Kuchyně

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » stř čer 09, 2010 5:18 pm

To bych ti přeci nemohla udělat, když máš takovej hlad. +zasměje se+ Co? +zvedne nechápavě obočí+ Tak to jsi ještě nic neslyšel. +zasměje se+ Jo přesně. +řekne hrdě+ Tomu říkám odměna. +usměje se, když dostane mlaskavý polibek+ Lítala jsem snad po všech čertech, než jsem je sehnala. +zasměje se+ To teda máš. Hlavně jestli se mi nepovedou. +uculí se+ Ale žádný strachy v mrazáku mam náhradní. Projistotu. +mrkne na něj+ Doporučuju se opět posadit na židli nebo tě nečim zaúkoluju.+uculí se+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » pát čer 11, 2010 6:43 pm

+posadí se, aby náhodou opravdu neschytal nějakou manuální práci a když se Neferet nedívá, pomůže masu urychlovacím kouzlem dopéct se+ To je nádherná vůně +nasává labužnicky vůni grilovaného masa+ Nebude to už hotové? +tváří se jako andílek+ Mám rád medium rare, tak aby se to neprošvihlo +nakoukne zvědavě do grilu+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » ned čer 13, 2010 1:10 pm

Hotový? +podívá se na maso+ Jak tohle... +podrbe se na hlavě, když zjistí, že maso je už hotový a to ho tam dala před chvílí, pak jí to dojde+ Hej ty podvádíš. +zamračí se na něj, ale hned se začne smát+ Tak víš, co. Za trest odneseš na stůl příbory. +hezky všechno co má odnést na stůl vyskládá na pult a jme se sundavat maso z grilu a brambory z plotny+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » ned čer 13, 2010 5:51 pm

Já a podvádět? Ani by mě to nenapadlo +uculuje se, takže je jasné, jak to s tím masem doopravdy je+ Tos neudělala dobře, když jsi mi dala na starosti stolování +vezme příbory a ostatní nádobí, a uspořádá to na stole přesně podle etikety tak, jak si to pamatuje z dob, kdy se jako mladý muž učil ve své aristokratické rodině pravidlům společenského chování+ Je to tak v pořádku? +hledí na Nef s úsměvem+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » ned čer 13, 2010 7:40 pm

+zasměje se, když vidí jak se uculuje a jen nad tím zakroutí hlavou+ Však ty si s tim nějak poradíš. +usměje se přes rameno, sleje vodu z bramobr, který naservíruje na připravené talíře a sundá maso s grilu, s talíři plnými jídla se vydá ke stolu a na chvíli se zarazí, když vidí skvěle prostřený stůl, sice nezná místní etiketu stolování a najde spoustu společných znaků s etiketou z domova+ A co, že jsem na tom, že jsem ti dala na starost stolování, udělala špatně? +odpoví otázkou s úsměvem a položí talíře na stůl+ Víno nebo zůstaneš u sovjí whisky?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » úte čer 15, 2010 1:07 pm

Protože si potrpím na to, aby bylo všechno na stole připravené podle bontonu. Jsem na to zvyklý odmalička +ještě poupraví nějakou vidličku a poposune sklenici na požadovanou vzdálenost od talíře a když je konečně spokojen, usedne za stůl+ To nádherně voní, a ještě líp vypadá. Už se nemůžu dočkat +slintá jak bernardýn+ Skláním se před tvým kuchařským uměním +počká, až se Nef usadí, zatím si vychutnává jídlo zrakem a pak se hladově, ale podle etikety, pustí do steaku+ Víno, prosím. Skotská se k tomuhle nehodí
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » úte čer 15, 2010 1:18 pm

Ah, tak. +přikývne+ Myslim, že líp bych to nesvedla. +ohodnotí prostření stolu s úsměvem, má chuť se zeptat, jestli nepotřebuje pravítko, ale taktně mlčí+ O děkuji. +udělá s úsměvem pomyslné pukrle+ Dobře, tak víno. +usměje se a dojde pro lahev, nějakého archivního, dobrého vína, chvilku s nim zápasí, než se jí ho podaří otevřít a pak jim oběma nalije, nakonec se usadí+ Tak dobrou chuť. +popřeje mu s úsměvem a chvíli sleduje, jak hladově konzumuje steak+ Tak co? Dobrý? Nepřehnala jsem to s kořením? +zajímá se zatímco si bere příbor+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » stř čer 16, 2010 2:55 pm

Že se vůbec ptáš? Tak vynikající kuchařka přece tento pokrm nemůže nikdy zkazit +chválí mezi sousty+ Pikantní jídla mám moc rád, takže jednoznačný závěr... je to vynikající +napije se trochu vína+ Kdo tě naučil tak dobře vařit? Že bych mu nabídl místo kuchaře namísto toho andaluzského ničemy, co mi okupuje kuchyň. Už několikrát jsem ho chtěl zabít za to jeho kuchařské umění, ale pokaždé zmizel dřív, než jsem tak stihl udělat +zašklebí se a vychutnává si další sousto+
Naposledy upravil Tony Dolohov dne stř čer 16, 2010 3:26 pm, celkově upraveno 1
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » stř čer 16, 2010 3:11 pm

To by ses divil, co všechno se dá zkazit, třeba u takovýho vaření brambor. +usměje se a pustí se do jídla, úplně se rozzáří, když Tony řekne, že je to vynikající+ Na tolik lidí bys neměl nikde místo. +zasměje se+ Tak byla to chůva, naše kuchařky, matka... +vypočítává+ I když, když to tak beru, tak většina z nich už by zaměstnat nešlo. +napije se vína+ Vidiš, kdyby si si vařil sám, tak by sis šetřil nervy. +zasměje se+ A co nápachal tak hroznýho, že si by si zasloužil takový trest?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » sob čer 19, 2010 9:30 pm

Umím si uvařit sám, na misích ani není jiného zbytí +vloží do úst další lahodný kousek a zavírá oči, jak si to vychutnává+ Doma však předpokládám, že se mi naservíruje až pod nos chutné jídlo. Můj kuchař ale neumí nic jiného než ryby. Ke snídani, k obědu, k večeři, od pondělí do neděle. Pořád jenom ryby. Už jich mám po krk +zašklebí se zhnuseně+ Zrovna nedávno jsem Reductem zrušil obří mořské akvárium, abych se na ty potvory nemusel koukat.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron