Ložnice

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » stř srp 25, 2010 10:18 pm

+Je neskutečně sklamaný že se mu Styx vytrhla. Její argumentaci žebry přejde jen kiselím úšklebkem, je mu jasné proč to dělá. Už doufal že jí má v hrsti, i když ne zcela plánovaně, ale ona ho opět prokoukla+ Myslím Styx +trochu nakloní hlavu aby měla lepší přístup k jeho krku+ že příliš spoléháš na to že mě znáš. Nikdy, nikdo, nikoho nemůže poznat zcela a dokonale. Lidé neznají ani sami sebe +odtáhne se při jejím pozvdechu z dopsahu břitvy+ Škoda? Lituješ že nemůžeme být spolu? +sjede jí rukou po tváři na stranu krku+ Můžeme, to jen ty nechceš.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » čtv srp 26, 2010 12:08 am

Mohl bys na chvilku zavřít pusu, abych tě mohla doholit? +napomene ho z legrace a nakonec se jí to i povede a odloží břitvu z dosahu+ Tak, hotovo +přejede mu tvářičkami po jeho čelisti a zkouší, jestli ji to ještě někde zapíchá+ Hladká jako dětská prdelka. Jsem šikovná +utrousí spokojeně+ No, musím uznat, že i když ti to strniště moc slušelo, teď vypadáš přímo neodolatelně +drží ho za bradu a různě si ho natáčí ze všech stran+ Neřekla jsem, že lituji. Jen jsem si vzpomněla na to, co všechno jsme spolu zažili +zahledí se tak nějak nostalgicky do neurčitého bodu+ Je to minulost. Teď je čas vylézt ven +vydrápe se ven první a i když z ní crčí voda jako z hastrmana, pomůže Tonymu z vany+ Dej pozor, ať neuklouzneš. Žebra by se asi zlobila.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » pát srp 27, 2010 7:30 pm

Ano, minulost +souhlasí tiše+ Óóó jistě! Ty si to z břitvou vždycky dobře uměla +v očích mu šibalsky zableskne. Chvíli vyčkává než se začne zvedat, chce si vychutnat pohled na Styx, přestože z ní kape, ne doslova teče voda, křivky se jí pod látkou krásně rýsují. Kdy jindy dostane příležitost vidět její tělo tak dobře. Z vany, stejně jako dovany, se mu podaří dostat vcelku dobře. Jen jednou trochu zakolísá, ale vyrovná to, potom se narovná v celé své majestátnosti. Díky tomu je vidět že Styxiny doteky, přestože drobné a nicmoc neříkající, ho nenechali zcela chladným. Nesnaží se před ní zakrýt, nemá důvod, stejně už ho takhle viděla tisíckrát. Naopak k ní přistoupí blíž a položí jí ruce na boky aby získal stabilní oporu+ Podej mi prosím ručník +požádá jí a pohledem střelí po ručnící které jsou opravdu mimo jeho dosah+ pro sebe by sis měla vzít taky jeden +nabádá jí+ A taky by ses měla svléct s toho mokrého oblečení, jinak nastydneš +netváří se tak aby se dalo poznat jestli je to nějaká význa, nebo opravdu jen strach o Styxino zdraví+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » pát srp 27, 2010 9:07 pm

+když už je venku z vany, vyždímá si vodu z dlouhých vlasů a najednou si všimne, jak ji Tony očumuje+ Jsem jak vodník, no +řekne omluvně a teprve teď si všimne směr jeho pohledu. Skloní hlavu a i z tohoto úhlu vidí, jak se jí pod tričkem rýsují chladem ztopořené bradavky, velké a tvrdé jak špunty od kopaček. Jak to teprve musí vypadat z Tonyho pohledu+ No co, miss mokré tričko +zachechtá se, něco takového ji nedokáže rozhodit. Když se Tony postaví před ni v celé své kráse, zrak jí neomylně padne dolů jak těžké závaží a přistihne se, jak na NĚJ zírá, i když jeho nástroj slasti viděla a používala snad častěji, než zubní kartáček. Nahlas polkne a uvědomí si, jak hrozně dlouho už neměla chlapa a jak moc by chtěla (Remusi, kde se flákáš?):). Zatřepe hlavou a nervózně se zasměje+ Ručník? +zeptá se způsobem, jako by byl ručník v Tonyho koupelně nějakou raritou. Sáhne po něm a ováže jej Tonymu kolem boků, snažíc se vyhýbat pohledu na jeho rodinné stříbro a pak jeden vezme i pro sebe+ Proč ti nevěřím tu tvoji náhlou péči o mé zdraví, ty mizero? +uculuje se na něj, ale svlékne si vlhké triko a sukni, stejně jí studí, odhodí je do kouta a zabalí se do osušky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » pát srp 27, 2010 9:20 pm

+Když ho Styx pustí, aby se svlékla musí se opřít rukou o zeď, nemá ve své nohy ještě plnou jistotu. A dobře udělá. Hltá pohledem každý kousíček její nahé a naprosto dokonalé kůže. Tuhé hroty bradavek, linii břicha, pevné stehna. Opíjí se její krásou jako žíznící poutník na poušti hltá pár kapek utkvělích v listu rododendrénu. Ví že víc než tohle už nikdy nedostane+ Chci tě. Miluji tě +řekne bez okolků+ Vykašli se na toho prašivého vlkodlaka, není hoden tvého původu a nikdy neocení tvou kránu, ani osobnost. Já ti složím k nohám celí svět. Pořád si a navždy budeš moje Lilie, nejčistější ze všech květů +jsou to jen prozby muže co zažil neskonalé zoufalství+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » sob srp 28, 2010 10:51 pm

+blýskne jí zlostně v očích, když urazí Remuse a hlavou jí na vteřinu mihne myšlenka na bolestivou odpověď+ NENÍ to žádný prašivý vlkodlak! Zapamatuj si to, pokud chceš se mnou vycházet +zasyčí varovně+ Já rozhodnu, jestli mě je hoden +přistoupí k němu nebezpečně blízko, snažíc se skrýt, jak ji jeho vyznání lásky zasáhlo+ Miluješ mě? +opovrženě ohrne rty+ Dokaž to.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » sob srp 28, 2010 11:18 pm

+Oplácí jí ostrý pohled. Je to sice Styx, ale přesto se jí přece nebude bát. Mírně se ušklíbne při vyslovení Remusova jména, ale to je vše+ Dokázat? +zašeptá nebezpečně tiše z leskem v očích. Unikne mu ze rtů tiché uchechtnutí, tohle mu Styx opravdu říkat neměla. Obejme jí prudce a majetnicky kolem pasu a přitáhne si ji do náruče+ Když ti to dokážu vzdáš se toho... Remuse?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » ned srp 29, 2010 12:23 am

(ale já nevyslovila Remusovo jméno:D)

+prudce vydechne, když si ji stáhne k sobě, na okamžik zavrávorá touhou a zlost kamsi pomalu vyprchá, nenechá se jí ale přemoct, položí dlaně na jeho prsa a odtáhne se+ Pozor na žebra +ušklíbne se a udělá krok dozadu+ Jak to chceš dokázat? Zabiješ mudlu a položíš mi ho k nohám? +ušklíbne se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » ned srp 29, 2010 12:35 am

+Svraští obočí nad tím jak ho od sebe odsstrkuje a taky na prudkostí jejích nálad. Zná je, ale přesto ho pořád překvapují. Udiveně povytáhne obočí+ Co bys dělala z mrtvím mudlou? +podiví se+ Láska se dá dokazovat příjemnějšími spůsoby než jsou kledby, krev a smrt. Kohokoliv +pousměje se, tak trochu si totiž ze Styx utahuje když ho odmítla+ Moje žebra snadno vyléčí tvůj dotek +vezme jí za zápěstí a položí si dlaň na prsa. I tam jsou žebra, i když ne zraněné+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » ned srp 29, 2010 12:58 am

Jakými způsoby třeba? +mrkne na něj zvědavě, rozhodnuta dostat to z něj+ Tak pokud ti to pomůže... +přiblíží se k němu a přitiskne dlaň na jeho hruď, soustředíc se na vyslání pozitivní energie do jeho těla+ Cítíš něco? +zašeptá, jakoby se bála, že hlasitějším zvukem přeruší to kouzlo. Pod prsty cítí zrychlený tlukot jeho srdce+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron