Lincův salonek

Moderátor: Mystick von Sachsen

Re: Lincův salonek

Příspěvekod Beatrix » pon říj 05, 2009 12:16 pm

Jako minule aaa....+sjede ho pohledem+ umíte masírovat nohy? Poslední dobou se hodně našlapu- teda..jako nachodím, já nešlapu!!!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Lincův salonek

Příspěvekod Personál » ned říj 11, 2009 2:00 am

+a Beuš mu tam nejspíš vytuhla pod rukama vyčerpáním+
Jsme tu pro vás...
Uživatelský avatar
Personál
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 30, 2009 9:51 am

Re: Lincův salonek

Příspěvekod Beatrix » sob říj 24, 2009 1:47 am

+probudí se, nikdo nikdo, tak si říká, že to asi prospala, oblíkne se, nechá tam tučný spropitný, zacáluje na recepci - nebo mám předplatný? už ani nevim, prostě to vyrovná a vypaří se+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Lincův salonek

Příspěvekod Maséři » ned lis 01, 2009 7:47 pm

Budeme dělat, že prospala. Peníze ale přijdou zpět na účet, protože měla zaplaceno už na recepci.
Laxamentum caedo meum legatio...
Uživatelský avatar
Maséři
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 164
Registrován: ned říj 04, 2009 6:35 pm
Bydliště: Zadní pokoje masážního salonu Feal

Re: Lincův salonek

Příspěvekod yohannka » úte lis 10, 2009 7:14 pm

+shodí hadry, hodí přes sebe prostěradlo a uvelebí se rychle na lehátku. Pak se rozhlídne a cinkne na zvoneček+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Lincův salonek

Příspěvekod Maséři » úte lis 10, 2009 7:24 pm

Po zazvonění vejde do místnosti, usměje se na hosta a připraví si olej. Třením v dlaních ho rozehřeje a pak začne od kříže masírovat. Nechcete mi říct něco o sobě? Nebo chcete, abychom radši mlčeli?
Laxamentum caedo meum legatio...
Uživatelský avatar
Maséři
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 164
Registrován: ned říj 04, 2009 6:35 pm
Bydliště: Zadní pokoje masážního salonu Feal

Re: Lincův salonek

Příspěvekod yohannka » úte lis 10, 2009 8:26 pm

néé mlčet nechci.. božee.. +spokojeně zamručí jak ji začne masírovat+ ty moje záda, klidně přitlačte. Měla jsem chodit pravidelně, ale kašlala jsem na to a teď se skoro nehnu +mumlá spokojeně+ mm o sobě? když.. ono by to asi nebylo moc zajímavý. Radši mi povězte o sobě něco vy... jak se vám tu líbí... a kde jste se naučil takhle masírovat?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Lincův salonek

Příspěvekod Maséři » úte pro 08, 2009 9:26 pm

Trošku přidá sil, když vidí, že slečně nijak neubližuje... No, otevřel jsem si půjčovnu prken na surfování. A protože dost chodili i lidi, co moc nesurfujou, tak byli pořád ztuhlý a bolelo je celé tělo. Napadlo mě, že by třeba rovnou zašli na masáž. Tak jsem si udělal kurz a zkusili jsme to. Docela to mělo úspěch. No a pak si mě našel Alex, prý jestli bych si nechtěl dát na chvíli pauzu od starostí. A tak jsem tady
Laxamentum caedo meum legatio...
Uživatelský avatar
Maséři
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 164
Registrován: ned říj 04, 2009 6:35 pm
Bydliště: Zadní pokoje masážního salonu Feal

Re: Lincův salonek

Příspěvekod yohannka » stř pro 09, 2009 12:02 am

au... +kníkne spokojeně+ přesně tam.. +má tam takovou nerozmasírovanou hrču+ tak surfování +usměje se+ to mě vždycky zajímalo, ale nikdy jsem se k tomu nedostala. A co vůbec říká vaše přítelkyně na to, že tu masírujete.. zřejmě především slečny? Nevadí jí to?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Lincův salonek

Příspěvekod Maséři » stř pro 09, 2009 12:30 am

Zaměří se na to místo a snaží se to rozmasírovat. No, slečny masíruju víc až tady. Tedy, jste druhá, ale abych se přiznal, na pláži se víc museli masírovat chlapi, než ženské. Ty spíš okukovali surfaře, než aby to sami zkusili. Takže teď si to vysloveně užívám. A co se týče přítelkyně. Neříkala nic, když jsem dostal tuhle nabídku. Hlídá LJe a vedou spolu podnik. Kontakt na mě má, tak když bude chtít přijet, může. Ale zatím to vypadá, že jí zase tolik nechybím.
Laxamentum caedo meum legatio...
Uživatelský avatar
Maséři
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 164
Registrován: ned říj 04, 2009 6:35 pm
Bydliště: Zadní pokoje masážního salonu Feal

PředchozíDalší

Zpět na Masážní pokoje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron