Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Astrai » úte pro 11, 2012 9:11 pm

Jasně, ve dvou se mlsá vždycky líp. Stejně tak i chlastá. Zasměje se. Ukrojí si kousek z jejího zákusku a slatně přivře oči. Absolutní slast. Vydechne a pro změnu k ní přistrčí ten svůj. Na oplátku. Usměje se. A když se tu tak sestersky dělíme, bude si raději tykat, ne? Nabídne s úsměvem. Si pak připadám hrozně stará. Uculí se. No popravdě jsem tu taky poprvé. Při svý poslední návštěvě jsem toho moc nestihla. Vlastně abych byla přesná, tak jsem nestihla nic. Zasměje se. A kde bydlíš, že jsem tak zvědavá? Zadívá se na ni a mezitím se živí tou božskou krmí.

(hehe, no jakoby byla mladice, ehm :D)
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned led 02, 2011 12:59 am
Bydliště: Los Angeles

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » úte pro 11, 2012 9:28 pm

To souhlasím! +usměje se a odkrojí si kousek z jejího+ Bože, to je paráda +zasní se nad tím+ Pravda, jsme ještě mladý holky, tak na tykání +připije si s ní kafem, protože nic jinýho nemají+ Teď bydlím v hotelu Lafayette +odpoví+ Je to v Dublinu, moc hezkej podnik. V restauraci mají bezvadnej čokoládovej cheesecake +mrkne na ni+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Astrai » úte pro 11, 2012 9:41 pm

Vykulí oči a zasměje se. No tak tomu říkám náhoda. Já tam totiž bydlím taky. Pokoj číslo sedm, abych udala přesnou adresu. Zakroutí pobaveně hlavou. Když jsem tu byla poprvé, bydlela jsem Na Mýtince. Taky je tam moc hezky,ale tentokrát jsem chtěla být blíž civilizaci, nebo jak bych to navzala. Navíc teď ty hromady sněhu. To by moje autíčko asi nepřežilo. Zasměje se. A když jsem potkala samotnou majitelku hotelu v Provinilých slastech na baru, vzala jsem to jako znamení zhůry. Uculí se.
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned led 02, 2011 12:59 am
Bydliště: Los Angeles

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » úte pro 11, 2012 9:58 pm

Fakt? +rozzáří se+ To je náhoda. Já jsem na desítce, to je jenom přes chodbu. Někdy se stav na návštěvu, můžeme něco podniknout. Třeba zajít na masáž nebo tak +navrhne+ Chápu, mýtinka zasněží, a jsi tam do jara. +zasměje se+ Bylas tam někdy bruslit? má to krásnou atmosféru, kor v noci +popisuje+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Astrai » úte pro 11, 2012 10:25 pm

No jo, jsme vlastně sousedky. Zazubí se. Pak přivře oči a namíří na ni lžičkou. Tak ale ta masáž, to není vůbec blbej nápad. Mám dojem, že jsem tu nějaký Salón krásy zahlídla. Pak se zasměje. Jo, to je vcelku výstižný. I když zas takový neštěstí by to nebylo, uvíznout Na Mýtince do jara. Vaří tam přímo božsky, je tam teplo, útulno. A ta spousta sexy vojáků... Zavlní obočím a mrkni na ni. Tak bruslit jsem tam nebyla, popravdě ani nevím, jestli to ještě umím. Zatáří se pochybovačně.
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned led 02, 2011 12:59 am
Bydliště: Los Angeles

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » úte pro 11, 2012 10:48 pm

Já jsem viděla ve městě reklamy, nějakej tu je+přikyvuje s plnou pusou čokolády+ Mohly bychom si udělat rozmazlovací den a nechat si udělat nehty a vlasy a všechno +vyjmenovává+ Mají tam myslím taky kavárničku, třeba budou mít dobrý dorty. Tak vojáci! +pozvedne zaujatě obočí+ a já tam zrovna na žádný nenarazila. +nespokojeně se zamračí+ No jo, já sebou taky párkrát flákla, ale ony si nohy vzpomenou +směje se+ Nebude ti vadit, když si zapálím? +zeptá se nad kafem+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Astrai » úte pro 11, 2012 11:23 pm

Skvělej nápad! Takový předvánoční šlechtění se. Zasměje se. Aby se nás Ježíšek, Santa nebo Papa Noël nelekl. Zašklebí se. No jo, když jsem tam bydlela, potulovala se jich kolem pořád spousta. Třeba museli zrovna odhazovat sníh, nebo tak něco. Uculí se. Klidně si zapal, mě to neva. Pobídne ji s úsměvem. Taky občas kouřím, ale teď mám dorta, tak mi to neva. Zazubí se. No i když mám...spíš by se hodil minulý čas. Povzdychne si a vyškrábne zbytek zákusku z talířku.
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned led 02, 2011 12:59 am
Bydliště: Los Angeles

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » úte pro 11, 2012 11:38 pm

Právě právě, abychom u stromečku vypadaly půvabně +navlní si pramen vlasů na prst a zatváří se trés chic, načež vyprskne smíchy+ tak vojáci odhazující sníh... to bych byla furt naložená u okna +směje se+ Já už dojedla, tak musím honem kouřit, abych smazala tu chuť, jinak si budu muset dát další kousek +vysvětlí napůl v žertu- Ale kouřím jenom mentolky. Jestli chceš, tak si vezmi +nabídne jí krabičku+ A odkud ses tu vůbec vzala? +vyzvídá+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Astrai » úte pro 11, 2012 11:57 pm

Přesně tak. Přikývne vážně, ale při tom jejím výrazu se rozesměje. Hmm, to já taky byla, naložená u okna. Zatváří se nevinně. Aha, to je zajímavý opatření proti mlsání. Zasměje se. Ne díky, zatím ne. Chci si tu dobrotu ještě chvíli připomínat. Ale až budu mít cukání se zvednout a objednat si něco dalšího, vyzkouším tenhle tvůj trik. Mrkne na ni. No já se tu vzala z Californie. Žiju tam už několik let. A před tím jsem se vyskytovala tak různě po světě, kam mě to zrovna zaválo. Mávne rukou. Ale úplně na začátku, jsem se vzala v Indii. Vysvětlí ochotně. Tam jsem se narodila a vyrostla.
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned led 02, 2011 12:59 am
Bydliště: Los Angeles

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » stř pro 12, 2012 12:11 am

Tak ono moc nefunguje +přizná sebekriticky+ nemít metabolismus po mámě, tak už jsem jak almara +mávne rukou+ Myslím, že si pak dám ještě makronku +řekne mlsně+ Jo v Indii! +vypískne+ já jsem si říkala, že máš takový jako orientální rysy +usmívá se+ Tam jsem ještě nebyla, ale je to fascinující kultura. A miluju indický jídlo +usměje se+ Hele a... jíš hovězí? +zeptá se zvědavě a doufá, že to není moc vlezlý+ A v Californii jsem byla jenom v LA. Tak nějak... obchodně +pojmenuje to+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron