Tělocvična

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Tělocvična

Příspěvekod Spike » čtv dub 07, 2011 8:27 pm

Kurva! +zakleje když si uvědomí že zase udělal z Neferet sekanu. Hodí meč stranou a jde k ní. Přidřepne+ Sakra pudlíčku, měla bys víc trénovat +povzdechne si. Vyhrne jí tričko a přejede prsty kolem rány+ Takhel se strašně zmrzačíš +zachytí koutkem oka houpající se skvrnu, podívá se na ni a zazáří+ Koukni kdo nás přišel navštívit! +ukáže na pavouka vysícího od stropu+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Tělocvična

Příspěvekod Neferet » čtv dub 07, 2011 8:36 pm

+povzdechne si, když rána protestuje a natáhne se na zem+ O to se právě snažim. Čekala jsem, že to se mnou nebude tak zlý. +zamručí podmračeně, podepře se na loktech a podívá se na břicho+ Není to tak zlý. Ani to moc nekrvácí. +konstatuje, i když nějaká ta krev jí stéká po boku, otočí hlavu na stranu aby se podívala směrem, kterým se dívá Spike a doslova zaječí, leknutím a strachem, ten stále nějak nemůže potlačit, kor když se jí houpe nad hlavou obrovskej pavouk+ Co tady kurva dělá? +zdá se, že pavouček je léčba šokem, jelikož se začne sunout dál, i když jí rána víc krvácí a zatraceně bolí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Tělocvična

Příspěvekod Spike » čtv dub 07, 2011 8:55 pm

Horší než zlí +zašklebí se+ Si pomalu stejná jako Harrys. Ten když vzal meč do ruky, jen sem čekal kdy nechtěně spáchá harakiry +pozvedne nad jejím chováním oči+ Nehejbej se, nebo se ti ta rána zase otevře +nechá pavouka viset, nezdá se totiž že by zvíře hodlalo dělat něco jiného+ Myslim že visí lásko +podotkne ironicky+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Tělocvična

Příspěvekod Neferet » čtv dub 07, 2011 9:00 pm

Myslim, že přeháníš. +zamručí podmračeně+ Jen jsem trošku zlenivěla. +pokrčí rameny+ Tak se otevře. +odsekne sledujíc pavouka snažíc se netvářit tak vystrašeně+ To bylo velice vtipné. +zavrčí+ Co ho takhle sundat a někam zavřít? +dál couvá a rána jak naschvál krvácí víc a víc+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Tělocvična

Příspěvekod Spike » čtv dub 07, 2011 9:28 pm

+Chvilku kouká na pavouka, který se jen tak houpe a nesměřuje ani dolu na zem, ani nahoru an strop+ Proč? Vždyť jen visí +pokrčí ledabile rameny+ Nemůže tak nikomu vadit, když nic nedělá +koukne na ni jak se tam válí po zemi a je mu jasné že se o ni bude muset postarat. Vezme ji pod koleny a zvedne ji do náruče+ Máš někde lékárničku? +zeptá se rozhlížejíc se po místnosti+ Že bych ti udělal další vrstvu obvazů, ty naše malá mumie.
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Tělocvična

Příspěvekod Neferet » čtv dub 07, 2011 9:36 pm

+něco nesrozumitelnýho zamumlá a nezní to vůbec hezky, nejspíš nadávka v cizim jazyce. nechá ho aby jí vzal do náručí a obtočí mu ruce kolem krku ostražitě sledujíc pavouka+ Jestli si tu začne spřádat sítě nebudu ta kdo je bude uklízet. +první výmluva co jí napadne, proč jí vadí že tu tak volně bez dozoru pobíhá pavouk velikosti menšího psa+ Tam. +mávne rukou dozadu místnosti kde je místnost se zbraněmi+ Hej, zase tolik obvazu nemám. Náhodou teď nemám ani jeden. +řekne docela hrdě ale koutky úst jí cukají v úsměvu+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Tělocvična

Příspěvekod Spike » čtv dub 07, 2011 9:50 pm

+Pavoučisko, jakoby rozumělo co Neferet říká, bleskově vyběhne po laně nahoru ke stropu a zamíří sí to do rohu, kde se začne věnovat spřádání pavučiny. Spike to jen s hrdým úsměvem otce okomentuje zyhýbáním obočí+ Pavučina se časem rozpadne +podotkne a posadí Neferet na lavičku+ Jasně, tak nemáš zlato, ale jindy máš +přestane se arogantně šklebit a jen si ji prohlíží. Pohladi ji hřbetem ruky po tváři+ Miluju tě. Měla bys na sebe dávat větší pozor.
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Tělocvična

Příspěvekod Neferet » čtv dub 07, 2011 10:00 pm

Juniore! +ořikne pavouka naštvaně, když si začne spřádat pavučinu, přeci jen jí přijde nějak blbý křičet na něj "Ty potvoro chlupatá"+ Si si aspon jistej, že nemůže mít mladý? +zeptá se hloubě a trošku se starostmi Juniora pozoruje, přeci jen by tu nerada za pár dní měla místo jednoho pavouka dalších deset. opře se zády o zeď, když jí usadí na lavičce a pohled ke Spikeovi zvedne až ve chvíli, kdy jí pohladí po tváři. vezme ho za ruku a měkce se na něj usměje+ Jsem opatrná, jen jsem trošku zlenivěla, vždycky to nebylo tak zlý, za chvíli se zase dostanu do formy. +tentokrát se na něj usměje tak nějak hřejivě+ Doneseš tu lékárničku? Jestli přijde Angel dřív než s tím stačíme něco udělat, tak to pořádně slíznem.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Tělocvična

Příspěvekod Spike » čtv dub 07, 2011 10:09 pm

+Zasměje se+ Sem si jistej lásko. Ještě neni dospělej. Pamatuješ +ukáže rozpětí rukama kam jen dokáže roztáhnout ruce+ Bude takhle velkej až dospěje s obrovskejma nohama +poučuje ji a tváří se při tom velice vesele, jak si to sám představuje+ Až dospěje, nepostaví se mu do cesty žádnej člověk bez obrovskýho kulometu v ruce +nedůvěřivě na ni koukne+ To říkáš už co se známe. Děvče zlatý, myslím že ti budu muset dávat lekce od píky +rozhodne se suvereně+ Jasně, sežral by mě +podrbe se na krku v místě kde ho Angel kousl+ Kde je?
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Tělocvična

Příspěvekod Neferet » čtv dub 07, 2011 10:14 pm

+zatváří se velice útrpně, když si představí jak velkej Junior bude+ Tak to je velice povzbuzjící. Vědět, že když si bude na mě chtít pochutnat nijak mu v tom nezabráním. +zamračí se a vzápětí otřese+ Jestli si na to troufáš, tak klidně. +usměje se+ Nikdy neuškodí zopakovat si základy. +o zed si opře i hlavu+ Tuším, že nejen tebe. +zašklebí se a trošku podezřívavě na něj koukne, když se tak drbe na krku, ale víc to nezkoumá+ Vzadu v tý komodě. +pohodí hlavou daným směrem+ Hned v prvním šuplíku.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron