Obchůdek

Vstup neplnoletým, nesvéprávným a chudým zakázán!

Moderátoři: Beatrix, Mgala

Re: Obchůdek

Příspěvekod yohannka » ned pro 04, 2011 11:33 am

já nevím.. nasyp mi to do sáčku. Heey nekecej, že nic takovýho nemáš! +vybírá si+ mmm tyhle bonbošky si vemu. Budou se hodit místo vánočního cukroví
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » úte pro 06, 2011 3:07 pm

yohannka píše:já nevím.. nasyp mi to do sáčku. Heey nekecej, že nic takovýho nemáš! +vybírá si+ mmm tyhle bonbošky si vemu. Budou se hodit místo vánočního cukroví


+hezky jí sype hromádky a skládá na hromadu bonbošky+ sou famozní! minulej rok jich tu docela dost zbylo, tak se musely sníííst..+zatváří se svatě+
a letos balíme do těchhle tašek! +pochlubí se a dává jí to pomalu do ní+
Obrázek
M...+vezme bednu co jí dovezli akorát+ Tak mrknem co tu máme teda..mmh to vypadá zajímavě...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Docela se s designem pochlapili!
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 143
Registrován: sob zář 26, 2009 10:03 am
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod yohannka » úte pro 06, 2011 3:30 pm

mmm to je pěkný +nakukuje+ a není to nějaký moc slabý? Potřebuju aby to mělo říz! jéé ta taška je skvělá! +směje se+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obchůdek

Příspěvekod Manori » čtv pro 08, 2011 3:33 pm

*dorazí do DROGerky si pro doping aby ju z toho všeho neieblo, kývne na pozdrav a pak teprv zaostří* jé, ahoj...*uculí se na yohi a pohled ji padne na tašku*tak to je drsná taštička...potřebuju něco na nervy nebo mě klepne už taky ze všeho...*obrátí se na Mgalu*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » čtv pro 08, 2011 4:12 pm

Slabý? Jak slabý? Copak u nás může být něco slabý?

Dobrý den! +uculí se na manori+ Chápu... +a začne jí do tašky nové skládat výslužku jako yohannce+ ták, a nějaký speciální přání? +přisune jí katalog+ Můžete se podívat, jestli vám něco padne třeba ještě do oka. +a stinkie jak zmerčí manori, tak si na ni přeskočí a oňufává ju, co všechno cítí za havěťu!+
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 143
Registrován: sob zář 26, 2009 10:03 am
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod yohannka » čtv pro 08, 2011 7:28 pm

no dobrá, budu ti věřit +mrkne na ni+ tak co jsem dlužná?

Man: ahoj, taky sháníš trochu předvánoční pohody?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obchůdek

Příspěvekod Manori » čtv pro 08, 2011 10:33 pm

yohi: jo, to není vůbec od věci se předzásobit...*přikývne*

Mgala:*vezme katalog a drbe přitom Stinkie za ouškem, a kouká* vezmu si nějaké ty čajíky na náladu...má přijít zima, to se bude hodit...a pak něco, po čem se proberu nejlíp až na nový rok..*zasměje se*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » pát pro 09, 2011 12:40 am

+namarkuje to yohannce a podá jí účet a uculí se na Manori+ Nejste tady s madam příbuzné? +zašklebí se, že yohannka chtěla taky něco tak a zatím jí přidá k nákupu čajíčky+ tak to potom tyhle pusinky, ty mají fakt grády! +pokýve hlavou, že o tom ví svý+ Občas když někam jdu na návštěvu jich pár vezmu...+zatváří se nevinně+ A tadyty barevný bonbonky +ta miska+ na těch je skvělý, že se jima nedá předávkovat, ale jen prodloužit účinek, jakmile jednou dosáhne dávka určité hladiny, nedovolí ji samo tělo už zvýšit. spíš se tak jakoby..zásobíte..+a Stinkie (ten Stinkie, ta Nagini, das Mädchen ;o)) ) spokojeně skoro až vrninkáá+
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 143
Registrován: sob zář 26, 2009 10:03 am
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod yohannka » pát pro 09, 2011 12:59 am

+zaplatí+ dík.. +a chvilku poslouchá co povídá o dobrotách manori, aby se poučila+ tak..zatím ahoj. +usměje se a zmizí+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » pát pro 09, 2011 3:21 am

Ahoj! A přídi zas! +aa esi sem to nepsala, tak holkám jako bonus od drogérky strčí nějaký ty vánoční sladkosti do kabeleček, ať vyzkoušijou novoty+
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 143
Registrován: sob zář 26, 2009 10:03 am
Bydliště: Wien

PředchozíDalší

Zpět na DROGerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron