Koupelna

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » ned kvě 22, 2011 10:07 pm

+v tichosti jí poslouchá a chtě nechtě nad tím musí přemýšlet+ Protože jste spřízněné duše. Varoval mě. Varoval mě předtím, že existuješ, ale nikdy nic neřekl o tom, že vás uvidím v jedný místnosti. Není to tak úplně ve vás... možná, že víte, že nemáte budoucnost, ale pořád to tu je, letmé doteky, pohledy... až moc si uvědomuju fakt, že já s ním tohle nezažiju a to... bolí... +smutně se pousměje, neviděla je spolu dlouho, ale přímo hmatatelně vnímala změnu, která se s Angelem stala v její přítomnosti, ani nemůže uvěřit tomu, že to řekla nahlas natož Buffy+ Děkuju. +ústa jí cuknou v upřímném úsměvu, neví proč, ale věří jí to a chtě nechtě je v tuhle chvíli klidnější, nerozvádí to dál, nedodá, že by Angelovi nebránila, to může říct kdykoliv+ Bude sice potřeba skočit nakoupit, protože se obávám, že v lednici toho moc není... ale buď tu jako doma. +je to velice dobrá hostitelka, pokud chce a nebo pokud musí, v tuhle chvíli si ovšem není jistá, co z toho teď je+ ...pekelné. +doplní za ní, podle ní je to víc jak výstižné+ Ale zase na druhou stranu bylo zábavné sledovat jak se Ohnivý démon vzteká nad tím, že jsme mu zničila zahrádku. +ústa jí cuknou v úsměvu, jak se to snaží zlehčit+ Šla bych pro ně kamkoliv. +řekne znovu vážně a pohlédne na Spikea, kterému se zacelily všechny rány, musí si ho popotáhnout, je mnohem těžší, jak opět nabral trochu víc váhy+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Buffy » ned kvě 22, 2011 10:28 pm

Povzdechne si. V tom máš pravdu. Ale aspoň máš jistotu, že v jediném okamžiku nepřijde o duši a objeví se Angelus. Potřese hlavou. Stále stejná přitažlivá tvář, ale osobnost...naprosto změněná, plná zla, krutosti a touhy po tom, ubližovat všem a všemu kolem sebe. Na okamžik zavře oči, když si na tu dobu vzpomene, ale rychle se zase sebere. Ale nechme toho, stejně tohle nezměníme, i když bych ráda. Pousměje se. Není zač, neříkala bych to, kdybych to nemyslela vážně. A já pak zajedu nakoupit, ať jsem aspoň trochu užitečná. Ušklíbne se. Jo, pekelná. To je asi nejvýstižnější. Zasměje se, když si představí vztekajícího se démona. To ti věřím. I já bych to udělala, pro všechny své přátele. Řekne tiše a také pohlédne na Spika. Všimla si, že už vypadá trochu líp, ale zdráhá se nabídnout Nef pomoc. Navíc si je jistá, že to zvládne sama.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » ned kvě 22, 2011 10:44 pm

To ano... +smutně se pousměje+ Já vím... neviděla jsem ho v celého jeho síle, ale mluvila jsem s ním... a to mi stačilo. +prohrábne Spikeovi nepřítomně vlasy, jenom přikývne, změna tématu je rozhodně lepší, tohle je moc tenký led+ Půjčím ti medailon. +přikývne+ Myslím, že ta koupel už stačila... vážně začal být dost těžký. +tiše se zasměje, ale je to veselý smích nad tím, že to skutečně pomohlo, alespoň jeho fyzické stránce+ Mimo to nechci, aby se probral ve vaně. +vytáhne ho do sedu, vyleze si zpoza jeho zad, vyleze ven a zvedne si ho rychle, ale opatrně do náručí+ Teď sprcha a... +trošku se zamračí+ Chtělo by to nějaké pohodlné oblečení. Ale pokud si vzpomínám Angel se s taškama nevrátil. +opatrně podmračeně vyrazí ke sprše+ Mohla bys vyndat z támhle tý skříně ručníky a župan? +kývne k daným směrem+ Pak si klidně nějaký i půjč. +dodá, když vidí jak je taky od krve, určitě se pak bude chtít taky vykoupat+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Buffy » ned kvě 22, 2011 11:58 pm

To jo, není to zážitek, který bych si chtěla zopakovat. Zatímco Nef tahá Spika z vany, vyndá župany a ručníky a položí je co nejblíž ke sprše. No...snad to ještě donese. Podívá se směrem ke dveřím. Jo díky, potom se taky vykoupu. Usměje se vděčně.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » pon kvě 23, 2011 12:20 am

Jestli ne, tak mu šlohnu košili... bude jí mít místo noční košile. +zazubí se, ne rozhodně nemá v plánu krást Angelovi košile, to by nikdy neudělala, možná by jí to někdo i věřil, dokud by u ní ve skříni pár jeho kousků nenašel a nejedná se jen o košile. pousměje se a pokývá hlavou, taky co jiného dělat, musí si dát pozor kam šlape, když leze do vany. chvilku jí to trvá, ale nakonec se jí podaří sebe i Spikea osprchovat, sem tam si vypomůže magií, ale když má tu možnost proč ne. vystrčí ruku ze sprchového koutu a nahmatá jeden z velkých huňatých ručníku, do kterého Spikea zabalí a vyleze s ním ven+ Mohla bys ho na chvíli podržet? Jen na sebe natáhnu župan...
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Buffy » pon kvě 23, 2011 11:48 am

Pobaveně se zasměje, když si představí, jak mu Nef krade košili. Jo jasně. Hned přejde k nim a přitiskne Spika k sobě, aby se hned neporoučel k zemi. Trošku jí znepokojuje, že se ještě neprobral, ale je přesvědčená, že Nef pohne nebem i peklem, aby ho přivedla zpátky mezi "živé":P. Když je Nef oblečená, předá ho zpět do její péče a kousek odstoupí, aby nenarušovala její osobní prostor. Předpokládám, že teď by měl nějakou krev dostat i do sebe, že? Chceš pomoct ho někam odnést, nebo tak něco? Nabídne své svaly. Jestli, asi bych se taky vykoupala, vypadám jak kdybych spáchala texaský masakr. Ušklíbne se a pokusí se od těla odlepit přischlé tričko.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » pon kvě 23, 2011 12:03 pm

+nechá nachvilku Spikea na starost Buffy, ale opravdu jen na chvilku, jen na sebe natáhne župan a pevně si ho zaváže, trochu sebou trhne, když se látka přilepí na pár ran, zdá se, že jí ani nepadalo si je pořádně ošetřit, nejdřív se chce postarat o upíra a pak možná až o sebe, kdo ví+ Jo, to by asi měl. Jen si nejsem jistá, jestli by to nebylo lepší až se probere a trošku si zvykne. Každopádně si sem jistá, že Angel moje dilema rozsekne. +pousměje se+ To je dobrý, zvládnu to. +a na potvrzení svých slov si Spikea zvedne do náručí, trošku se zakymácí, přeci jen toho na ní dneska bylo hodně a další použití magie je čím dál tím víc vysilující, ovšem je vidět její vytrvalost, očividně je rozhodnutí starat se o něj co nejvíce sama+ Jenom ta motorová pila ti chybí. +zasměje se+ Ale klidně si posluš, sprcha... +kývne hlavou k dané věci+ ...nebo vana... +zarazí se, když pohlédne na vanu, zapomněli ji vypustit+ ...tedy když si jí vypustíš, tak je ti k dispozici.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Buffy » úte kvě 24, 2011 12:23 pm

Jo, nepochybuju, že on to vyřeší. Pousměje se. Dobře, tak já si zatím dám sprchu, udělám ze sebe zase člověka a pak vás snad někde objevím. Neunikne jí, že má Nef co dělat, aby sebou nešvihla, ale pomoc nenabídne. Ví, že kdyby byla na jejím místě, taky by ji nepřijala. A o tu vanu se postarám. Usměje se ještě.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » úte kvě 24, 2011 1:04 pm

Jo... on je tady ten odborník. +pousměje se+ Stejně je to zajímavý, člověk může s upíry žít celý život, ale dokud není jedním z nich... +pokrčí neurčitě a zároveň výmluvně rameny a trošku si Spikea nadhodí, aby se jí líp nesl+ Dobře... +přikývne a otočí se k odchodu, ale ve dveřích se ještě zarazí+ Jo a... nevim jak dlouho tu si, tak jen pro jistotu... někde tady pobíhá bílý tygr a obrovskej pavouk. +trošku se zašklebí pořád nemá Juniora ráda+ Tygr je více méně neškodnej, ale před Juniorem bych doporučila vzít nohy na ramena a pokud možno nezabíjet.... Spikeův mazlíček, takže... kdyby se po něm časem sháněl... +výmluvně se zašklebí a rychle avšak opatrně se vydá pryč+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Buffy » úte kvě 24, 2011 7:25 pm

Pavouk?! Nevěřícně na ni koukne, ale zjevně si srandu nedělá. Panebože, je to pořád cvok. Zakroutí hlavou a jde si dát radši tu sprchu.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Předchozí

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron