Pláž s bungalovem

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Neferet » sob led 02, 2010 6:00 pm

Hmn, to je škoda. +usměje se těm skleničkám a šampaňskému+ Tak v tom případě ti patří můj obdiv. +usměje se a vezme si skleničku+ Co třeba na hezký společný den. +navrhne+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Fernando Sucre » sob led 02, 2010 6:02 pm

Na příjemnou společnost. dodá po chvilce, přiťukne si a upije. Tak co chceš první? Dort, ovoce v čokoládě nebo tu ještě můžu připravit šlehačku.
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Neferet » sob led 02, 2010 6:09 pm

+přikývne, přiťukne si, napije se a usměje+ Nó. +řekne, posadí se, dá ruži do vázičky, která se objevila a čeká až si přisedne+ Myslím, že práce jsi s tím měl dost, takže navrhuji nechat šlehačku na jindy. +usměje se a přemýšlí co si vybrat+ Tak já bych si jako první dala ... dort. +rozhodne se nakonec+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Fernando Sucre » sob led 02, 2010 6:13 pm

Ukrojí kousek dortu a podá ho i s vidličkou Nef. Pak si ukrojí i svůj a konečně se posadí. Sedne si přímo proti Nef, aby na ni hezky viděl. Dobrou chuť. čeká, jak jí bude dort chutnat
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Neferet » sob led 02, 2010 6:20 pm

+vezme si od něj talířek s vidličkou+ Tobě taky. +řekne a chvilku dort zkoumá než ochutná, snaží se tvářit vážně a vezme si ještě kousek+ No, jak bych to .. +tváří se vážně+ Je to naprosto úžasný. +vydechne, zářivě se usměje a vezme si další sousto+ Kde jsi se tohle naučil?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Fernando Sucre » sob led 02, 2010 6:28 pm

Rozzáří se, když vidí, jak jí chutná. Sám si vezme kousek a když ho spolkne, odpoví jí na otázku. Pekař samouk. Ale domácí mi do toho tak dlouho kecala, až jsem se od ní něco naučil v duchu si dodá, že toho bylo víc, než jen něco a že by měl Eillen nějak poděkovat, až se vrátí.
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Neferet » sob led 02, 2010 6:34 pm

+je ráda, že mu udělala radost, zaslouží si to, když je ten dort tak dobrej a pomalu ujídá+ Takže samouk a domácí.+pokývá hlavou+ To ti do toho asi kecala hodně dlouho a nebo jsi přirozenej talent. +usměje se+ Já umím píct, ale nikdy bych něco takovýho nestvořila.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Fernando Sucre » sob led 02, 2010 6:39 pm

Zastávám názor, že čím víc je to nazdobené a tváří se to jako umělecké dílo, tím snadněji ti lidé odpustí, když tam zapomeneš dát třeba cukr vtipkuje. Ale je pravda, že jednou jsem ho zapomněl dát a pak jsem byl pochválený, že prý umím i dietní dorty. Na dnešek jsem si ale dával hodně záležet. usmívá se
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Neferet » sob led 02, 2010 6:48 pm

Taky dobrej přístup. +usměje se+ Je to vidět nejen vzhledově, ale i chuťově. +usměje se, dojí zbytek dorku na talířku a talířek před sebe natáhne+ Mohla bych poprosit ještě o kousek, pane kuchař. +řekne se šibalským úsměvem+ Tak někomu ten zapomenutej cukr prostě projde. +usměje se+ Mě když se to jednou povedlo jedla sem ho sama. +zašklebí se+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Fernando Sucre » sob led 02, 2010 6:50 pm

Nandá ji další kousek, ale než si stihne ukrojit, tak se zatváří hrozně vážně Opravdu chceš? Já jen, že tě pak porazím ještě hravěji a nebude to vůbec žádná zábava. tváří se vážně, ale v očích mu to jiskří
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron