Knihovna

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Knihovna

Příspěvekod Neferet » úte kvě 03, 2011 10:38 pm

Stejně byste mi s tím nepomohli. +něžně se na něj pousměje. chvíli mlčí, nevím jestli to říct hned, nebo počkat na Angela a probrat to nejdřív s ním, ale je tak unavená, pobledne ještě víc a těžce polkne+ Moji smrt. +řekne prostě, obejme ho kolem pasu a přitulí se k němu. bojí se, nikdy se tak nebála, kolikrát jí hrozilo nebezpečí, ale nikdy nešlo o někoho kdo by jí dokázal napadnout nezahlédnut+ Říkal, že... +zapolyká a potlačí slzy, sevře v dlaních košili na jeho zádech+ ...že až budu mrtvá, už nebude smutný, on že nebude plakat a ten druhý se už nebude smát. +zní to trošku poleteně, když jde o vlastně tři osoby+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Knihovna

Příspěvekod Spike » úte kvě 03, 2011 10:55 pm

+Odrhne jí vlasy z krku a přejede po modřinách na kůži+ To ti to udělalo? +zeptá se na její zranění v hlase má při tom jasně patrnou zlobu a rozhořčení+ Proč by tě to chtělo zabít? +podiví se upřímně, nezná důvod proč by někdo chtěl zabít Neferet+ Ty mi neříkáš všechno že je to tak +odtáhne se od ní a pohlédne jí do očí+ Něco mi zatajuješ. Kdo je za toho ducha odpovědnej? Já? +bojí se že řekne jeho jméno+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Knihovna

Příspěvekod Neferet » úte kvě 03, 2011 11:06 pm

+trhavě přikývne+ Myslim, že to miluješ škrcení. +zamumlá potichu, pustí košili na jeho zádech a začne po nich dlaněmi přejíždět. pevně sevře víčka, přeci jen trochu doufala, že to nejdřív řekne Angelovi. překvapeně oči otevře a zahledí se do těch modrých studánek+ Ne, lásko. +pohladí ho něžně po tváři+ Ty za to nemůžeš. +ujistí ho, přeje prsty k jeho spánku dozadu za ucho, uhlazujíc mu vlasy+ Můžu za to já. +řekne to, co jí nejvíc tíží a je si tím skutečně jistá+ Protože jsem se vám nakvartýrovala do života. Protože jsem vás donutila mě milovat a pak vám tak strašně ublížila. Protože... +po tvářích se jí hrnou slzy a až teď hlasitě zavzlyká, v hlase jí zní bolest, tak neskutečná bolest, při vzpomínce na svůj nejhorší čin a pomyšlení na to, že jí Angel musí tolik nenávidět+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Knihovna

Příspěvekod Spike » úte kvě 03, 2011 11:13 pm

+Nakrčí uraženě nos+ Nikdy ybch ti neudělala takovéhle rány. To se musí umět, tak aby potom nezůstávali otlaky +poučí jí že to co jí dělal ten duch nemá se škrcením při sexu nic společného+ Sakra! +uleví si+ Furt jen fňukáš a kloudnýho slova s tebe nedostanu. Tak co je ten šmejd zač? +utrhne se na ni, je už naštvaný z nedostatku informací+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Knihovna

Příspěvekod Neferet » úte kvě 03, 2011 11:23 pm

+stuhne, když se na ní utrhne, poslední co teď potřebuje je to, aby na ni byl hrubý, potřebuje obejmout, utěšit, ujistit, že jí má někdo rád a on se na ni utrhne, ve vteřině stojí na nohách+ A co chceš abych ti ještě řekla! Poltrgeist, Spikeu! Stvořila jsem poltrgeista. +mávne ke knihám+ Angel mě pravděpodobně nenávidí natolik, že se mě jeho dětský já snaží zabít! +couvne několik kroků zpět směr dveře+ Víš co? Nemam sílu se teď hádat. +zakroutí unaveně hlavou+ Asi bychom se měli jít prospat. Je toho hodně. +navrhne+ Zajdu si do kuchyně, mam hlad a... potřebuju být chvíli sama. +řekne nakonec a anižby počkala na Spikeovi reakci vyjde rychle z knihovny směr kuchyně+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Knihovna

Příspěvekod Spike » ned kvě 08, 2011 3:23 pm

+Nestihne na to říct nic, protože mu Neferet jako velmi často uteče. Tentokrát za ní nebude běhat, jen mávne rukou a zavrčí+ ženská šílené! +hdruje zatím co si vytáhne nějakou čitelnou knihu z knihovny+ nikdy se nedá poznat co chtěj, i kdyby to řekli jasně. furt to měnej +vrčí, prolistuje knihu, zjiš´tujíc že je to nějaký román, takže je spokojený+ Jdu si číst do ložnice plešoune. Budeš mě sledovat i u toho jak ti nařídila panička nebo dostanu chvilku klidu? +vyleje si to na Mariuse očumujícího v rohu+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Knihovna

Příspěvekod Marius » ned kvě 08, 2011 3:30 pm

+celou dobu je sleduje z povzdálí a kdyby byl pomstichtiví mnul by si ruce nad tím jak se hádají, ale když tak nad tím přemýšlí, tak on vlastně je pomstichtivý, ale i tak má o Neferet starost+ Chtěla jen obejmout. +řekne povzneseně, potěšený tím, že Nef zná asi přeci jen líp než on+ Jen si jdi. Mam lepší věci na práci, než hlídat takový štěně. +mávne nad tím ještě povznešeněji rukou a zašklebí se, když on útočí na něj, on se bude bránit, stejně bude zachvíli svítat, otořčí se na podpatku a zmizí mezi regály+
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Re: Knihovna

Příspěvekod Spike » ned kvě 08, 2011 8:16 pm

To já chci občas taky a dostanu hovno +odsekne na to objímání, ale to už je Marius prakticky pryč+ Já ti jednou ukážu takoví štěně že spolkneš vlastní voči a pak je strachy vysereš +zavrčí si už jen tak pro sebe. Práskne za sebou dveřmi knihovny až se regáli po stranách zachvějí+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Knihovna

Příspěvekod Neferet » pát kvě 13, 2011 1:40 pm

+dveře se před ní sami otevřou, na nic nečeká a vyrazí prostředkem, aby se dostala k regálům, které bude potřebovat+ Jak je to dlouho? +nedá jí to a musí se zeptat. jak je to dlouho, co ho unesli a ona nic neví?+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Knihovna

Příspěvekod Angel » pát kvě 13, 2011 1:52 pm

+Vejde do knihovny, ještě tu nikdy nebyl, tak jen kouká na všechny ty knihy. Kdyby nebylo tak obtížné a bolestné situace, připadal by si tu jako v ráji. Tolik knih pohromadě a nemusí platit za jejich vypůjčení+ Cože? +obrátí se na Neferet která se ho na něco ptala. Rychle si vzpomene co to bylo+ Je to asi dva týdny +posadí se+ Druhá Pekelná brána se skutečně otevřela, vylezlo z ní spoustu hnusu. Daleko horší ale bylo že se všude po světě začínali otevírat další a další portály +opře meč o stůl+ Já a Buffy jsme byli přímo u Brány a Spike s Faith byli až v Kanadě +opře se do židle+ O tom že se ztratil jsme se dověděli až když to všechno skončilo a Willow se s Dawninou pomocí podařilo uzavřít všechny trhliny. Dřív jsme s Faith neměli spojení +zamračí se a trochu odmlčí, tolik mluvit mu dělá potíže+ Willow s Gilesem se pokoušeli znovu otevřít dotyčný portál, podle nich to mělo něco společného se znaky které jsem viděl ve své vizi, ale vždycky když byli blízko, tak se spojení přerušilo +shrne to v jedné dlouhé řeči+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron