Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Bill Weasley » pát zář 07, 2012 8:37 pm

Já, milá slečno... pardon, ani jsem se nezeptal jak se jmenujete vy... Já mám čas kdykoliv, takže jak se vám to bude hodit? Přišel bych vás vyzvednout, pokud to není moc troufalé? +Roztáhne tvář v úsměvu, rád, že se přijde podívat+
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Iulie » pát zář 07, 2012 8:56 pm

Iulie Stillago. +natáhne k němu ruku a usměje se na něj+ Můžu zítra odpoledne, kolem páté hodiny? +zeptá se ho+
Uživatelský avatar
Iulie
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 86
Registrován: sob bře 06, 2010 2:59 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Bill Weasley » pát zář 07, 2012 9:00 pm

+Vezme jí ručku a zlehka se jí dotkne rty na hřbetu ruky+ rád vás poznávám slečno Stillago. Přijdu vás vyzvednout v pět, těším se, zatím nashle +jemně položí její ručku a přejde k baru kde zaplatí svou i Iuliinu útratu a vyjde na ulici s úsměvem na rtech+
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Iulie » pát zář 07, 2012 9:02 pm

Nashle. +s úsměvem na něj kouká, jak odchází a pak odejde zpátky do květinářství+
Uživatelský avatar
Iulie
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 86
Registrován: sob bře 06, 2010 2:59 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Astrai » úte pro 11, 2012 5:49 pm

Neomylně jí sem zavede její mlsný jazyk. Všechno vypadá tak úžasně, že vůbec neví, co si vybrat.
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned led 02, 2011 12:59 am
Bydliště: Los Angeles

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » úte pro 11, 2012 7:06 pm

+zaskočí sem koupit nějaký čokoládový dobroty, když teď teda má slavit Vánoce. Vybírá, vybírá, a chtěla by všechno. Kouká, že tam vybírá i nějaká jiná slečna, tak se na ni hezky usměje+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Astrai » úte pro 11, 2012 8:28 pm

Všimne si, že není jediná, koho honí mlsná a když se na ni slečna usměje, oplatí jí usměv. Jsem úplně v koncích. Dala bych si všechno, ale to bych nejspíš praskla. Ukáže na umně naaranžované vitrínky. Takže to vidím na jedno latté tamten čokoládový dort. Požádá nakonec obsluhu a usměje se.
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned led 02, 2011 12:59 am
Bydliště: Los Angeles

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » úte pro 11, 2012 8:37 pm

Jenže ono to všechno vypadá tak krásně! +postěžuje si s úsměvem+ Vezmu si tu velkou krabici čokoládových pralinek s sebou, zabalte mi ji nějak dárkově. A tady jedno capuccino a lanýžový dort, prosím +objedná si u obsluhy+ Já jsem Victoria +představí se podá druhé návštěvnici ruku+ a koukám, že tohle bude můj nový oblíbený obchod +usměje se+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Astrai » úte pro 11, 2012 8:53 pm

No právě, jak z toho pak máme vybrat jen něco. Zatváří se truchlivě, ale v očích jí zablýskne. Astrai. Představí se s úsměvem a přiměřeně pevně jí dlaň stiskne. Jo, to můj nejspíš taky. Obědvat a večeřet budu Na Mýtince a sem budu chodit na svačiny a když mě chytne mlsná. Zazubí se. Takže tu nejspíš budu okounět po zbytek dne. Zasměje se. Vezme si lattéčku a talířek s dortíkem a usadí se u jednoho ze stolečků.
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned led 02, 2011 12:59 am
Bydliště: Los Angeles

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » úte pro 11, 2012 8:59 pm

Já tu asi budu i obědvat a večeřet +směje se+ Můžu si k vám přisednout? +zeptá se a kouká jestli není moc vlezlá+ To je vždycky fajn, potkat spřízněného čokoholika +usmívá se na ni a nabere si kousek svýho dortu+ Panebože +dostane ze sebe jen a vykulí oči+ to musíte ochutnat, nate. +posune k ní svůj talířek+ To je normální orgasmus. +ohodnotí to+ Vy sem chodíte často? +sonduje+ Já jsem se teď přistěhovala, tak jsem tu prvně. +vysvětlí+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron