Obývací pokoj

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » ned lis 22, 2009 10:22 pm

Soukromá místnost, ve které si můžu odpočinout a relaxovat.

Obrázek
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Strážci » ned pro 06, 2009 1:40 pm

Sam: +brblá si pod vousy něco o tom, že to mohl udělat John a táhne za sebou menší strom, ne že by mu to dělalo potíže, jen ho štvalo, že to zůstalo na něm, dotáhne strom k oknu kam ho postaví a ozdobí pár vánočníma kouličkama, věděl, že se paní bude líbit, takže spokojeně pokývá hlavou a vydá se na obhlídku pozemků+

Obrázek
Uživatelský avatar
Strážci
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 19
Registrován: pon lis 23, 2009 2:56 pm

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » ned pro 06, 2009 2:06 pm

+dojde do obýváku a všimne si stromečku, odloží cukroví na stoleček a jde ho obhlédnout, je si jistá, že ráno tu ještě nebyl a udělá si poznámku, že musí Samovi poděkovat, zapne rádio, z kterého se linou stejný songy jako v kuchyni, sedne si do křesla, sní trochu cukroví a pochvíli usne+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » ned pro 06, 2009 7:20 pm

+objeví se v místnosti chvíli po tom, co se setmělo, rozhlédne se a když uvidí Neferet, jak spojeně spí, musí se usmát, nedal jí vědět, že se staví a rozhodl se, že jí překvapí, všimne si cukroví na stole a hudbu, kterou slyšel už z haly nevnímá, zamračí se, jelikož si uvědomí, že už dlouho něco nepekla, musí jí něco hodně trápit, posadí se na gauč a sleduje její klidnou tvář+
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » ned pro 06, 2009 8:16 pm

+pomalu otevře oči a zjistí, že kouká ven do zahrady zalité měsíčním světlem, uslyší pohyb a tak rychle otočí hlavu a nevěřícně kouká Mariusovi do očí+ Mariusi. +usměje se a vstane+ Co tady děláš? Netušila jsem, že přijdeš. +usmívá se, je ráda, že ho zase vidí, dojde k němu, sedne si mu na klín a obejme ho+ Jsem ráda, že tě zase vidím. +zašeptá+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » ned pro 06, 2009 8:54 pm

Teda tomu řikam přivítání. +usměje se, když si mu sedne na klín a objeme ho+ Taky tě rád vidím. Chtěl jsem tě překvapit a koukam, že se mi to povedlo. +usměje se a přitáhne si ji na klíně tak, aby nespadla+ Tak jak se máš? Koukám, že jsi pekla. +kývne ke stolu+
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » ned pro 06, 2009 10:20 pm

Jo to se ti opravdu povedlo. +usměje se+ Ále docela to jde. +uhne pohledem+ Pekla? Jo pekla. +mrkne směrem k cukroví+ Ale s tím si nedělej starosti. Přeci si nebudeme kazit náladu. +usměje se mile+ Slibuju, že se to včas dozvíš. +dodá, když si všimne, že chce Marius protestovat+ Spíš ty mi řekni jak se máš? A co je u nás nového? Co sestra? Co Caesar? Co ostatní? +vysype ze sebe a trochu se zavrtí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » ned pro 06, 2009 11:40 pm

+chce něco namítnout, ale když mu slíbí, že mu to řekne a to dobrovolně, tak si to rozmyslí+ Tak dobrá, když si to přeješ. +pokývá hlavou, a když ze sebe vysype tolik otázek, usměje se+ No já se mám v rámci možností dobře. Nového není vcelku nic až na pár nových členu u Morénů. +zamračí se+ S Amelií je vše v pořádku, nikdo se jí nestaví na odpor ani jí nedělá zbytečné problémy. S Caesarem je to o něco horší, pořád špatně snáší tvojí nepřítomnost. Už víš, kdy ho přesuneš?
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » pon pro 07, 2009 6:11 pm

+zamračí se, když uslyší o Morénech+ Jak je to možné? Přeci jsme se jasně dohodli, že žádní další členové nebudou. +zasyčí+ Hlavně, že jí nedělají problémy. Bojím se, že by je nedokázala srovnat. +pokývá zamyšleně hlavou+ Snažím se, aby to bylo co nejdřív. Už jsem podnikla patřičné kroky. Teď čekám na odborníka. +vysvětluje+ Jo a mimochodem. +usměje se+ Doufám, že tu několik dní zůstaneš. Styx by tě chtěla konečně poznat. +poťouchle se usměje, jelikož ví, že mu to moc radosti neudělá+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » čtv pro 10, 2009 9:11 am

Hned jak jsem se to dozvěděl, zajel jsem za nimi. +pokrčí rameny+ Prý nějaké naléhavé záležitosti. Pár z nich očividně skončilo na slunci. +zamračí se+ Myslím, že problémy v budoucnu nebudou, a když ano jsem tu přeci já a ty jsi tam přinejhorším za pár minut. +usměje se konejšivě+ Jen doufám, že ten tvůj odborník přijde co nejdříve. +pokývá zamyšleně hlavou+ Styx? +zeptá se nechápavě+ Jo tá Styx, co jsi mi o ní vyprávěla naposledy. +dojde mu, ale už se nezmíní o detektivní kanceláři+ Rád zde zůstanu, abych se mohl seznámit s tvojí dobrou přítelkyní a taky kvůli tobě. +usměje se na ni na oplátku poťouchle+ Mimochodem máš hezký stromek. +kývne k němu+
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Další

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron