Le Cafe d'Angel

Kadeřnictví, kosmetika, modeláž nehtů, manikura, pedikura, tetování, solárium

Moderátor: Styx

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Mercy Thompson » ned črc 03, 2011 12:53 pm

*pustí se do křidélek*děkuji...hm..tak jiný druh?*pozvedne s úsměvem obočí* ehm..vlastně jsem...ale zůstal ve Washingtonu...*přizná*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 154
Registrován: úte bře 29, 2011 5:45 pm
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Mercy Thompson » pát črc 29, 2011 8:14 pm

*dopapká, dobaví se s Magnusem, poděkuje za pozvání a pak se omluví, že musí běžet za zákazníky*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 154
Registrován: úte bře 29, 2011 5:45 pm
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Shane McCutcheon » pon říj 17, 2011 1:25 pm

No, hlavně, že jste se našla, ne? +usměje se na ni a posadí se a koukne do lístku a za vteřinu ho odloží+ Já jsem kadeřnice sedm let. Vlastně před sedmi lety jsem se vyučila a od té doby to dělám. Vážně mě to baví. Dřív jsem stříhala v Holywoodu a česala u filmů, herce. +zasměje se+ Někdy to tam bylo strašný. Nevadí vám, když si zapálím?
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Memory » pon říj 17, 2011 2:02 pm

"No to je otázka, či som sa už našla." zasmeje sa. "Vážně?" zaujato sa na ňu zahľadí. "To bol asi dosť lukratívny post. Prečo ste toho nechala?" pozrie na ňu skoro až neveriacky. "Kľudne si zapáľte." prikývne. A jak tam dorazí čašník tak si objedná jedno preso s mliekom a potom pozrie na Shane, že čo si dá ona.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Shane McCutcheon » pon říj 17, 2011 2:29 pm

Já si dám to samý. +řekne číšníkovi a pak se usměje, trochu omluvně na Memory, že si dává to samí a pak se zamyslí a zapálí si+ No, už to tam bylo dost... napjatý, protože ty lidi tam byli jedna výrazná osobnost vedle druhé a když se začnou překrývat, tak se začnou hádat a pak se vám jednou něco nepovede, nebo něco... provedete a už je to... +udělá obličej, který vyjadřuje, že je to na nic+ Takže tak. A vy se budete ještě hledat?
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Memory » pon říj 17, 2011 2:46 pm

"Aha." prikývne len. I keď by rada o tom vedela niečo viac. Je to predsa len Shanina osobná vec. "Takže neľutujete, že ste prišli sem? Ako sa vám zatiaľ u nás páči?" vyzvedá. Trochu sa pousmeje, ale tak akosi neveselo. "Ja mám pocit, že sa zrejme budem hľadať celý život." pokrúti hlavou.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Shane McCutcheon » pon říj 17, 2011 3:05 pm

Vůbec toho nelituju! +řekne rozhodně+ Líbí se mi tady, lidi, práce, všechno. +pokrčí rameny+ Akorát se musím snažit a nedělat blbosti, abych si ji udržela a to se mi taky líbí. +pokrčí rameny+ Třeba na vás váš osud čeká za rohem. Máte pořád co objevovat a zkoušet, to je zajímavý. A napínavý. +usměje se na ni a oči jí svítí+
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Memory » pon říj 17, 2011 3:35 pm

Čašník im donese kávu a zas sa vráti do kuchyne. "Tak to ma teší." usmeje sa a nasype si do kávy trochu cukru. Potom sa malinko pobavene uškrnie. "Aké blbosti máte presne na mysli... teda, ak vám nevadí, že sa pýtam." dodá okamžite. "Asi máte pravdu." pokrčí ramená. "Nakoniec, všetko sa časom uvidí. A čo váš osud?" spýta sa na oplátku. "Vy ste sa už našla?"
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Shane McCutcheon » pon říj 17, 2011 5:11 pm

+podívá se na ni, jako by se rozhodovala jestli jí to říct, nebo neříct+ Kdo se ptá, může dostat odpověď. +usměje se potom+ Šlo o sex. Na pracovišti. +pokrčí rameny a osladí si kafe a pak se napije+ Já nevim. +zatváří se nerozhodně+ Snažím se dělat to, co považuju za nejlepší pro mě a pro mé okolí, ale někdy si ten osud se mnou zahrává. Asi ještě taky mám co hledat.
Uživatelský avatar
Shane McCutcheon
Člověk
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:44 am

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Memory » pon říj 17, 2011 6:01 pm

"Aha...ehm.." trochu zrospačitie, i keď je to tak, ako povedala Shane, kto sa pýta, može dostať odpoveď. "Tak to sa niekedy... stáva." povie napokon. "I keď, asi je lepšie sa tomu vyvarovať. Predsa len, vašou šéfkou je Styx a netuším, ako by na to pozerala ona a tak...." zamotá sa do toho, tak si radšej odpije z kávy. "Ono asi človek ani nič viac robiť nemôže." pokrčí v náznaku ramená a chvíľku sa kamsi zahľadí. "Shane... teda, slečna McCutcheon... nevadilo by vám, keby sme si tykali? Je to potom menej formálne." navrhne, keď na ňu opäť pozrie.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

PředchozíDalší

Zpět na Salon krásy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron