Obývací pokoj

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát led 01, 2010 12:36 am

+pokývá hlavou+ Škoda, že jsi nemohl zůstat. +řekne a nalije si šapmaňské+ Škoda, že se taky nemůžeš dát. Je moc dobrý. +řekne a napije se+ Nad vším možným. Tak jako každý rok. +pokrčí rameny+ A jak se ti vlastně líbí pokoj?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » pát led 01, 2010 2:23 am

Jo to je škoda. Mam na něj docela chuť. +usměje se+ Tak letos to bylo veselejší ne? Poznala jsi spoustu lidí a podle toho co jsi říkala jsou skvělí. +řekne a sleduje jí+ Je na něm znát, že jsi ho zařizovala ty. +usměje se+ Moc se mi tam líbí. +pokývá hlavou+
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát led 01, 2010 2:27 am

Jo to je. +pokývá hlavou+ Jsou to skvělí lidé. +usměje se+ Jen mě mrzí, že jim nesmím říct všechnu pravdu, ale jen část. +řekne smutně a napije se+ Kdy že se to vracíš? Neměl jsi odjet dnes? +zeptá se jelikož si uvědomila, že by měl být už dávno v Bemountu+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » pát led 01, 2010 12:34 pm

Nef +řekne smutně a nahne se k ní+ Víme přeci oba, že to jinak prozatím nejde. +řekne konejšivě a povbudivě se usměje+ Nevíme jak budou místní reagovat. Nechceme přeci vyvolávat rozbroje. +řekne+ Dnes k ránu. +řekne a opět se opře+ Chtěl jsem tu být alespon dnes, když je ten Nový rok.
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pát led 01, 2010 1:24 pm

Vím, že je to momentálně to nejlepší, ale mám strach, že bych své přátele mohla kvůli tomu ztratit. +povzdechne si+ To jsi moc hodný, že jsi se rozhodl zůstat. +řekne s úsměvem, napije se a chvíli hledí do plamenů+ Málem bych zapoměla. V únoru se mnou půjdeš na Hororový večírek.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » sob led 16, 2010 3:11 pm

Hororový večírek? +zvedne obočí a vypadá dost zkroušeně+ Proč chceš, abych šel s tebou, když víš, jak tyhle akce nesnáším. +řekne trochu zmučeně a začne přehrávat, doufá, že si to Nef rozmyslí+ Bude tam spousta lidí na jednom místě. +řekne a oklepe se+ Opravdu tam musím jít s tebou?
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » sob led 16, 2010 3:14 pm

+pouze se usmívá, když vídí jeho herecké představení+ Ale no tak, zase tak strašný to nebude. +usměje se+ Vím, že to zvládneš levou zadní, tak to tady na mě nehraj. +zasměje se a zavadí očima o hodiny+ Asi by jsi měl už jít. +kývne směrem k hodinám+ Ať tam nepřijdeš pozdě. A tohle +řekne a podá mu tři dopisy+ dej prosím sestře, Wolfovi a Radě. +poprosí ho+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » čtv led 28, 2010 10:26 am

No co musel jsem to zkusit. +usměje se šibalsky+ Jo půjdu. +přikývne a vezme si od ní dopisy+ Dobře dám jim je a až bude ten večírek, tak mi tedy pošli zprávu. +povzdechne si, ale hned se usměje+ Měj se hezky a dávej na sebe pozor. +políbí ji do vlasů a odjede+
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » čtv led 28, 2010 10:28 am

To by jsi ani nebyl ty, kdybys to nezkusil. +uculí se+ Díky. +usměje se a pokývá hlavou+ Neboj se, budu v pořádku. +řekne a pohladí ho po ruce, když odejde ještě chvíli sedí a kouká do plamenů, potom všechno uklidí a jde se vyspat+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Předchozí

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron