Obývací pokoj

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » ned pro 20, 2009 4:25 pm

Není, co bych ti měla říct. +zalže a podívá se ven z okna+ To, že jsem zase pekla, přeci neznamená, že se něco děje. +zavrčí a otočí se k němu+ Ano Mariusi, pět let. +zavrčí+ To je dost dlouho na to, abych na pečení zase dostala chuť. +řekne a v očích jí šlehají blesky+ Musíš mi to připomínat? +zavrčí pomalu a v očích se jí objeví bolest+ Bylo to jejich rozhodnutí. Není co odpouštět. +zalže a zamračí se do tmy+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » ned pro 20, 2009 4:34 pm

Ne určitě to nic neznamená. +řekne s ironií v hlase+ Ty totiž pečeš jen a pouze, když se něco děje a to něco co ti hodně ubližuje. +řekne s obavou v hlase a vstane+ Neferet, mám o tebe starost. +řekne a přejde k ní k oknu+
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » ned pro 20, 2009 4:35 pm

Přesně, vůbec nic to neznamená. +zavrčí podrážděně, nechce se o tom už dál bavit a svěsí ramena+ Za chvíli vyjde slunce. +řekne a kývne ven+ Myslím, že by ses měl jít připravit …. +řekne potichu+ V levém křídle máš přichystaný pokoj.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » ned pro 20, 2009 4:44 pm

+povzdychne si+ Jo cítím to. +usměje se smutně a objeme jí+ Omlouvám se. Neměl jsem s tím začínat. +řekne smutně a políbí jí do vlasů+ Dobrou, uvidíme se večer. +řekne a vydá se ke dveřím+ A ještě jedna věc, jestli ti nějak ublíží, bude toho litovat. +dodá než odjede+
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » ned pro 20, 2009 4:45 pm

+na chvíli se k němu přitiskne a cítí se zase v pohodě+ Nic se nestalo. +snaží se spíš přesvědčit samu sebe+ Dobrou. Jasně uvidíme se večer. +pokývá hlavou a dál se kouká do tmy+ Mariusi. +řekne varovně a obrátí se ke dveřím, ale Marius je už pryč, takže se otočí zpět k oknu, chvíli tam tak stojí a pak sleduje východ slunce, potom si povzdechne a vydá se spát+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » čtv pro 24, 2009 5:31 pm

+vejde dovnitř a všimne si balíčků pod stromečkem, rozhlédne se, jestli si z ní někdo nedělá jenom srandu, a když nikoho neuvidí pomalu se vydá ke stromku, vezme do ruky balíčky, ve kterých nachází dárky od Styx a poté od Tonyho, překvapeně kouká na dárky a není schopná říct ani slovo, má co dělat, aby jí po tvářích nezačaly téct slzy, je šťastná, že od nich dostala tak nádherné věci, chvíli tam tak sedí a pak se zvedne, sošku a dýky odnese do pracovny, knihu do knihovny a rozhodne se, že do šatů od Styx se hned obleče+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » čtv pro 31, 2009 7:20 pm

+vejde dovnitř a na stůl postaví šampaňské se a skleničku, posadí se ke krbu a sleduje plápolající oheň+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » čtv pro 31, 2009 8:05 pm

+hned po západu slunce se probudí, hodí na sebe čistý oblečení, košili si ani nenamáhá zapnout a vydá se hledat Nef, všimne si, že sedí u krbu jak přemýšlí, opře se o futro a chvíli jí sleduje+ Přeju hezkýho silvestra. +popřeje jí s úsměvem a vydá se k ní+
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Neferet » čtv pro 31, 2009 8:12 pm

+je tak zabraná do myšlenek, že si ani nevšimne, že ji Marius pozoruje, když promluví otočí hlavu a usměje se, vstane a dojde k němu+ I tobě. +usměje se, obejme ho a políbí na tvář+ Už jsem si začínala myslet, že ses rozhodl odjet. +řekne a vrátí se zpět ke krbu+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Marius » pát led 01, 2010 12:32 am

+taky jí objeme a mile se usměje+ Slíbil jsem, že na pár dní zůstanu, a když jsem musel na Vánoce odjed... +usměje se a sedne si naproti ní+ Nad čím jsi tak přemýšlela? +zeptá se+
Fide, sed cui fidas, vide
Uživatelský avatar
Marius
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv říj 29, 2009 2:08 pm
Bydliště: Bemount, ale někdy se objevím na Darktor

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron