Tělocvična

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Tělocvična

Příspěvekod Neferet » čtv bře 24, 2011 12:31 am

+skutečně se snaží ukázat, že je v ní víc, než si myslí, ani neví proč vlastně. rychle dýchá a na kůži se jí zatřpytí pot+ Asi si měl spíš vybrat boj bezezbraně, ten mi tolik nejde. +zazubí se na něj po chvíli+ Nejsi rozčílený, že ne? +zlobí ho+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Tělocvična

Příspěvekod Spike » úte dub 05, 2011 10:12 pm

+Vycení zuby až se ve světle zalesknou a hluboce, naštvaně zavrčí. Rozhodně to ani nepřipomíná vrnění které od něho může Neferet slýchat. V očích mu krátce žlutě zableskne, ale nezmění se na démona+ Já nejsem rozčilený! +procedí zkrz zatnuté zuby. Prudkým pohybem ji od sebe odstrčí a máhnutím meče z otočky zaútočí na její nohy+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Tělocvična

Příspěvekod Neferet » úte dub 05, 2011 10:23 pm

+lehce pozvedne obočí nad jeho vrčením. zacouvá zpět, když jí od sebe prudce odstrčí. má co dělat, aby udržela rovnováhu a jen tak tak uskočí před jeho útokem na nohy a proti své vůli je nucena před ním ustupovat. zasykne, když vzápětí není dost rychlá a špička Spikeova meče jí protne kůži na paži. nohama narazí do lavice, na kterou je vzápětí nucena vyskočit, aby se vyhnula další jeho ráně+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Tělocvična

Příspěvekod Spike » úte dub 05, 2011 10:38 pm

+Je jako podzimní počasí. Zlobný xicht se jako zázrakem změní v nadšený úsměv plný veselí když se mu ji podaří zatlačit až na lavici+ Jo! +vískne si zvesela a vyskočí na lavici rovnýma nohama. Mávne několikrát mečem ve vzduchu+ Tohle mě baví. Fakt že jo +pokývá hlavou+ Hezky tě dostat na kolena +ano, je to jasný dvojsmysl+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Tělocvična

Příspěvekod Neferet » úte dub 05, 2011 10:49 pm

Bejt tebou tak se neraduju... +zazubí se na něj+ ... ještě jsme neskončili. +s tím na něj zaútočí a pomalu začne na lavici postupovat vpřed. není to tak lehké, lavice je úzká, takže si musí dávat pozor aby nešlápla vedle, což se jí jednou nepovede a málem slítne dolů, naštěstí se udrží a využije rozptýlení ve svůj prospěch, takže se pokusí Spikea lehce zranit, tentokrát na stehně, ještě si poděkuje že nemířila o něco víš, to by skutečně nebylo moc dobrý+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Tělocvična

Příspěvekod Spike » úte dub 05, 2011 10:59 pm

+Trochu zaváhá když Nef málem spadne na zem. Sice se může zdát že jí rád ubližuje, což je svým způsobem pravda, ale nechce aby si přivodila skutečně vážné zranění. Jeho nepozornost se mu ale stane osudnout, protože jen díky ní mu Neferet rozetne kůži na noze a hlavně i kalhoty+ Kurva! +odplivne si, skoro doopravdy a seskočí dolu z lavice na zem mimo brunetčin dosah+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Tělocvična

Příspěvekod Neferet » úte dub 05, 2011 11:09 pm

Že by poslední kalhoty? +protáhne, když Spike tak zakleje a odskočí tak stranou, suvereně se opře o stěnu za sebou+ Nic si z toho nedělej, určitě ti tady nějaký seženeme, a když ne... +odstrčí se ode zdi, vymrští se, až se jí z nějakého důvodu povede udělat salto ve vzduchu, což ještě nikdy nepředvedla, ale zřejmě v ní dřímá talent+ ...můžeš chodit nahej. +zazubí se na něj, když před ním dopadne na nohy+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Tělocvična

Příspěvekod Spike » úte dub 05, 2011 11:41 pm

+Oplácí jí hrdě šklebi, nenechá se přeci zahambit ve šklebaní takoví začátečníkem jako je Neferet+ Pff! +odfrkne si přezíravě+ To by se vám tak líbilo +zavzává do toho i Angela+ Udělal bych si sukynku s palmovích listů +hodí si meč na rameno, aby měl volnou alespoň jednu ruku a začne předvádět hula-hula taneček. Když přestane dávat Neferet pozor, tak na ni zautočí+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Tělocvična

Příspěvekod Neferet » úte dub 05, 2011 11:52 pm

To víš, že by se nám to líbilo. +souhlasí s nadšeným šklebem. chvilku tak pozoruje jeho počínání a má co dělat, aby se nezačala smát, ale smích jí přejde ve chvíli kdy na ní Spike zaútočí. nechápe že mu na to vždycky skočí. pokusí se uhnout směr vzad, ale není dostatečně rychlá, takže si díky tomu vyslouží o něco delší naštěstí ne hluboký řez na břiše a pád nejdříve na zadek a vzápětí na záda. navztekaně zavrčí a pokusí se vstát, naneštěstí svaly na břiše protestují+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Tělocvična

Příspěvekod Spike » čtv dub 07, 2011 8:25 pm

+škvírou v otevřených dveřích proklouzne dovnit, vyběhne po zdi jakoby se nechumelilo, přeběhne po stropě a spustí se v místě kde stojí Spike a leží Neferet. Přichytí se na svou pavučinu a vesele se na ni houpe ze strany na stranu+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron