Ložnice

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » pon srp 30, 2010 10:57 pm

+Náležitě si užívá její něžnou péči přičemž se usmívá právě jen na Styx+ Kdo říkal že tě už nebudu potřebovat? +zeptá se s pozvednutým obočím+ Myslím že tě budu potřebovat vždycky, alespoň jako jedinou osobu které věřím +mírně se pousměje+ Vždy na sebe dávám pozor, to jen štěstěna si občas unaví a sedne na nějakého vola jako je třeba Potter +vtipkuje zlehka+

(No co? :D "Chodí" není slovo co by podle mě Tony používal "má milostný vstah" je zas moc vznečený než aby to použil na remuse.)
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » úte srp 31, 2010 2:14 pm

+doošetřuje mu všechna zranění a pak jen tak na něj chvíli zamyšleně hledí, než promluví+ Vždycky budeš můj nejlepší přítel +usměje se na něj, najednou si lehne k němu, natáhne přes oba přikrývku, aby nahý Tony nenastydl a položí si hlavu na nezraněné místo na jeho hrudi+ Nech mě chviličku u sebe... prosím +zaškemrá tiše+ Chci cítit teplo a blízkost lidského těla. Moc mi to poslední dobou chybí +přehodí paži přes jeho břicho a tiše leží, oči zavřené a nechá myšlenky plynout hlavou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » stř zář 01, 2010 10:37 pm

+Obejme jí kolem těla. Po době kterou strávil uvažováním o smrti i jemu přijde vhod trochu lidského teple bez toho abych chtěl něco víc+ A ty budeš moje nejlepší přítelkyně +odpoví jí po chvilce, snad aby jí utěšil v její najednou skleslé náladě. Dlouze vydechne, je to výdech klidné ulevy+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » stř zář 01, 2010 11:10 pm

+usměje se a uvelebí se pohodlněji na jeho hrudi. Klidný tlukot jeho srdce ji pomalu ukolébává a jenom tiché, pravidelné oddechování prozradí, že celá utahaná usnula zaslouženým spánkem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » stř zář 01, 2010 11:17 pm

+Kouká do stropu, poslouchajíc její stále pomalejší a pomalejší dech, který zlehka přejde do pravidelného oddechování hlubokého spánku. Skloní se k její hlavě a jemně jí vtiskne polibek na temeno hlavy, než i on sám zavře oči aby se prospal. Protože jak známo; spánek je všelék+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » čtv zář 02, 2010 1:27 pm

+probudí se, když ji chloupky na jeho hrudi jemně zalechtají do nosu. Pomalinku procitá a najednou si uvědomí, že neslyší bít jeho srdce. Prudce otevře oči a přímo před svýma očima uvidí Tonyho klidný, odpočívající penis. Rozespalá se snaží vzpomenout, proč leží Tonymu ve slabinách+

(muhehe, to byl vtip:D Nedokázala jsem prostě odolat:) Tady je ten správný příspěvek;))

+probudí se, když ji chloupky na Tonyho hrudi jemně zalechtají do nosu. Pomalinku procitá a najednou si uvědomí, že prospala v jeho posteli celou noc. Protáhne se, otočí hlavu směrem k Tonymu a pootevře jedno oko+ Dobré ráno +zavrní rozespale+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv zář 02, 2010 10:20 pm

+Jak se mu Styx probouzí v náručí svím pohybem mu rozjitří bolest žeber, ale jen tak lehce neumyslně, ovšem i tak ho to probudí. Shlédne dolu na Styxinu rozespalou tvář. Mírně se usměje, protože si vzpomene na minulost+ Dobré ráno +uvolní jí ze svého sevření. Dnes se cítí o poznání lépe než včera, vlastně vzhledem k situaci je mu skvěle+


(+Vrtící se Styx ho probudí, zvláště když je tak blýzko jeho citlivé oblasti. Nadzdvihne se na loktech a vrhne dolů vítězoslavný úsměv+ Já věděl že se ti po něm stýská +řekne sprostě+)
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » čtv zář 02, 2010 10:44 pm

Merline... já usnula jako špalek. To se mi už dlouho nestalo +uculí se a vymaní se z jeho náruče+ Jak se dnes cítíš? +odekryje ho, aby mu zkontrolovala zranění a nestačí se divit, skoro všechna jsou jakoby zázrakem zacelená, jen malé jizvičky po nich zůstaly+ Co žebra? +přejede mu jemně dlaní po hrudi+ Vypij na lačno ten Severusův zázračný lektvar, pomůže ti +dohlédne na to a pak přikáže skřítkovi, aby jim udělal vydatnou snídani a Tonymu navíc vývar z masa a flákotu k tomu, aby nabral sílu+

(to víš, že stýská:)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv zář 02, 2010 11:00 pm

+Posadí se, aby mohl jíst. Tak nějak přirozeně předpokládá že si dá snídani hezky v posteli+ Je mi skvěle, kdybys mě tu nedržela jako invalidního maroda tak už bych šel strašit mudlata +zahučí napůl zvesela+ žebra mě pořád bolí, ale je to podstatně lepší. Takže doufám že už mě pustíš z pokoje +dodá, aby bylo jasné že už to rozhodně nehodlá dál prodlévat v nicnedělání+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » čtv zář 02, 2010 11:21 pm

+skřítek přinese na tácu snídani a zůstane stát opodál, Styx ji naservíruje Tonymu do postele+ Tak to je výborná zpráva +upřímně ji potěší, že je mu podstatně líp. Nalije mu do hrnku kávu a přisune misku s vývarem+ Naopak, už žádné poflakování. Dneska budeš chodit, cvičit, posilovat. Musíš se zase dostat do kondice +nalije si pro sebe čaj a všimne si, že skřítek tam pořád postává+ Co je? Ty nemáš co na práci? +houkne na něj. Skřítek k ní nesměle přistoupí a potichu, aby to páníček neslyšel, jí pošeptá, že v přijímací místnosti na ni čeká pan Lupin. Styx se zatváří ohromeně a překvapený výraz ve tváří rychle vystřídá radost. Vyskočí z postele jako srnka+ Omluv mě, Tony, musím odejít. Zvládneš to tady sám, že ano? Přijdu se na tebe podívat +mrkne na něj a už je pryč+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron