Lincův salonek

Moderátor: Mystick von Sachsen

Re: Masážní pokoje

Příspěvekod Lincoln » ned zář 27, 2009 4:43 pm

Tak dovolená vždycky pomáhá. A když je to třeba pobyt v lázních, tak budete mít i ty masáže. No, svatba. Já ani nevím. Zatím mi to tak, jak to máme, vyhovuje. Zatím jsem o svatbě neuvažoval.
Uživatelský avatar
Lincoln
Člověk
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned zář 27, 2009 3:58 pm

Re: Masážní pokoje

Příspěvekod Beatrix » ned zář 27, 2009 4:46 pm

Na lázně není čas. To se pak čověk vrátí a ono se toho nakupí, že je zralej na ozdravnej pobyt v blázinci.

Ne? To je docelazvláštní, mám pocit, že se kolem všichni permamentně berou. Jak se má vůbec švagrová? Všechno v pořádku?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Masážní pokoje

Příspěvekod Lincoln » ned zář 27, 2009 4:51 pm

No, snaží se to zvládat sama. Ze začátku jsem jí dost pomáhal, ale nakonec se z Michaelovi smrti trošku vzpamatovala. Hlavně jí pomohl malej Michael. Poslední dobou se snažíme sejít alespoň jednou za dva měsíce, ale někdy se nezadaří. Jenom je ale pořád sama. Myslím, že by už měla přestat truchlit a mohla si už najít nějakého chlapa. Ale ona stále tvrdí, že Michael byl ten pravý a nikdo jiný jí už nikdy nebude zajímat.
Uživatelský avatar
Lincoln
Člověk
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned zář 27, 2009 3:58 pm

Re: Masážní pokoje

Příspěvekod Beatrix » ned zář 27, 2009 4:54 pm

+nakrčí čelo+ Proč by si měla někoho hledat? Proč by vůbec musela mít chlapa? V téhle společnosti prostě vypadá divně, kdykoliv ženská žije sama. Ať už proto, že chce být jednoduše sama, nebo protože jí nikdo jinej nevyhovuje. Myslím, že sama pozná kdy je správná doba a hlavně kdo je hodnej toho, aby se s ním otravovala. +nakrčí ret+ Vy přece víte nejlíp, jak je těžký potkat někoho, komu můžete věřit. A k tomu ještě všechny ty vztahový problémy...+dlouuuuze si povzdychne+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Masážní pokoje

Příspěvekod Lincoln » ned zář 27, 2009 4:57 pm

Já to myslel tak, aby si našla třeba i jen kamaráda. Vím, že po tom, co jsme si všichni prožili, moc lidem nedůvěřuje, ale když jsem teď s Alexem i Sucrem tady, nemá nás jak kontaktovat a může si připadat sama. Vždyť ona nemá ani kamarádky, nikoho. Žije jen pro svého syna a na sebe zapomíná. masáž se pomalu chýlí ke konci, tak se znovu zaměří na problémová místa.
Uživatelský avatar
Lincoln
Člověk
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned zář 27, 2009 3:58 pm

Re: Masážní pokoje

Příspěvekod Beatrix » ned zář 27, 2009 4:59 pm

Obávám se, že dokud bude kluk malej, stejně ji nikam nedostanete. Ženy matky mají trochu jinou...náhled na svět. Každopádně telefony tady přece fungují.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Masážní pokoje

Příspěvekod Lincoln » ned zář 27, 2009 5:03 pm

Tak to se mi někdo zapomněl zmínit v duchu si píše dvě poznámky - koupit telefon a seřvat Sucreho. Tak a máme hotovo dokončí masáž a utře si ruce, aby je neměl tak moc mastné. Doufám, že jste spokojená. Já vás tu teď nechám. Počkejte alespoň dvě minuty, ať se přebytečná emulze vsákne do těla. Pokud i pak budete mít pocit, že vám zůstala na zádech, setřete ji ručníkem. Ten pak spolu s prostěradlem hoďte v šatně do koše. rozloučí se a nechá Beatrix samotnou, aby si vychutnala klidu.
Uživatelský avatar
Lincoln
Člověk
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned zář 27, 2009 3:58 pm

Re: Masážní pokoje

Příspěvekod Beatrix » ned zář 27, 2009 5:05 pm

Jestli je ten kdo zapomněl Sucre, tak to bude tou jeho rozlítaností. +usměje se+ Moc děkuju, je to paráda! Určitě se brzo uvidíme zase! +vyhrožuje, rozloučí se s ním, chvílu ještě hnije, ale asi by tam usla, tak sleze, doutírá se, nenááápadně si ukradne ručník, co si do něho utíral Linc ruky a de na recepci - oblečená samozřejmě už, s připitomělým výrazem ve tváři+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Lincův salonek

Příspěvekod Beatrix » ned říj 04, 2009 1:48 pm

+naběhne se převlíknout do prostěradla jako minule a hupsne na masérskej stolek a čeká na linca+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Lincův salonek

Příspěvekod Lincoln » ned říj 04, 2009 6:34 pm

Sucre mu řekl, že už Bea přišla, tak po pár minutách se objeví, usměje se a zeptá Takže jako minule nebo zkusíme něco nového?
Uživatelský avatar
Lincoln
Člověk
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned zář 27, 2009 3:58 pm

PředchozíDalší

Zpět na Masážní pokoje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron