Mariusova ložnice

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Mariusova ložnice

Příspěvekod Buffy » úte bře 06, 2012 9:40 pm

Ne zlato, nech Neferet pracovat, jo? Ať máš zas vlasy jako dřív. Sedne si na postel, natáhne se a podrží Spikovy ruce ve svých dlaních. Zatím si s ničím ostrým nehraj, jo? Pousměje se a sleduje jak na zem padají dlouhé prameny blond vlasů.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Mariusova ložnice

Příspěvekod Neferet » úte bře 06, 2012 9:43 pm

+tiskne k sobě pevně rty aby se nezačala zlobit, když se jí tak vrtí pod rukama. není to nic lehkého snažit se ho ostříhat tak aby to nějak nakonec vypadalo a zároveň ho nestříhla+ Spikeu, nezlob. +napomene ho přísně, když jí začne strkat prsty pod nůžky+ Nestrkej mi tam ty ruce nebo tě stříhnu. +zlehka ho po jedné ruce plácne, než ho Buffy chytí a snaží se odvést jeho pozornost jinam+ Co ostré ruce, ale ať ti řekne jak strkal prsty do zásuvky. +pohodí hlavou mírně k vyhořelé zásuvce, trošku se u toho mračí, ale zároveň tak nějak zvesela. jen na ní kývne v díky že mu drží ruce a rychle pracuje na dokončení úkolu, tedy zkrácení jeho vlasů+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Mariusova ložnice

Příspěvekod Spike » úte bře 06, 2012 9:50 pm

Tak jo +řekne, ovšem spíš nafrněné že mu někdo brání dělat, co on chce. Zase na druhou stranu, držet Buffyiny ruce není vůbec špatné. Vlastně se mu to hodně líbí, takže si je přitáhne obě až k sobě a na každou vtiskne jeden krátký polibek+ Zlatovláska a +zamyslí se, jak hledá další slovo co k ní patří+ přítelkyně... nejlepší +významy slov se mu rychle vybavují, včetně toho, co je to zásuvka. Zlehka se zasměje+ Zásuvka je super +nesmírně se mu líbilo dostat alektrický šok. Bylo to hezky povzbuzující+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Mariusova ložnice

Příspěvekod Buffy » stř bře 07, 2012 1:23 pm

Něžně se usměje, když jí vtiskne lehký polibek na ruce a nepatrně se jí sevře hrdlo, když jí nazve nejlepší přítelkyní. Přesně tak, na mě se můžeš vždycky spolehnout. Přikývne souhlasně a když prohlásí, že je zásuvka super, musí se rozesmát. No jo, strkat ruce kam nemá, to je jeho poznávací znamení, co blonďáčku? Pousměje se lehce pobaveně.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Mariusova ložnice

Příspěvekod Neferet » stř bře 07, 2012 5:18 pm

+mračí se na nůžky když je tak poslouchá a vidí co Spike dělá, ale mlčí. uvědomuje si že je to jen její žárlivost která je trošku paranoidní+ Jasně že je super a co teprve hledat pojistky abych je mohla nahodit. +zašklebí se kysele, ale v podstatě je to veselé prohlášení. je ráda, že se lepší a zdá se že jim začíná rozumět. rychle mu vytvoří na hlavě něco co je dosti podobné jeho původnímu účesu+ No... +odloží nůžky na stolek a jme se mu oprašovat vlasy z krku+ Myslim, že lepší už to nebude. +vesele se uculí a líbne ho do vlasů+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Mariusova ložnice

Příspěvekod Spike » stř bře 07, 2012 5:26 pm

+Zamyslí se nad tím co Buffy říká, než zakroutí hlavou, ale usmívá se+ Ne +kdo ví na co myslí a co odmítá, to se poznat nedá. Zakloní hlavu, aby viděl na Neferet, zvedne ruku a pohladí ji po tváři, pak si položí tu samou ruku na vlasy a prohrábne si je. Načež pustí i Buffy a začne si vlasy rovnat směrem dozadu, což moc nedrží. Mračí se+ To není ono +prohlásí rozmrzele. Dokud mu do vlasů nedají tužidlo, tak to nikdy nebude ono. Jinak prostě vlasy dozadu splácnuté držet nebudou+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Mariusova ložnice

Příspěvekod Buffy » sob bře 24, 2012 10:13 pm

Pobaveně se usmívá, když si Spike snaží uhladit vlasy dozadu, ale vůbec se mu to nedaří. No jo, bez tužidla to tam držet nebude. Vysvětlí mu to mírně. Ale vypadá to dobře, fakt. Ujistí ho s úsměvem a koukne na Nef. Myslíš, že tu nějaké máte? Jinak se obávám, že opravdu nedá pokoj, dokud je nebude ulíznutý dozadu. Usměje se.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Mariusova ložnice

Příspěvekod Neferet » sob bře 24, 2012 10:32 pm

+něžně se na Spikea usměje, když jí pohladí po tváři a trošku zvědavě ho pozoruje, jak si snaží ulíznout vlasy dozadu. tiše se zasměje a zavrtí nad tím hlavou, zdá se, že je tí pobavilo, takovým tím dobrým způsobem, jako by se jí ulevilo+ Přinesu ho z koupelny, stejně musím uklidit nůžky aby se k nim nedostal. Že? +skloní se a znovu ho líbne do vlasů, než se odebere do koupelny, vezme sebou i ručník plný Spikeových vlasů. po chvíli se vrátí i s tužidlem na vlasy+ Koukej co mám. +usměje se na Spikea, když k němu míří a ukáže mu tubičku s gelem+ Zkus to. +po chvilce váhání mu jí podá, připravená mu jí vzít kdyby ho napadlo jí začít jíst+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Mariusova ložnice

Příspěvekod Spike » sob bře 24, 2012 10:39 pm

Hmm já vím +zamručí nespokojeně nad debatou o tužidlu. Tohel je fakt, který si moc dobře uvědomuje, stejně se mu všechno rychle vrací+ Nůžky jsou fajn. Dělají zajímavé zvuky +hypnotizuje lesklí předmět očima. Přeci jen je upír a vidí v tom dobrou zbraň či mučící nástroj+ Tužidlo +nadšeně si tubičku vezme, otevře ji už naprosto zručně, nakydne si do dlaně přiměřené množství, trochu si to po dlaních rozetře a pak několika zkušenýma pohyby na své hlavě udělá dokonale ulízlí účes+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Předchozí

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron