Tělocvična

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Tělocvična

Příspěvekod Spike » čtv dub 07, 2011 11:00 pm

On si na tobě nebude chtít pochytnat +odporuje, zatím co jde pro lékárničku+ Jasný? +koukne přes rameno, když vyndavá tu lékarníčku že šuplíku+ Koukni se na něj, už teď je ochočenej +zvedne hlavu nahoru, aby si prohlédl svého milovaného hocha+ Co bych si netroufal +přisedne k ní i s lékarničkou a začne jí rozepínat šaty+ Nemůžeš mi nic udělat, vem si že už sem mrtvej a budem se držet dál od dřeva +plánuje to+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Tělocvična

Příspěvekod Neferet » čtv dub 07, 2011 11:10 pm

Mě to může bejt jasný tisíckrát, hlavně jestli je to jasný jemu. +trhne hlavou k pavoukovi na kterého se podezřívavě podívá+ Sami jste říkali, že se živí lidskym masem. Nechci bejt první na jeho seznamu. +pokrčí nervozně rameny+ Ochočenej? +zvedne obočí+ A to poznáš jak? +zajímá se, ale kupodivu v tom neni ani špetka sarkasmu+ Souhlasím, široko daleko nesmí být ani kousek dřeva. +přikývne a začne si rozepínat knoflíky košile z druhé strany než je rozepíná Spike+ Já jen, jestli na to budeš mít dostatek trpělivosti.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Tělocvična

Příspěvekod Spike » pát dub 08, 2011 9:57 pm

On se živí všim živom co mu vleze do sítě +odpoví, zatím co otírá její ránu desinfekcí+ Jak asi? +pozvedne obočí+ Nekousne mě, nechá se chytnout a tak vůbec, prostě je ochočenej +pokrčí rameny. Přiloží na ránu čtvereček a pak ji zručně a rychle omotá kolem dokola několikrát obvazem+ Já si umím počkat, to mi věř a mám velkou trpělivost. No..o +zvedne oči k nebi ve spíše nevinném výrazu+ Pravda je že svalovec ji mám větší, jenže to je prostě... Angel +pokrčí rameny+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Tělocvična

Příspěvekod Neferet » pát dub 08, 2011 10:06 pm

+nespokojeně zamručí, když jí do rány zanáší desinfekci ale jinak neprotestuje+ No jasně do sítě, která má přinejmenšim velikost slona. +podmračeně sleduje Juniora jak se činí v její tělocvičně+ Ještě mi řekni, že přiběhne na zavolání a můžeš se ho pokusit vydávat za psa. +zakroutí nad tím hlavou+ Tak mě napadlo.... +trošku se ošije+ ...nemohl by se na něj podívat Lupin? +zvedne trochu ruce, aby jí mohl snadněji obvázat+ Třeba by vymyslel něco, aby mě uklidnil. +zamumlá, proč by chtěla pavouka někomu ukazovat. tiše se zasměje při jeho nevinném výrazu+ Myslím, že nikdo nemá větší trpělivost než Angel. +pokývá hlavou+ Ale budu ti tu tvoji velkou trpělivost připomínat až budeš ze mě na prášky. +zazubí se rošťácky+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Tělocvična

Příspěvekod Spike » pát dub 08, 2011 10:17 pm

+Hlasitě se zasměje+ Slona! +vykřikne+ To hnízdo kde sem byl, byl celí kilometr kanalizace opletený pavučinami. Kdyby se prcek opravdu snažil, celou tuhle místnost ti opřede +mávne rukou kolem dokola, aby obsáhl všechen ten prostor+ A to je kdo ten Lupin? +zeptá se neudůvěřivě. nějak se mu nechce k Juniorovi pustit někoho, koho doporučí Neferet+ Jo, taky si myslim že on je děsně trpělivej. Ostatně důkazem je že, furt ještě žiju +zazubí se+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Tělocvična

Příspěvekod Neferet » pát dub 08, 2011 10:24 pm

Ježiši. +zhrozí se při představě tělocvičny zahalené v pavučině a veprostřed dřepícího Juniora+ Lupin je... +zamyslí se jak to nejlíp podat+ ...takový zvěrolékař pro nadpřirozený zvířata. +odsouhlasí si to pojmenování pokýváním hlavy+ Mohl by se na něj podívat, doporučit nám nějaký zabezpečení aby se Junior nedostal do města nebo by třeba vymyslel jak zmenšit jeho jedovatost anižby ho ohrozil na životě. +vymýšlí další a další důvod proč tam jít+ Svatá trpělivost. +zasměje se+ Ale díky bohu za ni. +usměje se, trošku se předkloní a opře se mu tváří o hrud, takže se nějak na tý lavičce zkroutí, aby jí nebolelo břicho a opírá se o něj, jenom chce být blíž nic víc+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Tělocvična

Příspěvekod Spike » pát dub 08, 2011 10:45 pm

Hmmm +zamručí neduvěřivě a s přimhouřenýma očima si Neferet měří+ Pro mě jedovatej neni, jsem upír, na mě jeho jed nepůsobí +podotkne jen tak na okraj+ Nevim jestli ho chci vystavovat nějaký magii, co když mu to ublíží. Já těm latinskejm hokusům pokusům vůbec nevěřim, vim jak to dopadá, když se čaroděj sekne +nezná hůlkou magii, jen tu která je v jeho světě+ Nenaznačuješ doufám že jsem otravnej?! +zamračí se na ni naoko naštvaně. Obejme ji kolem těla, když se k němu tak tulí a hladí ji rukou po zádech+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Tělocvična

Příspěvekod Neferet » pát dub 08, 2011 10:52 pm

Fajn, takže si z obliga. Ale co ostatní, co já? Na nás působí. +zamračí se+ Nemuselo by jít přímo o magii, třeba nějaký lektvar. Mimo to používá úplně jiný druh magie, než je u vás. +nenápadně ho přesvědčuje+ To nemusím naznačovat. +zasměje se+ To ti rovnou můžu říct. Ovšem kdybych chtěla. Zatím totiž otravný moc nejsi. +tiše se směje+ Myslela jsem tím, že je dobře, že Angel má takovou trpělivost. Což má za důsledek, že jsi ještě naživu. +vysvětlí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Tělocvična

Příspěvekod Spike » ned dub 10, 2011 8:25 pm

Dobře nooo +svolí otráveně+ Magie je magie. Jendo kdo ji jak dělá, prostě je špatná. Vem si třeba mě, Angela a naše duše +pozvedne obočí+ To je pěknej kouzelnickej průser +hladí ji po zádech, prohrabuje bezmyšlenkovitě vlasy+ Nežiju zlato, ale to je jen detail +ušklíbne se vesele+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Tělocvična

Příspěvekod Angel » ned dub 10, 2011 8:33 pm

+Bez problému je našel po čichu. Navíc se tu už začíná pomalu orientovat. Vejde dovnitř a pozoruje chvilku ty dva jak se objímají. Na tvář se mu vloudí něžný úsměv, jakoby se díval na dvě své děti nebo na snoubence pro které je otcem. Nakonec se odlepí od futra a přejde do středu místnosti+ Potkal jsem tygra +podotkne konverzačním hlasem+ a chtěl bych si konečně uklidit věci +je malinko odměřený+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron