Kuchyně

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » úte kvě 24, 2011 11:06 pm

+zastaví se a stočí pohled k Angelovi+ Jako bych jí proti tobě někdy použila. +dobře vzpomíná si na jeden incident, ale to bylo uplně na začátku a zrovna se Spikem prali, od té doby ne a ani to neměla v plánu, povzdechne si+ Jistě, že tě k němu pustím... co sis myslel? +řekne najednou měkce+ Jdu za ním kdyby se probral, tak ať tam není sám. +řekne už zcela klidně, protáhne se mezi nimi a vyjde ven z kuchyně+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Buffy » úte kvě 24, 2011 11:13 pm

Jen se nadechne, že by něco řekla, ale pak radši sklapne a udělá krok stranou, aby mohla Nef projít. Pak se podívá na Angela, založí si ruce na hrudi a zamračí se na něj nahoru. Myslím, že bude nejlepší, když odjedu co nejdřív. Hned jak bude Spike v pořádku. Upřesní to. I když mi Neferet nabídla, že tu můžu nějakou dobu zůstat, nemyslím, že je to dobrý nápad. A myslím, že i ona sama té nabídky už teď lituje.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Kuchyně

Příspěvekod Angel » čtv kvě 26, 2011 8:20 pm

Nemusíš přeci hned odcházet +pohne se rychle k ní, skoro jakoby ji chtěl vlastním tělem zastavit, pak se ale v půli kroku zarazí+ Navíc nevíš kdy bude Spike v pořádku... Je dobré že ho mučili... myslím jeho tělo. To znamená že nějaké tělo měl, když byl tam... +uhne pohledem kamsi do strany+ Dlouho už jsem se nezabýval svou kletbou, tím jak ji... obejít, možná že tady by to někdo dokázal.
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Kuchyně

Příspěvekod Buffy » čtv kvě 26, 2011 8:28 pm

Možná nemusím, ale měla bych. Vážně mu pohlédne do očí. Angele... Povzdechne si. Nevěřím, že by to bylo možný. A i kdyby...chceš mi říct, že bys klidně opustil Spika i Neferet? Nakloní hlavu nepatrně na stranu. Zvlášť když je na tom Spike, takhle...Bude tě potřebovat, aby se dal dohromady... Vsadí na jeho vztah k blonďáčkovi.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Kuchyně

Příspěvekod Angel » čtv kvě 26, 2011 8:41 pm

Já vím +povzdechne si. Sedne si na židli, jednu ruku opře stůl, do té si složí hlavu a druhou nechá jen tak volně viset. Chvíli jen tak sedí, bez pohybu, než se zvedne a jde najít něco k pití. Vytáhne z jedné skříňky lahev whisky+ Dáš si taky? +nabídne Buffy, ale to už nalejvá dvě sklenice plné až po okraj, to není dvojitá, to nejspíš tak trojitá sklenka. Položí obě sklenice na stůl. Vytáhne z kapsy krabičku cigaret a zapalovač+ Nevadí? +zeptá se. Když byli spolu měl zrovna období kdy nekouřil+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Kuchyně

Příspěvekod Buffy » čtv kvě 26, 2011 9:43 pm

Bezeslova ho pozoruje, pak přejde k němu a vezme si skleničku. Na cigarety pozvedne překvapeně obočí. Ne díky. Zamíchá obsahem sklenky a pozoruje zlatavě jiskřící tekutinu. Tak vidíš...nedívej se do budoucnosti, která neexistuje. Jenom to zbytečně otvírá staré rány. Řekne tiše a jemně se dotkne jeho ramene. Vždycky jí hrozně bolelo, vidět ho tak sklíčeného.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Kuchyně

Příspěvekod Angel » čtv kvě 26, 2011 9:51 pm

Já se ptal na whisky, ne na cigaretu. Vím že nekouříš +a ví dokonce i to že nezačala zatím co se neviděli, protože jinak by z ní cítil kouř. Strčí si cigaretu mezi rty, zapálí zkušeným pohybem, dělat to už milionkrát a vyfoukne kouř někam nahoru, aby jí ho nefoukal do obličeje+ Nejitřím nic, nemůžu jitřit něco co se nikdy nezahojilo +nakloní hlavu na stranu, tak že si položí obličej na její ruku a zavře při tom oči+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Kuchyně

Příspěvekod Buffy » čtv kvě 26, 2011 10:01 pm

Na to jsem nepovažovala za nutný reagovat, když už jsi nalil dvě. Pousměje se slabě. A kromě toho, na panáka jsem vážně docela zralá. Utrousí tiše a když si položí tvář na její ruku, povzdechne se. Neměl by ses jít podívat za Nef, jestli nepotřebuje pomoct? Já počkám tady, ale kdybys myslel, že bych mohla pomoct, zavolal bys mě. Hmm? Jemně vyprostí svou ruku, ale zároveň ho pohladí po tváři. Pak o dva kroky odstoupí a vypije skoro polovinu sklenky. Málem jí z toho vysyší oči, není moc zvyklá pít, ale teď to vážně potřebuje.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Kuchyně

Příspěvekod Angel » čtv kvě 26, 2011 10:28 pm

+Frustrovaně vydechne nad ztrátou jejího teplého těla. Tak moc by se ho chtěl dotýkat, objímat ji, hladit, ale nemůže. Rovnou si nalije další plnou sklenku, kterou z půlky vyprázdní+ Nehodlám za nimi chodit. Nechce mě tam +je si tím naprosto jist+ Podívej... můj vztah z Neferet... +dlouze potáhne z cigarety jak se snaží rozmyslet co chtěl vlastně říct+ není to vztah. Jen žijeme pod jednou střechou a spíme spolu +nahrbí ramena. Tohle jí vlastně nechtěl říct, jen už ho to dlouho pálí na jazyku a nemá to komu vypovědět+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Kuchyně

Příspěvekod Buffy » čtv kvě 26, 2011 11:19 pm

Zarazí se se sklenkou u rtů a pohlédne na něj. Tohle jí nikdy neříkej... Pak jen potřese hlavou a znovu přistoupí k němu. Pohladí ho po vlasech. Ale nemyslím, že by tě tam nechtěla...rozhodně by tě nevyhodila, kdybys přišel. Řekne tiše a pohladí ho bříšky prstů po shrbených zádech.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron