Obývací pokoj

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » čtv pro 10, 2009 9:20 am

Na slunci? +zamračí se+ Kolikrát jsem jim říkala, že to s těmi pomstami a roztržkami nemají přehánět. Nejspíš je budu muset navštívit, abych jim připomněla, že naše dohody stále platí. +pokývá zamyšleně hlavou+ Jo ta Styx. +uculí se+ Ty máš jen jedno velký štěstí, že nemůžeš jíst to cukroví. +kývne ke stolu, nechá k sobě přilevitovat talířek a vezme si rohlíček+ Jinak bys mluvil jinak. +zasměje se a mrkne směrem ke stromku+ Taky si myslim. Ten připravil Sam. +vysvětluje+ A mimochodem, jak jsi se sem tak lehce dostal? Nemají náhodou ti dva hlídat, aby se tu nikdo nepotuloval?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » čtv pro 10, 2009 10:14 am

Jen buď prosím tě opatrná. +řekne starostlivě+ Kdo ví, co se jim honí momentálně hlavou. +řekne a sleduje její obličej, jako by si ho chtěl vrýt do paměti+ Tak to rozhodně mám. +usměje se+Jinak bys mě s ním určitě přecpala k prasknutí. +směje se, a když se dozví, že stromek přinesl Sam pouze pokývá hlavou+ Dostal jsem se sem normálně, tak jako vždycky. +koukne na ní způsobem, jako já rozhodně nic, já muzikant+ To je sice pravda, že mají hlídat, aby se ti tu někdo nepotuloval, ale jedná se přeci o cizince a to já určitě nejsem. +řekne a usmívá se+
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » čtv pro 17, 2009 4:14 pm

Vždycky jsem opatrná. +usměje se na něj konejšivě+ Ale no tak, vždyť děláš, jako bych se jim měla připomenout poprvý. +pohladí ho po tváři+ Vím jak na ně, nemusíš mít starosti. +řekne jemně+ To si piš, že jo. Takhle nevím co s ním budu dělat. +zasměje se+ Hmn, stejně se mi nelíbí, že jsou tady. +zamračí se+ No nic, co se dá dělat. +pokrčí rameny a vezme si kousek cukroví+ Něco jsem ještě chtěla. +přemýšlí+ Jo. Slíbila jsem pár přítelkyním, že jim ukážu Bemount.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » pát pro 18, 2009 3:26 pm

Vím, ale přesto si dělám starosti. +usměje se smutně+ Určitě si s ním poradíš. Třeba bys ho mohla dát tvým přátelům. +usměje se+ Musí tady být. Přeci jsme už o tom mluvili. +zamračí se+ Co že jsi jim slíbila? Jak to chceš udělat? Chceš jim snad říct, kdo jsi? Nebo jak si to představuješ? +souká se ze sebe překvapeně+
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » sob pro 19, 2009 2:13 pm

Tak si je nedělej. +usměje se na něj konejšivě+ Taky, že ho rozdám, ale stejně mi ho hromada zbude. +kření se+ Jo, no tak nějak jsem jim to slíbila no. +usmívá se rozpačitě+ Nevím, jak to udělám, ale rozhodně jim to ještě neřeknu. Ještě na to není ten správný čas. Musím to pořádně promyslet, ale rozhodně toho budeme muset hodně zařídit. Najít kouzlo na přesun tam a zpátky a ještě vše připravit tak, aby nic nepoznaly.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » ned pro 20, 2009 2:28 pm

Co se to s tebou děje? +zeptá se a zakroutí hlavou+ Nejdřív řekneš tomu svému příteli, kdo jsi a teď tohle. Nikdy jsi nic takovýho nevyváděla. +zamračí se+ Budeme? +zeptá se a zvedne obočí+ To jsem zvědavej, co vymyslíš. Rozhodně dá pořádnou práci zajistit, aby nic nepoznaly.
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » ned pro 20, 2009 2:30 pm

Netuším, nejspíš to místní prostředí či co. +pokrčí rameny+ Jemu naprosto věřím a ty bys mu měl taky alespon trochu začít důvěřovat. Ne že bych holkám nevěřila, ale nechci je zbytečně děsit, i když o upírech vědí … prostě na to není ještě ten správný čas. +zamračí se, nelíbí se jí jeho tón+ Doufala jsem, že bys mi to u nás pomohl připravit. Sama to nezvládnu. +usměje se a udělá psí oči+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » ned pro 20, 2009 3:03 pm

Nevím proč bych měl. Neznám ho a ty taky ne. +řekne trochu zostra+ Neměla bys mu tak věřit. Nevíš čeho je schopný ani co je to za člověka. +mračí se na ni+ Nevím co mezi vámi dvěma je, ale očividně tě to ničí. +řekne klidně, ale v očích se mu zračí zloba+ To víš, že ti pomůžu, ale nelíbí se mi to. +řekne a trochu se usměje+
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » ned pro 20, 2009 3:04 pm

Třeba, protože mu věřím já. +řekne klidně+ Pravda nevím co je to za člověka, ale vím, že by nám nikdy neublížil. +zamračí se, když pokračuje+ Co mi asi tak mezi námi mělo bejt. +vyjede+ Nic mezi námi není, takže mě nemůže nic ničit. Jak jsi na to proboha přišel. +zavrčí, stoupne si a přejde k oknu+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » ned pro 20, 2009 3:23 pm

Neferet, to, že mu věříš ty, není pro mě záruka, že ti neublíží. +opáčí+ To právě nevím, když mi to nechceš říct. +řekne a nechá jí vstát+ Jak jsem na to přišel? +zavrčí+ Tak třeba tak, že jsi zase začala péct. +odpoví naštvaně+ Jak je to dlouho co jsi pekla? +zeptá se+ Že by pět let? +dělá, že se zamyslel+ Když si totiž pekla naposledy, tak to bylo po tom, co Elizabeth provedla ten zatracenej rituál a Markus se podíval na slunce. +řekl naštvaně, aniž by přemýšlel nad tím, co říká, ale hned jak to řekl, začal toho litovat+ Omlouvám se. +řekne omluvně+ Neměl jsem…. Měl jsem si uvědomit, že jsi jim ještě neodpustila co udělali a že ... +raději zmlkne, když si všimne jak se tváří+
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron