dam a vybere pěkné místo vzadu v boxu, pozve dámy sednout si a pak si sedne mezi ně° Cítím se mezi vámi jako v sedmém nebi °ušklíbne se vesele a podá jim nabídku, aby si vybraly°Tak co si dáme?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » sob lis 14, 2009 7:47 pm

Prohlíží si nabídku a poslepu hledá v kabelce cigarety.[i]*No, možná bych začala nějakým životabudičem, pořádně silnou kávou a pak bych se možná zamyslela nad nějakým dortem. Ale kávu potřebuju v první řadě.[i]Konečně najde cigarety a zapálí si.[/i][/i]
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » sob lis 14, 2009 8:24 pm

+vejde do kavárny a následuje Tonyho do boxu, dlouho listuje v nabídce nápojů a zákusků, pečlivě vybírá z toho nepřeberného množství a když má vybráno, čeká na obsluhu+ Tony, ty seš tady mezi námi jako růže mezi trním +uchichtne se a jak vidí molly vytahovat cigarety, dostane chuť a vytáhne svoji oblíbenou značku+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » sob lis 14, 2009 9:25 pm

+následuje je a posadí se tak, aby měla o všem přehled, mile se usměje a vezme si lístek+ Nó já myslím, že bych si pro začátek dala....jahodový čaj. +usměje se a zaklapne lístek.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron