Koupelna

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » čtv bře 17, 2011 11:58 pm

+začne předstírat, že tam není, očividně si ti dva zatím vystačí sami, takže je jen poslouchá a lehce se usmívá, zvážní jen ve chvíli, když Angel nasadí ten svůj velitelský hlas, zvedne k němu oči a přikývne, ale jinak se věnuje mytí. poklepe Spikeovi na paži a natáhne rozevřenou dlaň, aby jí Spike svoji paži "půjčil" a ano trošku si i hraje proč ne, když má takovou příležitost, umýt ruku od konečků prstů, přes celou paži až na rameno ke krku, to samé provést z druhou, vnímat svaly rýsující se na pažích pod kůží+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Spike » pát bře 18, 2011 12:06 am

+Nakrčí nos, vzdorovitě zvedne bradu a zarytě mlčí. Dává tak najevo že sice poslechne, ale nehodlá to přiznat nahlas+ Zato ty si zase se vším strávil měsíce, až to bylo otravný +znechuceně si odfoukne, jak vzpomíná na dobu kdy byl po boku Angeluse. Nechává Neferet abyy mu myla tělo, když se ale tak přimazlí k jeho ruce, pozvedne obočí+ Nechceš abysme vás s mou rukou nechali osamotě? +zeptá se vese+ Víš, jestli chce dělat nějaký nemravný věci... +přeje de jí konečky prstu mazlené ruky po klížní kosti kousíšek nad ňadrem, mezi prsy pod vodu k pupíku+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Angel » pát bře 18, 2011 12:11 am

Tříbil jsem si sebeovládání a vkus +zahučí na půl úst. Přestože pozorovat ty dva je vzrušující, zároveň má pocit odstrčenosti. Není to stejné jakoby to bylo "plánované" a on měl hlavní slovo. Teď se to prostě děje, Spike a Nef jsou spolu a on je stranou. Nemá tu zapotřebí dělat třetí kolo od vozu, na to je moc hrdý a má příliš velké ego+ Už půjdu. Voda je studená +ve skutečnosti je teplá pořád stejně+ a začínám se rozpouštět +obrátí se aby vylezl ven+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » pát bře 18, 2011 12:20 am

To není špatný nápad. +zazubí se na něj+ Ale mnohem raději bych celé tvoje tělo. +zatváří se tak nějak jako by ho chtěla vést+ A vůbec vrať mi ji, ještě jsem se nedomazlila. +koutky úst jí zacukají, jak se snaží nerozesmát. otočí hlavu k Angelovi, který se chystá odejít a ona nechce aby odešel, krátce stiskne Spikeovi ruku, možná aby získala odvahu, možná aby se mu omluvila za to, že se přesune kousek jinam+ Počkej... +dřív než stačí vylézt z vody vstane a přebrodí se k němu+ ...slíbila jsem, že ti umyju záda. +plácne první výmluvu, která jí napadla, aby ho trošku pozdržela. sedne si kousíček stranou hned za něj a položí mu dlaň na rameno, nemá co ztratit jestli jí odmítne a hodí po Spikeovi výmluvný pohled říkající, že nechce aby je Angel opustil+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Spike » pát bře 18, 2011 12:30 am

Takoví plán se mi zamlouvá pudlíčku +vrká hezky jako hloubek, i když na to moc nemá hlas při jeho sice příjemném, ale pořád chrapláku+ Tak se můžeš mazlit s jiným údem! +zablískne veselím úsměvem, takovím co slibuje mnohé. Nechá Neferet kolem sebe protáhnut se, ví oč se pokouší, jen si není jistý co by měl dělat on. On by Angela seřval, Angel by seřval jeho a pak by si zašukali. Jenže tenhle plán momentálně nejde realizovat+ OK +naznačí jen tak rty aby ho starší upír neslyše+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Angel » pát bře 18, 2011 12:34 am

+Trochu se pod její rukou zachvěje, pootočí hlavu na stranu a podívá se jí do očí+ Nechci vás rušit +mile se usměje. Něžně, laskavě, trochu unaveně a schovívavě. Otočí se úplně k ní, položí ji ruku na tvář+ Nevadí mi že chceš být s ním +kývne ke Spikeovi+ Vždyť víš že o to jsem se vždycky snažil +přejede jí palcem po tváři. Neodolá, přitáhne si ji blíž a jemně políbí na rty. Sotva se ji dotkne. Když se odtáhne, unikne mu krátké uchechtnutí+ Dobře, tak mi je umej +souhlasí. Jednoduše nedokáže jen tak odejít, na to je moc sobecký+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » pát bře 18, 2011 12:49 am

+výmluvný pohled se změní na děkovný a poté hned na něžný+ Vždyť nás nerušíš. +zakroutí krátce a trošku intenzivně hlavou, pohne tváří proti jeho ruce lýsajíc se k ní tak blíž, chce něco odpovědět, ale je umlčena tak až skoro nezvykle jemným polibkem+ Skvělé. +široce se usměje a přesune se za něj úplně, přesně tak jako u Spikea. natáhne se pro mýdlo, otevře ho a nakydá ho tentokrát na Angelova ramena+ Víš, že jsi nikdy neuspěl? +zeptá se tiše, ale dost nahlas, aby jí slyšeli oba a začne mu mýt záda, tedy víc jak mytí to zatím připomíná masírování ramenou a lopatek, ale kdo by to rozlišoval+ Vždycky si se snažil o to, abych chtěla být jenom se Spikem. +na jmenovaného se něžně a dokonce i o něco zářivěji usměje, než opět skloní zrak k Angelově kůži+ Nikdy se ti to nepodařilo. Pořád vás miluju oba. +vyjeví mu důvod, proč je jeho snažení stále bez výsledku+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Spike » sob bře 19, 2011 10:01 pm

+Využije situace kdy nemá plné náručí a jme se v Angelovích kalhotách hledat cigarety. Tiše je poslouchá, zatím co prošustruje všechny kapsy, najde balíček i zapalovač a jednu si zapálí+ Kdyby uspěl nebyla by to takové sranda +už i on si všiml jisté Angelovi snyhy dát je dohromady. Za začátku byl vděčný, ale časem se věci trochu změnili+ Miuju vás +zarzí se a rychle se to snaží zamluvit, až se zakucká kouřem+ Chtěl sem říct... Miluju Nef +zagestikuluje důrazně rukou ve které drží cigaretu+ Tebe jenom trpce snášim +zamračí se na Angela+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Angel » sob bře 19, 2011 10:10 pm

+Uvolní se pod jejími doteky, ale Spikeova vrnění má hodně daleko. Kdo ví jestli se dokáže před Nef natolik uvolnit a poddat se svým vnitřním potřebám+ O nic takového jsem se nesnažil +lže skoro věrohodně, ale opravdu jen skoro, Překvapeně se podívá na Spike jak se jim tu vyznává z lásky. Nečekal nic takového+ Jistě... samozřejmě +ošije se. Nevím jestli má Spikeovi věřit a pokud ano, jestli je to dobře že se do něj mladší upír zamiloval, nebo špatně+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » sob bře 19, 2011 10:21 pm

+pozvedne lehce obočí, ještě, že jí Angel nemůže vidět, ale opanuje se, aby to nijak nekomentovala, stejně tak jako nekomentuje, když Spike řekne, že miluje také Angela, není si jistá jestli a co by na to měla říct, ale dalo by se říct, že je tomu ráda, jediným způsob, kterým dá vědět, že Spikea slyšela je ten, že prudce zvedne hlavu od Angelových ramenou a na chvíli ustane v činnosti, potom se usměje se a opět pokračuje v mytí, dává si s tím i docela načas+ Takže... +tiše si odkašle+ ...co budete dělat? Budete tu chtít provést nebo se budete válet celou dobu v posteli? +zeptá se+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron