Kuchyně

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » úte kvě 24, 2011 8:42 pm

+po cestě se zbavila mokrého ručníku a splašila džíny, tričko a čisté spodní prádlo, ale není schopná si ho obléct, takže ho tahá jen v ruce a přesvědčuje se, že takhle by to prostě nešlo, ale nejdřív domluvit co dál, dát najíst Spikeovi a pak někdy v daleké budoucnosti se dokonce obléct a možná i obvázat rány, které nepřestávají mrchy krvácet. jde potichu jako duch, jedna z věcí, která se jí s magií vrátila, schopnost plížit se kolem upírů, i když to nemá v plánu, zastaví se ve dveřích a opře se o futro a chvilku Angela sleduje+ Žízeň? +měkce se téměř neznatelně pousměje+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Angel » úte kvě 24, 2011 9:13 pm

+Prudce se na ni obrátí. Lekl se. Už dlouho se nikoho nepolekal, vlastně naposledy Buffy, protože ta je jediná kdo se dokáže z jeho okolí připlížit dost tiše, aby ho polekala+ Neferet... +vydechne překvapeně, srdce které mu sice nebije, má div nevyskočí z hrudi. Má rozhodně ten dojem+ Ano +olízne si rty+ Myslím že ji má Spike a přenáší se to na mě +pousměje se+ Kde je Buffy? +jeho otázka je řečena horečně, jakoby na odpovědi záviselo něco důležitého+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » úte kvě 24, 2011 9:22 pm

+přesune hřbet ruky před ústa, aby se nerozesmála+ Promiň... nechtěla jsem tě vylekat. +omluvně se pousměje+ O tom jsem s tebou vlastně chtěla mluvit. +nadechne se, aby pokračovala, ale to už se ptá na Buffy, veškerý náznak úsměvu jí zmizí z tváře, která se jí poskládá do nečitelného výrazu+ Kde asi? Zabila jsem jí a vhodila do moře. +zamručí a potlačí protočení očí, povzdechne si tiše, téměř neznatelně+ Je nahoře v koupelně. Chtěla se vysprchovat a trochu se zkulturnit. +odpoví už pravdivě a bezbarvě, odlepí se od futra, oblečení odloží na pult a zamíří k ledničce+ Mám do něj dostat trochu krve teď nebo počkat až se probere a trochu uklidní? +zeptá se jakoby o Buffy nebyla řeč, nechce o ní mluvit+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Angel » úte kvě 24, 2011 9:59 pm

+Samozřejmě jejím slovům o zabíjení nevěří, přesto ho divně píchne v hrudi už jen s toho že o tom Neferet vtipkuje+ Půjdu ji najít +odloží sklenku kde měl pití na pult a vykročí ke dveří, zastaví se v půlí kroku+ Jak bys chtěla do upíra který je v bezvědomí jen tak dostat krev? +obrátí se na ni s pozvednutým obočím+ Pokud to chceš udělat, budeš si muset vzít páčidlo, aby si mu otevřela čelisti, gumovou hadičku nebo trychtýř a pak mu to nalít do krku. Lepší bude počkat. Probere se +ujistí ji+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Kuchyně

Příspěvekod Buffy » úte kvě 24, 2011 10:04 pm

Když se vysprchovala a uklidila binec v koupelně, zašla do knihovny kde nechala svou tašku s věcmi a vzala si čisté tričko a džíny. Pak vyšla na chodbu a pátravě se rozhlédla. Neměla ani páru, kam by měla jít. Po chvíli zaslechla hlasy a nechala se jimi vést, až došla do kuchyně. A vzápětí by se málem srazila s Angelem, naštěstí má opravdu bleskové reakce, takže v poslední chvíli se mu vyhne. Ehh...tak jsem vás koukám našla. Přelétne pohledem z jednoho na druhého. Cítí opět poněkud hustou atmosféru a tak raději vyčkává, co bude a jak má reagovat.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » úte kvě 24, 2011 10:12 pm

+zarazí se v půli kroku, tohle jí bolí+ Já nevím, sakra. +otočí se k němu čelem, v očích jí svítí plamínek vzteku a beznaděje+ Proč myslíš, že jsem tě asi hledala. +zavrčí a založí si ruce na hrudi. na chvíli zavře oči aby se uklidnila nebo alespoň ovládla. otočí se k němu zády, není si jistá jak dlouho udrží klidný obličej a otevře lednici+ Jen jdi. My to zvládnem sami. +je to bezbarvé konstatování, taky co jiného jim zbývá. mrzí a bolí jí, že se na Spikea ani pořádně nezeptal, natož aby se zeptal na ni samotnou. neohlédne se, když se ode dveří ozve Buffy a jen dál zírá do lednice jakoby se rozhodovala jestli si dá kuřecí nebo králičí krev+ Zase tak velký to tady neni. +zamručí tiše, vytáhne nakonec kuřecí, lednici zabouchne možná prudčeji než je třeba, vyndá si hrnek, nalije si krev a upije. za celou dobu se neotočí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Angel » úte kvě 24, 2011 10:20 pm

Buffy +obrátí se na ni, tedy opět stojí tak že vidí na obě+ Chtěl jsem tě jít hledat... +řekne směrem k ní polohlasně, těkne pohledem k Neferet, pak zase k blondýnce. Smrskne se, stáhne hlavu mezi ramena. I on cítí těžkou otmosfreru a snaží se být co nejnenápadnější+ Neříkej že to zvládneš sama. Ty vy dvě jste mě s toho vyšachovali +začne se bránit+ Ty +kývne k Neferet+ si dala ultimátum že k němu může jen jeden z nás a ty +kývne k Buffy+ si prostě rozhodla že to budeš ty. A neříkejte že se o Spikea nestarám, staral jsem se v době kdy neměl po boku ani jednu z vás. Tahal jsem ho z průšvihů, hledal ho po barech když nepřišel domů, zachraňoval mu krk... šel bych pro něho i do Pekla, jen kdybych dostal příležitost.
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Kuchyně

Příspěvekod Buffy » úte kvě 24, 2011 10:33 pm

No..to díky, ale kupodivu jsem to zvládla sama. I přes blond vlasy. Zašklebí se. Ano, snaží se uvolnit atmosféru, i když tuší, že marně. Zaslechne Nef, jak říká, že to tu není tak velký. To sice asi není, ale abych pravdu řekla, můj orientační smysl je moje velká slabina. Uculí se. Pak pohlédne na Angela, který se nezvykle rozhovořil. Já se vzdávám, máš ve všem pravdu. Ale nechci nějak rýpat, ale...nebylo by vhodnější jít za Spikem? Co když se probral? Je tam sám a bezpochyby si myslí, že je pořád v té pekelné dimenzi. Pohlédne z Angela na Neferetina záda a zpět na Angela.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » úte kvě 24, 2011 10:42 pm

+třískne hrnkem o sektorku, až se diví, že zůstal pohromadě a nerozpadl se na kousky+ Jakoby ti někdy vadilo, že jsem dala ultimátum. +to samo mluví za to, že si myslí, že je na to sama, že to musí zvládnout sama protože at vzpomíná jak vzpomíná, nemůže si vzpomenout, kdy jí poslechli, kdy na ní dali. bolí jí celé tělo, je unavená, začíná jí třeštit hlava a ještě do toho ti dva, to že se Angel o ně očividně přestává zajímat a má jen jeden objekt svého zájmu+ Nemusíte mít starost, stejně jsem byla na odchodu. +zavrčí, když Buffy "nezačne" rýpat+ Jen jsem přišla pro lahev krve. +sebere danou věc, popadne oblečení a hledí si co nejdřív zmizet z kuchyně, než řekne něco co nepude vzít zpět+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Angel » úte kvě 24, 2011 10:56 pm

+překvapeně se podívá na Buffy že se s ním ani nehádá, nečekal to. Podívá se i na Neferet. Připadá si opravdu hodně ztraceně, nejraději by se sebral a odešel někam hodně daleko+ Když mě k němu Neferet pustí... +zamumlá polohlasně+ Nemůžu se rovnat tvojí magii +připomene jí že ona má teď víc moci než on+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron