Koupelna

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Koupelna

Příspěvekod Neferet » úte bře 15, 2011 12:22 am

Obrázek

Koupelna se nachází hned vedle Neferetiny ložnice. Jeden vchod vede z chodby a jeden z pokoje. Výhled je tedy poněkud jiný. Místo výhledu na město má Neferet nádherný výhled na hory.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » úte bře 15, 2011 10:35 pm

+jen co za sebou zavře dveře, zamíří k obrovské vaně zapuštěné v zemi a otočí kohoutky, aby jí napustila. zatím co se vana napouští se vrátí k pultu u zdi, pod zrcadlem a s umyvadlem a shodí ze sebe jak kabát, tak župan a pyžamo, kabát se županem pověsí na háček a pyžamo hezky složí na pult a skopne si boty+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Spike » úte bře 15, 2011 10:51 pm

+Zastaví se za dveřmi, pozoruje ji jak se svléká, tenhle okamžik nechce pokazit rozhovorem o pásku, ale jakmile je nahá, tak začne+ Proč tu máš jeho pásek? +vypálí na ni opakžitě jen co sundá botu. Sám si znovu s šeptanými nadávkami popotáhne kalhoty, které mu opravdu hodně padají+ Kdyby to bylo nemožný, tak řeknu že sem zhubnul +zamrmlá si pri sebe+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » úte bře 15, 2011 10:56 pm

+zvedne k němu oči a povzdechne si+ Protože jsem ho dostala. +vydá se k vaně, aby skontrolovala jak moc je plná a následně vypnula kohoutky+ Asi před rokem Styx Tonyho vyprovokovala, aby udělal striptýz. +vstane a přejde ke skříňce, ze které vyndá ručníky+ Tenkrát jsem si odnesla ten pásek. +pokrčí rameny jako by o nic nešlo, podle jí ani nejde a ručníky odloží nedaleko vany+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Spike » úte bře 15, 2011 11:01 pm

Počkej! +zamává košilí kterou si právě skvlékl, tedy přetáhl přes hlavu, protože mu stejně všude jen vysela+ On ti dělal soukromej striptíz? +založí si ruce na prsou+ A prej že je to jenom dobrý přítel... jasně, já taky zajedu do Říma a udělám Buffy stritíz. Schválně jak se ti to bude líbit +provokuje. Je málo pravděpodobný že by jen do Říma za Buffy+ Sakra! +ohmatává si kapsy+ Navíc jsem si zapoměl cigára!
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » úte bře 15, 2011 11:08 pm

+založí si ruce na prsou+ On taky je jen dobrý přítel. +brání se+ Jenže já s Tonym nikdy nespala, pokud mi je známo tak ty s Buffy jo, takže to není to samý? +zdá se, že je představou, že by Spike odjel do Říma za Buffy rozčarovaná, hodně rozčarovaná+ Mimo to je to víc jak rok, byla tam i Styx a v tý době jsme se ani neznali, tak nevím proč se tak rozčiluješ. +našpulí uraženě rty+ Tak to je blbý, protože já tady žádný cigarety nemam.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Spike » úte bře 15, 2011 11:34 pm

Pche! +odfrkne si+ Nevím co ti pořád na Buffy vadí. Spal jsem s celou řadou jinejch ženskejch, ale tobě vadí zrovna ona +sundá si boty+ Si ze mě střílíš? +zvedno obočí+ Pozveš mě sem a nemáš tu kořivo? +zamračí se+ Budeš mi pro něj msuet zajít, ale pokud možno ať je nikotinoví a balený v papírku. Svalovec se endá kouřit na veřejnosti +zablískne bílími zoubky+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Angel » úte bře 15, 2011 11:36 pm

+Z koupelny slyší hlasy, chvíli váhá jestli vstoupit, ale pak se na to vykašle a vejde do dveří. Poslouchá ten jejich rozhovor, hádku, prostě to jak spolu ti dva normálně mluví a usměje se. Připadá si jako doma, když má ty dva blízko sebe+ Na to mám jiný názor +podotkne naznačujíc něco v tom smyslu že snad i na tý veřejnosti by se nechal trochu potěšit+ Já mám u sebe ještě balíček... +broukne stylem jakoby přivolával kočku na šustění pytlíku. Okukuje jak nahou Nef, tak Spikea+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » úte bře 15, 2011 11:46 pm

Co? +zvedne obočí+ Co třeba to proto, že mi jí každou chvíli předhazuješ? +zeptá se zdánlivě klidně+ Tak nějak jsem předpokládala, že si ho vezmeš sebou. +pokrčí rameny, při poslední Spikeově poznámce se začne smát+ Fajn, něco ti zítra seženu. +slíbí mu, trochu se uklidní, když uslyší Angelův hlas a otočí se k němu+ Angele... +pousměje se+ ...myslela jsem, že jsi šel do knihovny. +poznamená, ovšem zdá se, že jí vůbec nevadí, že je tady. zasměje se, když Angel upozorní na to, že on sebou balíček má, hlavně kvůli tomu tonu, který přitom použil+ Jdu do tý vany. +prohlásí, když se konečně uklidní+ Jde někdo se mnou? +zeptá se, když už míří k vaně, která je docela hluboká, ale když se v ní posadí, má vodu po lopatky, na chvíli se ponoří, aby si vymyla šampon z vlasů a když se opět vynoří, protře si oči a sleduje ty dva+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Spike » úte bře 15, 2011 11:57 pm

Nepředhazuju +po musí být neustále kontra, protože je to prostě on+ Jen se o ní normálně bavím, jako ty se bavíš o... nevím kom, ale to je fuk +řekne, jelikož mu na mysl nepřijde žádnej chlap o kterém by často mluvila+ To bych chtěl vidět +zvedne provokativně hlavo, nevěří že by se Angel uvolil k nějakému+ A jaké máš? +nahodí očko jako slepice a přiblíže se k němu, aby se mohl kouknout na krabičku kterou druhý upír vytáhl z kapsy+ A co za to budeš chtít? +začne hned obchodovat, nevěří že by mu dal jen tak zadarmo+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Další

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron