Pláž s bungalovem

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Neferet » sob led 02, 2010 7:48 pm

Tomu tak budu věřit. +zasměje se a trochu do něj strčí, když jí políbí, trochu překvapeně zamrká, ale neodtahuje se a polibek váhavě oplatí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Fernando Sucre » sob led 02, 2010 8:00 pm

Po chvíli polibek přeruší. Dojde mu, že to přehnal. Promiň, to jsem asi neměl. omluvně se usměje a cítí se ještě trapnějí, jak jsou ve vodě a přidržuje ji, protože neví, co by dělal a nechce jí pustit, protože jsou dál od břehu a je tam hloubka.
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Neferet » sob led 02, 2010 8:11 pm

To je v pořádku. +usměje se a přemýšlí co dělat, podle toho jak se tváří jí je jasný, že se necítí nejlíp+ Tak schválně + usměje se lišácky+ že budu na břehu dřív a ten dort ti snim. +šplouchne mu do obličeje trochu vody, aby ho zaměstnala prskánim a dostala tak náskok a s usměvem začne plavat ke břehu+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Fernando Sucre » sob led 02, 2010 8:20 pm

Spršku vody dostane přímo do očí, takže se musí nejdřív rozkoukat, než se dá do plavání. Tentokrát plave pomaleji a tak se Nef na břeh a pak i k dece s košíkem dostane první.
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Neferet » sob led 02, 2010 8:25 pm

Tohle neplatí. +zasměje se, když si sedne na deku+ Tys mě schválně nechal vyhrát. +snaží se na něj mračit, ale koutky jí cukají+ Tak to abysme si ten závod později zopakovali. +usměje se a vezme si talířek s dortem a s chutí se do něj pustí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Fernando Sucre » sob led 02, 2010 8:29 pm

Chci veřejnou omluvu, já tě vyhrát nenechal a všude to popřu směje se a když přichází k dece, sebere z písku košili a položí jí na deku, aby v ní neměl ještě víc písku. Pak si sedne a dolije jim sklenky. Tentokrát můžeš navrhnout, v čem budeme závodit příště. Ať máš výhodu. Ale kouzla se zakazují.
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Neferet » sob led 02, 2010 8:35 pm

Žádná veřejná omluva nebude. +zašklebí se a napoje se+ Á a já jsem se těšila, že bych vyhrála. +dělá, že je zklamaná, že se kokuzla zakazují+ A tak co třeba +zamyslí se+ běh. Myslim, že běham líp než plavu. +usměje se sebevědomě+ Navrhla bych jízdu na koni, ale ještě jsem nestačila zařídit stáje.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Fernando Sucre » sob led 02, 2010 8:39 pm

Může být i jízda na koni. Tentokrát by se závodilo u nás. Wildaran má plné stáje a většina koní si s radostí protáhne svaly. A ten běh bych ti nedoporučoval. Mám v něm pořádnou praxi. Když člověk běhá, aby si zachránil život, nikdo na něj nemá. směje se
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Neferet » sob led 02, 2010 8:43 pm

Tak fajn. Ale počítej s tim, že tentokrát prohraješ. +usměje se lyšácky+ A jak ty můžeš vědět, že neběhám závodně? +zeptá se zvednutým obočím a pak se zasměje+ Tak ne no, neběham. +usměje se a s chutí dojí dort na talířku a zapije to+ Ale rozhodně v něm nejsem zase tak špatná.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Pláž s bungalovem

Příspěvekod Fernando Sucre » sob led 02, 2010 8:51 pm

To jsem opravdu vědět nemohl, ale závody v jízdě na koni, to by šlo. V tom zase tak dobrý nejsem, ale budeš mít jistotu, že se budu snažit. Snažit se dostat zpátky do sedla, až z něj spadnu. dodá potichu, ale tak, aby ho Nef slyšela.
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron