Kuchyně

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » úte čer 01, 2010 12:10 pm

+pouze pokývá hlavou, doloupe brambory+ Bezvýznamní. +zopakuje potichu+ Ale i přesto toho dokázali docela dost, řekla bych. Třeba jejich technologie nebo medicína, která sice není tak účinná jako magie, ale bez jejích znalostí... +pokrčí mírně rameny, vytáhne hrnec, do kterého si napustí vodu a začne do něj krájet brambory s nožem zachází opravdu dobře+ Stačí je v tomhle relativní pojem. Každý má jinou mírů důvodů, aby někoho nebo něco neměl ráda.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » stř čer 02, 2010 3:59 pm

Myslím, že debata o mudlech nemá smysl. Máme naprosto rozdílné názory. Nesouhlasím s těmi tvými, ale taky ti je nemíním vyvracet. Respektuji je +nakoukne jí do hrnce+ Ty děláš vše ručně? Nepoužíváš kouzla? +je docela překvapen+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » stř čer 02, 2010 5:35 pm

Jak myslíš. +pousměje se+ Hmn, jak kdy. +pokrčí rameny+ Když to není nutné tak kouzla nepoužívám. Myslím, že to bude taky tím, že jsem vždycky magii nepoužívala. Ta schopnost se u mě objevila až v patnácti, do tý doby jsem všechno dělala ručně. Vždycky jsem ráda pomáhala v kuchyni asi v tom bude nějakej zvyk. +znovu pokrčí rameny+ Nějakej překvapenej. +pousměje se+ Ty vždycky používáš kouzla?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv čer 03, 2010 9:59 pm

Tví rodiče byli kouzelníci? +zeptá se zvědavě+ Je zvláštní, že se ty schopnosti u tebe projevily až tak pozdě. Důležité ale je, že vůbec přišly +zasměje se+ Bez kouzel si nedovedu představit život +zamyslí se+ Popravdě, ne vždycky používám kouzla. Někdy si docela rád něco udělám sám. A třeba v posteli je zásadně nepoužívám. Tam dělám všechno ručně a dokonce mi to poskytuje potěšení +rozesměje se vesele+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » sob čer 05, 2010 7:48 pm

No něco na ten způsob. +kývne pomalu hlavou+ Matka měla stejnou moc jako já a otec byl upír. +pokrčí rameny+ Myslela jsem si, že už jsem ti to říkala. +zamyslí se a pak dojde k názoru, že asi ne, přesune se proto k umyvadlu a brambory promeje+ Myslim, že to je víc než bych potřebovala vědět. +začne se smát, když brambory osolí a dá je vařit+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » sob čer 05, 2010 8:54 pm

Říkala jsi mi něco o matce +matně si vzpomíná+ Ale nic konkrétního +přistoupí k oknu a zahledí se do dálky+ Taky bych ti ani nic dalšího neprozradil, Jsem diskrétní +směje se+ Už jsi byla v té své zemi, jak jsi mi říkala před časem, že se tam chystáš? Co Marius, jak se má, nemá v plánu zase sem za tebou přijít? +vzpomene si na tu jejich vzájemnou nevraživost a musí se usmát+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » ned čer 06, 2010 12:10 am

Aha. +přikývne+ Myslím, že naše magie není stejná jako ta vaše. +přemýšlí na hlas+ Nemusím používat hůlky, ale taky je nebezpečnější k ovládnutí. Nesnášim když se mi vymkne z rukou. +zamračí se+ Díky bohu za to. +předstírá jak moc je za to ráda a směje se+ Ne ještě ne. +zakroutí hlavou+ Nějak jsem se k tomu nedostala. +pokrčí rameny+ Podle posledních zpráv je klid, ale stejně tam brzo zajedu. Nějak se mi to nezdá. +svěří se+ Copak, chtěl bys ho zase vidět? +zeptá se, když si všimne, jak se usmívá+ Nevím dlouho jsem s ním osobně nemluvila. +pokrčí rameny+ Podle všeho mu hlídání sestry dává dost zabrat. +uchechtne se+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » úte čer 08, 2010 5:15 pm

To se opravdu divím, že tě tady nechává tak dlouho bez dozoru +vrtá mu to hlavou+ Pokud si pamatuji, málem tě tehdy nepustil ke mně ani na pět stop, jak tě hlídal +culí se+ No, řeknu to takhle. Nestýská se mi po něm +zatváří se nevinně a nakoukne jí drze do hrnce+ Ještě to potrvá dlouho? Už mám docela hlad. Že bych tomu trochu pomohl? +zachechtá se+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » stř čer 09, 2010 11:48 am

Od tý doby se některý věci změnily. +pokrčí neurčitě rameny+ A tomu nevinnýmu výrazu mam jako věřit? +zasměje se, když drze nadzvedle pokličku z hrnce plácne ho přátelsky přes ruku+ Nebuď zvědavej nebo budeš brzo starej. +uculí se na něj+ To víš, že to za chvíli bude. Můžu zatim dát dělat maso. +odlepí se od sektorky a přejde k lednici+ Kurva Caesare, zalez někam. Maso už neodstaneš. +zanadává, když se o Caesara málem přerazí, jak se natáhl před lednici a hypnotizuje jí pohledem, na to se zvedne a s protestujícím vrčením si to zamíří na druhou stranu pultu+ No moc neprotestuj nebo máš útrum. +pokárá ho, ale Caesar si z toho očividně nic nedělá, Nef jen zakroutí hlavou a vyndá talíř, na kterém jsou naložený steaky z glacijského býka+ Víš co je to za maso? +zeptá se záhadně a hrdě, taky bodejď ne, když lítala snad po všech čertech, aby ho sehnala+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » stř čer 09, 2010 3:17 pm

Už jsem se lekl, že to maso jdeš teprve vytáhnout z mrazáku +zachechtá se a úlevně si vydechne+ Nemám nic proti sprostým slovům, když je používají muži +pozvedne obočí v lehkém překvapení+ ale z tvé rozkošné pusinky znějí dost.. nepřirozeně +chytne ji přátelsky kolem pasu, aby si ji tím nerozhněval a nerozmyslela si to náhodou s tou večeří+ Že by to byly... +prohlíží si masko na talíři a čuchne k tomu, pak mu zajiskří v očích+ mé milované steaky z galicijského býka? No ne! +chytne ji kolem krku a vtiskne jí mlaskavý polibek na rty+ To se mám na co těšit!
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron