Hlavní pokoj

- chata ve Finské divočině

Moderátoři: Lestat, Rebecca Altamirano

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř lis 14, 2012 11:05 pm

V zajetí nějakého ne moc pěkného snu sebou prudce škubne, což ji probudí. Otevře oči a bez hnutí zírá do šera pokoje, protože tmavé závěsy jsou všechny zatažené, pro případ moc ostrého ranního slunce. Stále vězí v pevném objetí Charlieho paží a něžně se tomu usměje. Nijak se ale nehýbe, nechce ho vzbudit. Možná z části i proto, že má strach, aby nenavázal tam, kde ve Slastech přestal a zapomněl na to, co bylo tady...
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Charlie Weasley » čtv lis 15, 2012 9:15 am

+Protože už je za těch pár měsíců na svou upírku vyladěný, tak když sebou cukne jen ji k sobě ještě víc přimkne a pohladí ji po pažích+ děje se něco lásko +zamručí jak medvídě, které probudili ze zimního spánku a rozloupne oko a děkuje všem bohům, že je tam tak šero, protože ho vzápětí začne brutálně bolet palice. Asi jako kdyby se jeho drahá půlka procházela jeho mozkem+
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned lis 18, 2012 2:55 pm

Ne nic. Asi se mi jen něco zdálo. Promiň, že jsem tě vzbudila. Pousměje se a pohladí ho po ruce a snaží se od sebe vcelku úspěšně odehnat zbytky toho snu. Ale jak se cítíš ty? Uculí se uličnicky, i když to nemůže vidět, z hlasu je to stejně poznat.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Charlie Weasley » ned lis 18, 2012 3:10 pm

To je jedno stejně jsem chtěl vstávat +zamrmle a koukne na ni+ cítím se naprosto skvěle +zatváří se jako by mu trhali hlavu+ Hele kotě za ten včerejšek... +pošoupne si pod hlavou polštářek+ choval jsem se jak kretén, mrzí mě to... miluji tě a +dlouze vydechne+ prostě mě to moc mrzí... +pohledem přejde po místnosti+ bohové to jsem to... +zavrtí hlavou a vzápětí zaúpí+ jsem musel vypadat +zavře na chvilku oči a snaží si vzpomenout co se dělo potom, co se sem přepravil+
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř lis 21, 2012 12:53 pm

Otočí se k němu a položí mu jemně prst na rty. Nemusíš se omlouvat, já to taky přehnala...Takže taky promiň. Usměje se něžně. Vybral sis vážně snad tu nejhorší možnou chvíli. Pousměje se tomu, i když před tím jí to nepřišlo vtipné ani trochu. Tak na to už nemysli..miluju tě. Zašeptá a zlehka se svými rty dotkne jeho. No...Rozhlédne se kolem....rozhodně se ti lehce vymklo z rukou. Uculí se pobaveně.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Charlie Weasley » stř lis 28, 2012 8:14 pm

Já to napravím +slibuje slibujícně+ sám osobně a bez kouzel ti to spravím, +přikývne aby svým slovům dodal rázu a zabolí ho z toho ohybu hlava+ ale až se nasnídám jo? +hodí na ni kukuč ztraceného štěněte a přitáhne si ji v náručí víc+ Zubejdko, +začne pomalu+ a nechceš mi říct... +pohladí ji po tváři+ co jsi dělala?
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř lis 28, 2012 9:07 pm

Beru tě za slovo, ale doufám, že nebudu muset pořídit novou chatu. Uculí se pobaveně. Když ale zavede nenápadně řeč na uplynulou noc, úsměv jí zmizí z tváře. Ztěžka si povzdechne. Šlo o jednu sektu. Jmenovala se Lidé především. Podívá na něj a váhavě pokračuje. Podnikaly proti nám dost časté a nepříjemné útoky. Tenkrát, když jsem měla zákaz nosit do Slastí zbraně, se pokusil jeden z nich zastřelit Jean-Clauda. Dotkne se mimoděk téměř nevidtelné jizvy na rameni. Buzz ho zpacifikoval trochu moc aktivně, tak jsme mu nestihli ani položit žádnou otázku. O několik měsíců později se tam objevil špion. Byl nenápadný asi jako křeček v pyžamu. Ušklíbne se pohrdavě,ale hned zvážní. Chytla jsem ho a...Rychle na něj pohlédne, ale hned si zase začne prohlížet vlastní ruce. ...s Jean-Claudem a Aubreym ho provedli po zákulisí. Sevře rty, ale pokračuje. No a nakonec, před dvěma dny nastražili bombu do Jean-Claudova auta a do vzduchu málem vyletěl Jason. Zachránila jsem ho doslova v poslední vteřině. A to včera v noci...Povzdechne si. ...to byla naše odpověď. Konečná. Dodá tiše a opatrně vzhlédne, aby viděla, jak se tváří.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Charlie Weasley » pát lis 30, 2012 1:58 pm

+Hladí ji po vlasech a tiskne k sobě, čistě ze sobeckých důvodů, protože ji prostě chce mít co nejblíž+ ale lásko +zakření se pobaveně+ já jsem vyrůstal v Doupěti +řekne významně+ takže se neboj, žádná nová chata se nekoná, a já aspoň budu mít možnost dokázat ti jak jsem šikovný. +pak, když se rozvykládá o tom včerejšku, je potichu, jak pěna, protože chce opravdu vědět co se stalo, a tak ji, poslouchá bez přerušení, i když ho to stojí děsně moc přemáhání se k tomu nevyjádřit. Tak se jen šklebí, jak si dokáže procházku po zákulisí klubu představit, pak se mračí víc, víc a víc až nakonec souhlasně přikývne+ Lásko +řekne nakonec a políbí ji do vlasů na temýnku+ mohla jsi mi to říct... já vím že jsem horká hlava a tak, ale když tě něco trápí chtěl bych to vědět.... Ale zlato, ještě jsem neviděl aby tě zabíjení... teda ehm ne že bys byla nějak sociopat nebo tak, ale že tě to tak rozhodilo. +tře jí systematicky paže, jakoby ji chtěl rozehřát.+ Miluji tě +tulí ji k sobě+
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pát lis 30, 2012 2:54 pm

Oddechne si, když to vezme tak v pohodě. Já vím, že jsem měla, ale nechtěla jsem tě tím zatěžovat. Usměje se na něj omluvně a přitulí se k němu. To máš pravdu, nikdy mě to nerozhodilo, ale... Zarazí se. Tohle bylo...nějak jiný,nevím. Povzdychne si. A já tebe...hrozně moc... Dodá tiše a usměje se. A tak mě napadá...co jsi vůbec ve Slastech dělal, kromě toho, že jsi mě hledal? Zadívá se na něj zvědavě.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Předchozí

Zpět na Musta Tähti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron