Recepce

Kadeřnictví, kosmetika, modeláž nehtů, manikura, pedikura, tetování, solárium

Moderátor: Styx

Re: Recepce

Příspěvekod Styx » úte zář 18, 2012 6:57 pm

Dělala jsem konkurz a vybrala jsem ty nejlepší. Zrovna se seznamují s novým pracovištěm, takže máš štěstí, že je mám tady všechny pohromadě. Můžou se do tebe pustit už dnes, jestli máš čas. Až odtud vyjdeš, nikdo tě nepozná +zasměje se+ Tak vyrazíme do kosmetického salónu +odvede ji vedle+

(dále tam)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Recepce

Příspěvekod Beatrix » sob zář 22, 2012 10:51 pm

(Ehm, já proklouzla rovnou do kadeřnictví..snad neva...esi tam teda někdo maká..ale já si ten peroxid na hlavu naliju klidně sama.. :D )
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod Styx » pát zář 28, 2012 10:26 am

(pokračování z kadeřnictví)

+vrátí se sem s Beou a recepční už má pro ni připraven účet+ Bodíky přímo ne, ale máme kartičky VIP člena, každou pátou návštěvu v kterémkoliv oddělení salonu budeš mít úplně zdarma +podá jí kartičku+ Navíc budu rozšiřovat nabídku salonu, takže můžeš moct využít třeba i masáže od pravého egyptského maséra +mrkne na ni šibalsky+ Navíc dostaneš ke každé proceduře dáreček +už je tam pro Beu připraven balíček luxusní vlasové kosmetiky+

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Recepce

Příspěvekod Beatrix » sob zář 29, 2012 10:46 pm

Jůůů! +nadšeně se usmívá, tohle se jí lííbíí a to moc+ No tak to je paráda! Egyptský masáže? Téda, o tom sem snad ani neslyšela, aby mi pak zbyly všechny žebra! +usměje se na ni a hned okukuje dáreček+ Luxus! +koukne na účet a zaplatí kartou rovnou, ať tam neházijou drobákama a hezky to zaokrouhlí nahooru+ Musím vás doporučit dál, tady je to jenom lepší a lepší!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod Styx » ned zář 30, 2012 11:07 am

+zasměje se+ Naopak! Ten egyptský masér je velice jemný a masáž od něj je úžasný požitek. Sama jsem to vyzkoušela, než jsem ho přijala +jakože už ji masíroval, ale ve skutečnosti to sem teprve budu psát+ Chvílemi jsem si připadala skoro jako na erotické masáži +zachichotá se+ Ale neboj se, zákazníkům bude dělat jenom takovou, o jakou si řeknou +ujistí ji+ Jen nás doporučuj, budu moc ráda +recepční vyřídí účet a poděkuje jí s milým úsměvem, prostě dokonalost:)+

(v Egyptě jsem se skutečně takové masáži podrobila a byla to ta nejúžasnější masáž v mém životě, že bych ji ráda tady popsala :lol: A pokud někde ve svých fotkách vyhrabu i tu masérovu fotku, bude to přímo podle originálu 8-) )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Recepce

Příspěvekod Beatrix » úte říj 02, 2012 10:55 pm

(oo egyptská masáž! noo to by si člověk nechal líbit!)

Fakt? +zírá+ wow! to chci taky! +chichotá se té erotické masáži+ Já teď budu chvilku asi pryč, ale jak se vrátím..+pokýve slibně hlavou+ máte mě tu nasáčkovanou od rána do večera! +přespokojeně sbalí účet a dáreček a olíbá styx+ Máš to tu úžasný! Budu vás doporučovat! +mrkne na ni a rozloučí se+ Tak papa příště!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod Styx » stř říj 03, 2012 9:11 pm

Jasně, tak až se vrátíš, stav se. Do té doby to tady snad už konečně dám do pořádku +uculí se a pak se s ní stejně vřele rozloučí. S úsměvem kouká za ní, jak ji ty vlasy změnily k nepoznání a pak se otočí a jde dirigovat personál+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Předchozí

Zpět na Salon krásy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron