Pláž s bungalovem

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Neferet » ned dub 25, 2010 1:17 pm

Ty mě taky. +objímá ho+ Začínala jsem se bát, že se něco stalo, když jsi se tak dlouho neozval. +přizná+ Fernando, co se děje? +zeptá se, když vidí, jak je mim+ Jsi v pořádku? Nestalo se ti něco? +starostlivě si ho prohlíží+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Fernando Sucre » ned dub 25, 2010 1:21 pm

Ne, já jsem v pořádku. Jen toho je na mě moc. Alex se už nevrátí a Eil s Cregem a prckem taky ne. Tady je dopis pro tebe. podá jí pergamen

Obrázek
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Neferet » ned dub 25, 2010 1:28 pm

C..co? +mrká překvapeně, nějak jí to nedochází, vezme si od něj dopis a dá se do čtení, tvář jí znatelně posmutní a v očích se objeví slzy+ Ale .. ale proč? +koktá a kouká na dopis, po tvářích jí stékají slzy+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Fernando Sucre » ned dub 25, 2010 1:33 pm

To právě nevím. Creagan jen řekl, že ho zase volají povinnosti. A myslím, že Eillen chtěla být s ním a už je unavovalo cestovat pořád tam a zpět. Nejhorší je, že za celou dobu ani nenaznačili, že odejdou. A pak najednou včera to řekli a po pár minutách byli pryč. A aby toho nebylo málo, tak Alex rovnou řekl, že se se mnou už nevrátí. Proto jsem přišel až dneska. Chtěli jsme si ještě posedět a popovídat si. snaží se jí to vysvětlit, ačkoliv sám nic nechápe. Kdyby nebylo tebe, tak jsem se asi taky nevracel. Docela se bojím vrátit na Wildaran. Vždyť to je jejich a ne můj domov. A i kdybych měl kam jinam jít, tak bych to zase nedokázal, protože bych ho nemohl nechat chátrat. Já fakt teď nevím co dělat. objímá Nef
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Neferet » ned dub 25, 2010 1:39 pm

+snaží se to všechno pobrat a urovnat si to+ Je mi to tak líto. +zašeptá a tiskne se k němu+ Když budeš chtít můžu tam být nějakou dobu s tebou. Tady se to na chvíli beze mě obejde. Strážci se o to postarají a práce taky nikam neuteče. +nabízí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Fernando Sucre » ned dub 25, 2010 1:47 pm

Jestli by ti to nevadilo. Čeká mě hrozně práce a sám to nezvládnu. Musím zavřít salon a pravděpodobně i čajovnu. Salon byl Alexovo nápad a mě to tam zas tak nebavilo. Jen té čajovny je mi líto. Tam jsem tě poznal políbí jí do vlasů a konečně se tváří šťastně.
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Neferet » ned dub 25, 2010 1:53 pm

Určitě by mi to nevadilo. +ujišťuje ho+ Moje síly jsou ti kdykoliv k dispozici. +pousměje se+ A to by nešlo jí nechat otevřenou? Pomáhala bych ti s ní. +navrhuje+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Fernando Sucre » ned dub 25, 2010 1:58 pm

Usměje se, když mu Nef nabídne pomoc Myslíš, že bychom to spolu zvládli? A hlavně. Má to vůbec cenu? Vždyť tam skoro nikdo nechodí. dráček vzlétne z jeho křídla a posadí se na Nef. Málem bych zapomněl. Tohle je Gretiem. Prý je teď tvůj.
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Neferet » ned dub 25, 2010 2:08 pm

Že váháš. +usměje se+ Třeba zase začnou. Zkusim vymyslet něco, aby začali. +pousměje se a pohladí ho po ruce, překvapeně zamrká, když si jí dráček sedne na rameno+ Tak ty si ten Gretiem. +promluví na dráčka,když jí je představen+ Tak vítej. Doufám, že si budete s Caesarem rozumět. +pohladí ho po hlavičce a otočí se zpět na Fernanda+ Eillen napsala, že mě za nimi odnese, když je budu chtít navštívit. +vysvětlí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Fernando Sucre » ned dub 25, 2010 2:18 pm

Vážně? To je skvělá zpráva úplně ožije, když vidí možnost se zase s přáteli setkat. A tu čajovnu tedy nějak zkusíme udržet při životě. usměje se na Nef a poté ji políbí
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron