Koupelna

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Koupelna

Příspěvekod Angel » čtv bře 17, 2011 10:11 pm

To nic. Dokud se nebude chtít přitulit, nevadí mi +donutí se zase pohodlně opřít a uvolnit, svůj poměrně nic neříkající výraz na tváři. Nad Spikeovím popisem toho jak někoho uškrtit jen pozvedne mírně obočí, nijak to nekomentuje+ Tak ji neposílej nám +ne že by se bál, že by hrozilo nějaké nebezpečí toho že by neměli Nef na dohled+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » čtv bře 17, 2011 10:28 pm

Myslím, že na velikosti moc nezáleží. Je to magický tvor.Vím o tom, že jsou zaznamenané případy kdy Frakira uškrtila vlastního majitele. +pokrčí lehce rameny+ Jak dlouho trvá, než někoho uškrtíš? +zajímá se docela zaujatě. zamrká, když se jí skoro před očima objeví Eset a pak se začne smát, když se tak ke Spikeovi přilýsá+ Asi si tě oblíbila. +protáhne vesele, položí mu ruce na ramena a začne mu masírovat krk, ramena a záda+ Nepřiblíží se k tobě. +slíbí mu, mimo to o to hádka poprosila a ten se zdá se souhlasil+ Neboj, vám budu posílat sovy. +zazubí se+ Eset posílám většinou za Mariusem. +na chvíli se zamyslí, než potřepe hlavou a usměje se+ Nechcete donést mýdlo, šampon?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Spike » čtv bře 17, 2011 10:35 pm

Tak to si na ni dej pozor +varuje ji takovým ne zrovna moc zaujatým hlasem. Asi se o ni doopravdy nebojí+ Hmm mnoho minut, pokud se to umí správně. Někdy i hodin. Víš například +psice trochu skloní hlavu aby ho mohla Nef lépe masírovat, ale zato zašne gestikulovat rukama+ je možná svazat člověka do kozelce tak že nesmí hnout nohama, jinak sám sebe učkrtí +nazančuje to ruka+ Tam se může škrtit i celé hodiny, jak se snaží nehejbat a přitom ho zrazují jeho vlastní svali +zle se zasměje+ Ach... To je příjemný. Hmmmrrrm +začne si tiše broukat a vrnět+ Jestli mě při tom budeš muset pustit, tak nechci +nehodlá ji jen tak propusit, když ho tak pěkně mazlí+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Angel » čtv bře 17, 2011 10:48 pm

+Zakroutí hlavou+ Pro to ne +řekne odmítavě+ Jenom že bychom jí nerozuměli. Upírům nejde číst myšlenky, alespoň nám ne. Je to jako se zrcadlem. Myšlenky tam jsou, ale nemají odraz +pobaveně poslouchá jak Spike vypráví o pomalém dušení, ale nedává to na sobě moc znát, protože mu v tom svědomí brání. Užívá si to jen jeho démon, duše trpí už jen tou radostí+ Já pro to dojdu. Kde to je? +nabídne se. Cítí se trochu osamělí, když tak vidí Nef a Spikea jak se spolu mazlí. Dochází mu že za dobu co byl pryč se podařilo to v co doufal, ti dva se sblížili a jeho už nepotřebují. Sice to bylo to, oč usiloval, jenže teď ho to bolí+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » čtv bře 17, 2011 11:02 pm

+zaujatě to poslouchá, jak jí to všechno líčí a přitom mu masíruje krk, tak jak ví, že to má rád+ To zní... zajímavě. +řekne nakonec a opravdu to zní, jakoby jí to zaujalo víc než by mělo, široce se usměje, když slyší jak Spike začne vrnět a tiše broukat, ten zvuk se jí moc líbí+ Ano, to bych tě musela pustit, i když dost nerada. Přestal by si vrnět. +a ona skutečně nechce, aby přestal vrnět, políbí ho ze strany na krk+ Protože to miluju. +zašeptá mu do ucha+ Aha, tak to jsem netušila. +zamyslí se na tím čtení myšlenek upírům+ Pokud by si byl tak hodný. +trošku vděčně se na něj usměje+ V támhle tý skříňce. +ukáže na danou skříňku+ Za odměnu ti můžu umejt záda jestli chceš. +usměje se na něj+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Spike » čtv bře 17, 2011 11:09 pm

Někdo to má rád +broukne polohlasně mezi vrněním které vychází z hlouby jeho hrudi, tak jako se to zdá u koček+ Být při sexu přiškrcenej. Prý to vylučuje do krve adrenalin a endrofin, nebo co to +skoro mňoukne když ho Nef políbí+ Chtěl bych to někdy skusit, ale nemůžu +posteskne si. ZVedne pohled k Angelovi který jim sice věnuje pozornost, ale nepřidává se+ Taky můžeš jít k nám... +navrhne neobvykle měkce+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Angel » čtv bře 17, 2011 11:14 pm

To zkoušet nebudeme +rozhodne se jim skočit do rozhovoru dřív než by Spikea napadlo požádat Neferet aby si to s nimi zkusila+ Je to pro tebe příliš nebezpečné +vážně se na ni podívá, chce aby bylo jasné že si nedělá legraci+ Přidusí tě jen o trocho víc než je zdrávo a zbude s tebe slintající debílek +dramatizuje to a straší tak hnědovlásku jak jen to jde+ To je dobré +odpoví jim obou rezervovaně. Vyleze z bazénku, za cepkání mokrých nohou přejde ke skříňce vyloví mýdlo a šampoun, načež se vrátí zpátky. Zase vklouzne do vody a mýdlo jim podá+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » čtv bře 17, 2011 11:22 pm

+chce něco Spikeovi odpověd, když jim do rozhovoru skočí Angel, zvedne k němu oči a poslouchá ho+ Ne, že bych měla v plánu to zkoušet.... ale zní to zajímavě. +pokrčí neurčitě rameny, ale bere si jeho slova k srdci. sleduje Angela s trošku nadějným a něžným výrazem ve tváři, když mu Spike řekne, že se může přidat, ale když Angel odmítne a vyleze z vany vydá něco podobnému velice tichému a smutnému povzdechu, takže nejspíš naštěstí slyšel jenom Spike+ Děkuju. +vezme si od něj mýdlo přičemž se mu přitom podívá do očí, když si uvědomí, co se jí v nich může zrcadlit, tedy smutek z toho, že se stále zlobí ne že by se mu divila, oči raději sklopí k mýdlu, které otevře a trochu ho vykydne Spikeovi na ramena a začne ho pečlivě roztírat a mydlit, vážně se s nim docela dost mazlí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Spike » čtv bře 17, 2011 11:44 pm

Zkazíš každou legraci +ohrne nespokojeně ret. Možná to myslí na škrcení, možná na to že se k nim Angel nepřidal+ Ona to chce zkusit, vidíš! +rozhodí rukama+ Nejsem přeci idiot, abych nepoznal kdy už je to moc. Mám sáhodlouhý zkušenosti z mučením. Vždycky sem věděl kdy přestat... většinou. Oh dobře! +vykřikne pod jeho zpytavím pohledem+ Tak mi většinou dnechli dřív, než jsem skončil +připustí velmi, ale velmi neochotně+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Angel » čtv bře 17, 2011 11:51 pm

Tohle není téma otevřené k diskuzi. Řekl jsem jednoduše "ne" a to platí +řekne velitelským hlasem nepřipouštějícím debatu ani odpor. Nehodlá dělat nic co by mohlo Nef skutečně ublížit. Sice veškeré "hraní" sebou nese riziko větší než normální sex, ale tohle je podle něho už příliš+ Nikdy si neměl dost trpělivosti. Na všechno si moc spěchal a když se něco nevedlo, tvým řešením bylo vzít sekeru a rozbít to na kusy. Jedno jestli to byla věc, nebo člověk +zamračí se nad starými vzpomínkami+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron