Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned lis 15, 2009 8:13 pm

Rychle ještě mávne na servírku.[i]*Prosila bych nějakou silnou kávu s mlékem a tedy k tomu ještě nějaký ovocný koláč.*
Styx: Opravdu to voní nádherně. Chodíváš sem často?
[/i]
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » ned lis 15, 2009 8:49 pm

Zaměstnanec: Promiňte, vyjádřil jsem se nepřesně. Myslel jsem ledovou čokoládu v tabulce. Ale nechte tady oboje, myslím, že se určitě vypije °usměje se° Koňak byla skvělá volba, padne mi k chuti, díky, slečno
Styx: Jak bych mohl zapomenout? °obejme ji kolem pasu a přitiskne k sobě°
Neferet: °otočí se na druhou stranu k Nef a povšimne si jejího mrzutého výrazu° Co že jste dneska tak špatně naladěná, Neferet? Usmějte se trošku. Úsměv vám sluší °škádlí ji°
mollyz: O vás jsem se toho moc ještě nedozvěděl. Co děláte? Je mi jasné, že už jste na tuto otázku musela odpovídat nejméně stokrát °ušklíbne se°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » ned lis 15, 2009 8:59 pm

+nachvíli zvedne oči k Tonymu a když si všimne, jak drží Styx znovu je zapíchne do nabídky+ Asi jsem se špatně vyspala či co. +pokrčí rameny, zaklapne nabídku a zašklebí se na něj+ Omluvte mě na chvíli. +řekne a vstane+ Hned jsem zpět. +otočí se a vyrazí na toaletu, zavře za sebou dveře a na chvíli se o ně opře, neví co se s ní děje, ale z ničeho nic je strašně naštvaná, přejde k umyvadlům a začne si omývat obličej+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » ned lis 15, 2009 9:31 pm

Zaměstnanec: Tak to mě těší. Určitě si zase něco vyberu. Udělali byste i něco neobvyklého na objednávku? Něco, co nemáte v nabídce, podle mého návrhu?
Mollyz: Ne, jsem tady teprve podruhé, ale zcela určitě ne naposledy +uculí se+
Tony: +když si ji přitiskne, neodtáhne se od něj, má dnes výjimečně skvělou náladu a nechce se dohadovat, když zahlédne Neferet, jak se náhle zvedne a jde pryč, pošeptá Tonymu do ucha+ Hned se vrátím +vymaní se z jeho objetí a jde za Nef na toalety+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » ned lis 15, 2009 9:38 pm

+když si pořádně omyje obličej začne si ho utírat do měkkého ručníku, zaslechne téměř neznatelné vrznutí dveří a rychle se k nim podívá+ Styx. +snaží se usmát, když ve dveřích vidí kamarádku+ Jdeš na toaletu? +zeptá se a ustoupí na stranu, aby mohla bezproblémů ke kabinkám, snaží se usmívat a nenápadně schovat ručník, který drží v ruce+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » ned lis 15, 2009 10:08 pm

Neferet: °když zahlédne její nucený úsměv, zarazí se a když se zvedne, sleduje ji pohledem, dokud se neztratí za rohem a přemýšlí°
Styx: Jistě °uvolní objetí° Zjisti, co se děje s Neferet, dělá mi starosti. A přijď brzy, prosím
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » ned lis 15, 2009 10:11 pm

Neferet: Ne, nejdu. Jdu za tebou. Jsi v pořádku? +zeptá se starostlivě+ Co se děje? Necítíš se dobře? Mohu ti nějak pomoct?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » ned lis 15, 2009 10:17 pm

Styx: Jo jsem v pořádku. +snaží se usmát, ale nakonec to vzdá+ Já .... nevím co se to se mnou děje. Cítila jsem se skvěle a pak Tony ... +nedokončí větu a zakroutí hlavou+ Najednou jsem se cítila strašně naštvaná a zaplavil mě nečekaný smutek. Nechtěla jsem vám kazit náladu, tak jsem se sem šla trochu uklidnit a dostat svoje city pod kontrolu. +sype ze sebe a přitom žmoulá v ruce ručník, najednou zavře oči, a když je otevře jsou prázdné bez jakého koliv náznaku smutku, odloží ručník zpět a podívá se na Styx+ Děkuju. Už budu v pořádku. Jen jsem se potřebovala uklidnit. Myslím, že bychom se tam měli vrátit než si o nás začnou dělat starosti. +řekne a čeká jak Styx bude reagovat+ Neříkej to prosím nikomu. +poprosí jí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned lis 15, 2009 11:31 pm

Tony: Zdá se, že je tu poněkud napjatá atmosféra, nemyslíte? Nerada bych komplikovala situaci. A Neferet zřejmě není dobře. Navrhnu jí, že ji doprovodím domů, až se vrátí ke stolu. Ale když už se na mě ptáte...*vzdychne*....jistě už jsem to řekla tolikrát, že si připadám jako placená reklama....pracuji u sv.Munga jako ošetřovatelka přestárlých kouzelníků. Je to vcelku nevzrušivé zaměstnání, i když pracuji na několika zajímavých projektech. Ale vy vypadáte jako někdo, kdo má život samý kotrmelec. Co je přesně náplní vaší práce?* rozhlédne se po dámách a trochu nervózně se ošije. Cítí, že by měla něco podniknout, ale potřeba kávy ji drží pevně v židli.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » ned lis 15, 2009 11:48 pm

Neferet: +poslouchá její nesouvislou řeč, které vůbec nerozumí+ Co ti udělal Tony? +zeptá se překvapeně, když zaslechne v té zmatené řeči jeho jméno+ Ano, měly bychom se tam vrátit, ale až si budu jista, že jsi v pořádku.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron