Kuchyně

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » sob čer 26, 2010 6:39 pm

Heh, to je šikovný. +pusměje se, když vidí jak flek osušil+ Nevím jestli chci být sama. +zakroutí hlavou a sáhne po skleničce vína, kterou do sebe zvrhne+ Nedáš si třeba zmrzlinu? +nabídne+ Třeba díky tomu přijdu na to, jestli chci být sama.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » sob čer 26, 2010 8:47 pm

+zase se tedy posadí+ Ani nemám chuť. Nechci si zkazit tu vynikající chuť steaku zmrzlinou +odmítne+ Ale pokud máš na ni chuť, klidně si dej +dolije jí víno a sobě taky+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » sob čer 26, 2010 9:00 pm

+zakroutí hlavou a zamyšleně na něj kouká, potřebuje se zaměstnat, aby na chvíli nemyslela+ Sklidim ze stolu. +rozhodne se nakonec a jak řekne tak začne činit+ Tak jak to vypadá s tou tvojí plánovanou dovolenou? +zeptá se, doufajíc, že jí to pomůže alespon na chvilku dovést myšlenky jinam, vždycky se takhle vyrovnávala se situacema, který jí tolik ublížili, dokud mohla dělala, že se nic neděje, všechno jí dohoní později+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » ned čer 27, 2010 9:23 am

+sleduje jeji hraný klid, ale jeho neobalamutí, že je v pohodě a docela si o ni dělá starosti+ Musel jsem ji odložit na podzim. Za týden mě totiž čeká jedna náročná mise. O to víc si to pak užiju. V Egyptě nebude pak tak nesnesitelné horko
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » ned čer 27, 2010 9:34 am

+má sto chutí ho poprosit, aby na sebe dal pozor, ale najednou jí připadá, že takový sliby jsou k ničemu+ Jo to určitě. +souhlasí+ A co Abú-Simbel, pojedeš i tam? +zajímá se dál, zatímco myje nože, o který se nezapomene říznout+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » ned čer 27, 2010 9:55 am

Jistě, ten si nenechám ujít. Mám v plánu plout po Nilu a cestou si prohlédnout památky v Kom Ombo, Edfu, Luxoru i Karnaku... +přistoupí k ní, opatrně jí vezme z ruky nůž a položí na stůl+ ..Údolí králů, Memnonovy kolosy.. +během povídání jí vysaje špatnou krev z rány a vyplivne na zem, pak jí hůlkou ošetří ránu, která se okamžitě zacelí a odstraní plivanec ze země+ .. a dál až do Káhiry
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » ned čer 27, 2010 10:05 am

+pozorně ho poslouchá, snažíc se ignorovat ránu+ Děkuju. +poděkuje, když jí ránu ošetří+ To zní hodně zajímavě. +vrátí se k tématu cesty po Nilu+ Na kterou z památek se nejvíc těšíš?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » ned čer 27, 2010 10:30 am

Těším se na všechny, jsou bez výjimky všechny majestátní, ale samozřejmě nejvíc mě lákají pyramidy a Sfinx. Prolezu tam každý kámen. Staroegyptské památky jsou jediná věc, kterou na mudlech obdivuji. Někdy mám ovšem pocit, že to ani není výtvor mudlů, že by něčeho tak monumentálního ti ubožáci nebyli schopni
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » ned čer 27, 2010 7:49 pm

Tak to mi pak musíš vyprávět. +usměje se+ Myslíš, že jim někdo pomáhal? +zajímá se zatímco začne nádobí uklílzet+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » pon čer 28, 2010 9:05 pm

Samozřejmě. Budu ti podrobně povídat, kde všude jsem byl a co jsem viděl +slibuje, je rád, že přišla na jiné myšlenky+ Zajisté jim někdo pomáhal. Vypadá to na práci kouzelníků, nebo nějaké vyšší moci. Určitě ale ne mudlů samotných.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron