Chrisův salónek

Moderátor: Mystick von Sachsen

Re: Chrisův salónek

Příspěvekod golux » čtv lis 05, 2009 11:25 am

Hmmm... je to naprosto fantastické... jenom vrní a přivírá oči, jak je jí to příjemné A můžete i trochu přitlačit, hlavně kolem lopatek, tam to potřebuji uvolnit...
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: Chrisův salónek

Příspěvekod Maséři » pon lis 09, 2009 9:46 pm

Je rád, že mu zákaznice vychází vstříc a radí mu. Přeci jen nemůže sám od sebe poznat, jak moc může přitlačit. Trošku tedy přidá na síle. Med se krásně táhne po těle a pomalu začíná vytahovat nečistoty z těla ven. Mohu být tak smělý a zeptat se, čím jsem vás zaujal, že jste si mě vybrala? pronese takovým rozverným tónem.
Laxamentum caedo meum legatio...
Uživatelský avatar
Maséři
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 164
Registrován: ned říj 04, 2009 6:35 pm
Bydliště: Zadní pokoje masážního salonu Feal

Re: Chrisův salónek

Příspěvekod golux » pon lis 09, 2009 9:57 pm

No, víte... trochu se zachichotá ráda se dívám na hezké mladé muže... a když se mě některý z nich může takhle něžně dotýkat, jsem na vrcholu blaha... a vy jste vypadal, že dokážete být něžný. A to se mi potvrdilo, jste opravdu mistr svého řemesla. Navíc mám moc ráda med... trochu se při té upřímné zpovědi červená, ale má obličej v ručníku a tak doufá, že to Chris nevidí
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: Chrisův salónek

Příspěvekod Maséři » pon lis 09, 2009 10:10 pm

Děkuji za tak hezký kompliment. Už dlouho mi nikdo neřekl, že jsem mladý usměje se. No vidíte, já si vybral tohle řemeslo proto, abych se mohl dotýkat krásných žen a jsem rád, že moji první zákaznici mohu označit za velmi krásnou složí jí kompliment a doufá, že to nějak nepřehnal.
Laxamentum caedo meum legatio...
Uživatelský avatar
Maséři
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 164
Registrován: ned říj 04, 2009 6:35 pm
Bydliště: Zadní pokoje masážního salonu Feal

Re: Chrisův salónek

Příspěvekod golux » pon lis 09, 2009 10:57 pm

jen se zatetelí blahem, jak jí to lichotí Vidím, že jste profesionál. Dokážete v každé ženě vzbudit pocit, že je krásná. Takže se mě můžete dotýkat, jak je libo usměje se A muže také masírujete? Tedy... když se rád dotýkáte krásných žen...
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: Chrisův salónek

Příspěvekod Maséři » pon lis 09, 2009 11:06 pm

Já ale v ženách nebudím pocity tím, že bych jim lhal. Jsem hrozně upřímný a nerad lžu. usměje se té nabídce dotýkat se, kde chce, ale zůstane profesionál Ohledně mužů. Nemohu si vybírat, koho budu masírovat. Ale raději masíruji ženy. Dá se s nimi alespoň popovídat a dozvědět se něco, co mi pak může pomoc v životě. natáhne jednu ruku, pronese "Med" a sklenka se mu najedou objeví v ruce. Nabere trochu medu, sklenku odloží a dál masíruje.
Laxamentum caedo meum legatio...
Uživatelský avatar
Maséři
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 164
Registrován: ned říj 04, 2009 6:35 pm
Bydliště: Zadní pokoje masážního salonu Feal

Re: Chrisův salónek

Příspěvekod golux » úte lis 10, 2009 7:30 pm

Hmm... ještě trochu pod pravou lopatkou, tam mě to trochu zlobí... a taky v kříži, tam mívám bolesti... užívá si to Jestli se potřebujete dozvědět něco pro život, tak se klidně ptejte, mám dost zkušeností... usměje se
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: Chrisův salónek

Příspěvekod Maséři » úte lis 10, 2009 7:35 pm

Zaměří se na daná místa a přitlačí u nich. Kdybych věděl na co se chci zeptat, byl bych šťastný. Ale pak bych přišel o tu zábavu dobývání žen. Dokážete si představit, jaký by to byl svět, kdyby chlap přišel k ženě, hned ji získal a nemusel by se snažit. Vám jako ženě by se to snad líbilo? tak nějak se rozkecal, protože je trošku nervózní a to vždycky blábolí
Laxamentum caedo meum legatio...
Uživatelský avatar
Maséři
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 164
Registrován: ned říj 04, 2009 6:35 pm
Bydliště: Zadní pokoje masážního salonu Feal

Re: Chrisův salónek

Příspěvekod golux » úte lis 10, 2009 8:13 pm

rozesměje se Tak vy jste chtěl poradit, jak dobýt ženu? Tak to je smůla, to vám neřeknu. Každá žena je totiž jiná a na každou musíte nějak jinak. Na ženu není žádný návod k použití. Ale jak říkáte sám, to by ani muže nebavilo. Na svádění je nejlepší to poznávání, oťukávání, pronikání pod povrch. Troufám si říct, že někdy je to lepší než samotný akt, ke kterému to všechno směřuje. Takže můžu odpovědět na vaši otázku - ne, nelíbilo... můžu si dát ruce podél těla? doteď je měla pod hlavou a už jí bolí ramena
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: Chrisův salónek

Příspěvekod Maséři » úte lis 10, 2009 8:20 pm

Samozřejmě, jen si lehněte, jak chcete. na chvilku přestane masírovat, aby si mohla upravit ruce a pak se zaměří na ramena. Med už pomalu začíná tmavnout a tak se pomalu blíží konec masáže... Doufám, že se cítíte trošku lépe. Nechtěl bych, aby má první zákaznice byla nespokojená.
Laxamentum caedo meum legatio...
Uživatelský avatar
Maséři
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 164
Registrován: ned říj 04, 2009 6:35 pm
Bydliště: Zadní pokoje masážního salonu Feal

PředchozíDalší

Zpět na Masážní pokoje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron