Obchůdek

Vstup neplnoletým, nesvéprávným a chudým zakázán!

Moderátoři: Beatrix, Mgala

Obchůdek

Příspěvekod Mgala » sob zář 26, 2009 1:52 pm

Skoro na konci příčné úlice v rožku a ve stínu můžete najít tento zastrčený obchůdek. Dveře jsou otevřené všem - pouze neplnoleté, nesvéprávné a chudé vidíme velmi neradi a musí mít sakra dobrý důvod, abysme je hned nevykopali ven.

Obslouží Vás šličná prodavačka Mgala, která Vám doporučí matroš přímo na míru a ráda Vám se vším poradí.


Obrázek


V naší prodejně neprodáváme pouze výrobky vystavené v katalogu, takže se se svými přáními nijak neomezujte a svěřte se nám. Jsme diskrétní a řídíme se heslem "Náš zákazník, náš pán".

Náš sortiment není omezen pouze na DROGy(stické) zboží, nýbrž nabízíme i tematická trička, ponožky, samolepky a podobně. Tyto výrobky jsou vhodné zejména jako dárkové předměty!

Přejeme Vám příjemný nákup!



Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 143
Registrován: sob zář 26, 2009 10:03 am
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » sob zář 26, 2009 2:19 pm

+Staví na poličky pěkně skleničky a leští odměrky, cigaretu má položenou v popelníku na hromadě papírků na balení jointů a celým obchodem otřásá uširvoucí hudba...+
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 143
Registrován: sob zář 26, 2009 10:03 am
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod yohannka » sob zář 26, 2009 2:29 pm

+Zrovna jde kolem, tak ji to zaujme, sundá tmavý brejle a vejde dovnitř+ em... dobrý... Dobrý den! +řekne radši hlasitěji přes tu hudbu+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » sob zář 26, 2009 2:51 pm

Co? +zařve zpátky, zeslabí trochu rádio a mile se usměje - a je tam taková tma, že v těch brejlích musí mít zabudovaný noční vidění, jinak by se asi zabila+ Přejete si?
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 143
Registrován: sob zář 26, 2009 10:03 am
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod yohannka » sob zář 26, 2009 3:17 pm

já... vlastně ještě ani nevím, co bych ráda +uculí se+ jé, můžu si zatím prolistovat ty katalogy? +vrhne se na ně doslova+
mm hezky to tu voní.. +beztak trávou+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » sob zář 26, 2009 3:54 pm

Jen se podívejte...+kývne tam k sedačce+ Sedněte si k tomu, nedáte si kafe? +de si akorát taky vařit a začichá+ No jo, to sou feromony...byl tu jeden takovej..+zálibně se uculí+ moc pěknej chlápek, určitě by se vám líbil...a tak sem se našplíchala, kdyby se náhodou ještě pro něco vrátil..ale asi sem použilá lachvičku pro pány..+povzdychne si+
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 143
Registrován: sob zář 26, 2009 10:03 am
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod yohannka » sob zář 26, 2009 4:24 pm

jé, to byste byla hodná! +na to kafe+ s mlíkem prosím... +kecne se do pohodlné sedačky a prohlíží si+ chtěla bych něco... silnějšího než pentilky, aby byl člověk nakopnutej, veselej a užíval si všechno... ale aby pak na mě zase nedolehla realita až to přestane účinkovat. mmmmm Grünnblitz? +zastaví se zvědavě na stránce s tím zelenýým+ to vypadá hezky, co to je?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » sob zář 26, 2009 4:45 pm

s mlíkem? +hrabe se tam v ledničce+ nestačila by smetana? jinak budu muset jít totiž nadojit. +usměje se omluvně, že nemá mlíko+

Hmm..silnější než pentilky..dobrý je to modrý +bodne v katalogu černým nechtem do Blaues Wunderu+ rozpouští se ve vodě a po vyprchází prakticky nepoznáte změnu - po fyzické stránce a psychicky...se vrátíte spíš k normálu, než k depresi.

Grünnblitz...noo...+začne se smát a sundá si brejle a má takový docela zářivý zelený oči+ Má trochu vedlejší účinky...+zase si dá brejle+ ale jinak doporučuju! +zalije kafe+
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 143
Registrován: sob zář 26, 2009 10:03 am
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod yohannka » sob zář 26, 2009 6:02 pm

jasně že může být! dokonce je to lepší, ale né všude ji mají +přikyvuje+

to vypadá dobře +to modrý+ tak já si toho na zkoušku trošku vezmu.... a... +zírá na ty voči+ wow!Takový kukadla! Z toho chlapi padnou na zadek. Nezůstane to pak trvalý, že ne? +s obavama+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » sob zář 26, 2009 6:17 pm

+dá jí hrnek velkej s kafem a k tomu v malé skleničce smetanu a sama si to rovnou slije dohromady+ Mě tady zásobujou jen tím nejlepším, bojijou se, abych nezačala ředit matroš. +zašklebí se+


Takže Blaues Wunder? +vezme pixlu s tím a dává jí na zkoušku do sáčku+ Né, nezůstane! +směje se+ S účinkem drogy končí i tohle zabarvení. Ale takovej bonus k tomu je, že perfektně vidíte. Kolikrát je to skoro jako rentgen, musíte se s tím naučit fungovat a potom si to člověk užívá. Zejména pánové. Teda na každýho to působí speciálně, ale ti co mají štěstí potom vidijou pod tenčí látky skoro bez problému. +nabídne jí konopný tyčinky se sezamem+
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 143
Registrován: sob zář 26, 2009 10:03 am
Bydliště: Wien

Další

Zpět na DROGerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron