Přijímací pokoj

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Přijímací pokoj

Příspěvekod Strážci » pon pro 07, 2009 8:21 pm

+mile se usměje a vydá se chodbou+ Ano, jsem z Bemountu. +pokývá hlavou a zpomalí, aby mohla jít vedle něj+ Líbí nelíbí. +pokrčí rameny+ Je to moje práce. +vysvětluje mezitím se před nimi objeví dveře od pracovny+
Uživatelský avatar
Strážci
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 19
Registrován: pon lis 23, 2009 2:56 pm

Re: Přijímací pokoj

Příspěvekod Styx » stř čer 30, 2010 2:15 pm

+i při tom shonu a velkých přípravách na odjezd do Francie si najde chvilku k návštěvě Darktoru, vejde do domu a nechá se strážci odvést k Neferet+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Přijímací pokoj

Příspěvekod Strážci » stř čer 30, 2010 5:50 pm

+jelikož je ještě den objeví se v pokoji Sam+ Lady Styx. +ukloní se+ Nejsem si zcela jist, jestli vás paní přijme. +řekne upřímě+ Ale myslím, že bychom to měli zkusit, potřebuje trochu společnosti. +mírně se usměje+ Pojďte prosím za mnou. +vyzve jí a zamíří do pracovny+
Uživatelský avatar
Strážci
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 19
Registrován: pon lis 23, 2009 2:56 pm

Re: Přijímací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pon čer 13, 2011 10:36 pm

+objeví se na Darktoru a přešlapuje sem a tam, než si jej někdo všimne+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Přijímací pokoj

Příspěvekod Neferet » pon čer 13, 2011 10:42 pm

+z Mariusova pokoje přímo proletěla chodbami, míří si to do pokoje se převléci z potrhaného županu a po cestě to vezme přes přijímací pokoj, tak nějak automaticky je to kratší, než aby zaznamenala signál, že mají hosty. zarazí se v půlce pohybu, když prochází místností a to ve chvíli kdy si uvědomí, že tam někdo je+ Tony... +překvapeně na něj zamrká. musí to být zvláštní pohled, jak tam stojí v jedné ruce prázdnou lahev od krve a misku, v druhé ruce věci na převlečení, župan na dvou místech trošku od její krve, vlasy pocuchané a obličej pobledlý, od toho jak dlouho nespala+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Přijímací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » pon čer 13, 2011 10:58 pm

+cukne hlavou směrem, kde se otevřou dveře a když uvidí Nef, úsměv mu zmrzne na rtech. Prohlédne si ji pozorně od hlavy k patě, i na pozdrav zapomene, protože ji v takovémhle stavu ještě nikdy neviděl+ Co jsi dělala? +zeptá se překvapeně+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Přijímací pokoj

Příspěvekod Neferet » pon čer 13, 2011 11:12 pm

+překvapeně nad jeho otázkou zamrká a pak shlídne dolů na sebe+ No já... +přemýšlí jak mu sdělit, co vlastně dělala+ ...prošla jsem peklem. +vypadne z ní nakonec, nad čímž se zamračí+ Tedy... ne peklem jako peklem, ale peklem, jako jinou dimenzí, co vypadalo jako peklo... +začne drmolit docela rychle, je to poprví co se vrátila, co se jí někdo zeptat co dělala, co se zajímá co s ní je, jestli si nesedne brzo sebou asi sekne+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Přijímací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » úte čer 14, 2011 7:51 am

Jsi v pořádku? +zeptá se trochu starostlivě a vezme jí z ruky věci, opatrně, jako malému dítěti hračku, a odloží je na stolek. Chytne ji pod paži a odvede ji k nejbližší židli a posadí+ Peklem? +pohlédne na ni s obavou, jestli se nezbláznila+ Peklem? +znovu zopakuje, tentokrát s nepředstíraným zájmem+ Povídej...
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Přijímací pokoj

Příspěvekod Neferet » úte čer 14, 2011 9:09 am

Já.... já... já jo. +vysouká ze sebe, což není tak úplně pravda, stačí se na ní podívat, ale větší starost má o Spikea než o sebe. nechá si vzít věci z rukou a chvíli hledí na svoje prázdné dlaně, než zamrká a zvedne pohled, a než se naděje, tak sedí+ Nejsem blázen. +brání se, když na ni kouká s obavou+ Povidej? +zamrká, tohle jí od doby co se vrátila nikdo neřekl, ani se nezeptal co se dělo+ Je... je to asi měsíc, co měl Angel vizy o Apokalypse v jejich světě. Spolu se Spikem odjeli. Odmítli mě vzít s sebou. +podívá se na něj smutně, jasně říkajíc, že opět udělala stejnou chybu jako s Fernandem a to, že je nechala jet bez ní+ Angel se vrátil sám. +ruce se jí roztřesou a zapolyká, jak se vrátí ve vzpomínkách zpět+ Řekl, že Spikea unesli do jiné dimenze, tak... tak... jsem pro něj šla. +křivě se pousměje+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Přijímací pokoj

Příspěvekod Tony Dolohov » úte čer 14, 2011 6:10 pm

+pozorně ji poslouchá se zamračeným výrazem ve tváři. Pak tam houkne na nějakého sloužícího, aby jí přinesl sklenku vody a chytne Nef za ruku+ Co tě to napadlo, jít sama do takového nebezpečí? +spílá jí+ Naštěstí to pro tebe dobře dopadlo a vrátila ses živá. Našla jsi toho... Spikea?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron