Koupelna

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Koupelna

Příspěvekod Angel » ned bře 20, 2011 12:13 am

A že tobě tak pěkně drží bez gelu... +odsekne. To že si Spike přejede po hlavě s posměšným várazem mu moc nepomůže. Ignoruje jeho opičky, učeše si vlasy, vetře do nich gel, znovu je učeše a pak rukou trochu načechrá, aby získali potřebný tvar. Má už v tom praxi, to je vidět. Zvládne to skvěle, i když se nevidí v zrcadle+ Jdeme +zavelí+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » ned bře 20, 2011 12:20 am

+snaží se nesmát, když dělá Spike takový opičárny a docela obstojně se jí to i povede. celou dobu sleduje Angela jak si upravuje vlasy a nakonec jen přikývne a vyrazí z koupelny rovnou na chodbu, zpět do haly a z ní doprava chodbou až k pracovně+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » sob kvě 21, 2011 9:49 pm

+chvíli nechá Buffy samotnou nosit krev, ale nakonec jí v tichosti aspoň trochu pomůže koupel připravit. pořád má na sobě to špinavé oblečení do vlastní i démoní krve, taky na co si ho převlíkat, stejně se za chvíli bude muset svléct, do vany v oblečení nepoleze. nakonec dojde pro Spikea a v náručí ho vnese dovnitř. vůbec nevypadá dobře, má až šedivou kůži pokrytou ranami a dlouhé vlnité vlasy mu z části zakrývají propadlé tváře+ Doufam, že máš sebou náhradní oblečení. Jestli se probere, bude se s námi chtít prát. +poznamená doufajíc, že jí nebude muset půjčovat vlastní oblečení+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Buffy » sob kvě 21, 2011 9:57 pm

Jo mám. Odvětí jen, stejně je už solidně zaprasená jak na ní občas trochu krve vystříklo. Když uvidí Spika, na okamžik ztuhne a pevně sevře rty. Pak ale odhodlaně přistoupí k Nef a pomůže jí uložit Spika do vany. Přitom se zlije krví ještě víc, ale je jí to fuk. Jsou horší tělesné tekutiny než krev, ta jí vadí ze všeho nejmíň.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » sob kvě 21, 2011 10:10 pm

+jenom přikývne, nemá chuť si s ní nějak extra povídat, kdyby to bylo na ní pošle jí express nejspíš až do pekla, ale s ohledem k Angelovi si to nedovolí. uloží s Buffy Spikea do vany a opatrně ho opře, tak aby nesklouzl. přejde k umyvadlu a začne se rychle svlékat. zbaví se dvou dýk, co jí ještě zbyly, vlasy si stáhne do drdolu, aby se jí nepletly. sundá si těžké boty, stáhne potrhanou košili i s korzetem a stáhne kožené kalhoty, odhalujíc všechny rány, které utrpěla, některé se poněkud rychleji zatáhly jiné stále krvácejí. nechá si jen kalhotky, přeci jen před ní nechce chodit až tak moc nahá, i když je to v podstatě směšné. krapet si otevře ránu na paži, aby jí donutila víc krvácet, přejde k vaně a vleze si Spikeovi za záda, aby si ho opřela o hruď a přidržela ho, aby nesklouzl do krve, není to dvakrát příjemné, ale co by na sobě dávala znát, že jí z toho leze mráz po zádech+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Buffy » sob kvě 21, 2011 10:20 pm

Tiše si povzdechne a když je Nef usazená, klekne si u vany, ale nijak se nepokouší Spika dotknout. Má tušení, že by jí Nef tu ruku nejspíš ukousla:D. Kdybys chtěla ještě nějak pomoct...tak....řekni. Nabídne se, i když je jí jasné, že by se v té vaně raději utopila, než aby jí požádala o pomoc. Tedy za předpokladu, že by to Spikovi pomohlo:P
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » sob kvě 21, 2011 10:29 pm

+krátce na ni pohlédne a přikývne, Spikea spustí víc pod hladinu, aby byl ponořený celý+ Budeme ho pak muset asi osprchovat. +promluví po chvíli+ Můžeš zatím připravit sprchu. +neříká se jí to lehce, ale aspon si pomůže tím, aby to neformulovala jako žádost o pomoc, ale jako návrh, na druhou stranu by jí mohla trošku zaměstnat, ještě by jí mohlo napadnout sahat jí na upíra, ruku by jí neukousla, to je nehygienické, ale utrhnout by jí mohla:D určitě bude potřeba dát tam podložku, aby neuklouzli, zavěsit sprchu a tak+ Proč se staráš? +vypadne z ní zničeho nic+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Buffy » ned kvě 22, 2011 12:19 pm

Také jen přikývne, zvedne se a začne chystat sprchu a na zem položí podložky, aby neuklouzli a nerozmlátili si tlamičky:P Když na ni Nef najednou vypálí otázku, zarazí se a pohlédne na ni. Protože mi na nich pořád záleží. Ať se ti líbí nebo ne, jsem součástí jejich minulosti a vzpomínek a to se jen velmi těžko změní. Prožili jsme toho tolik, že si to ani neumíš představit... Ztichne a jen potřese hlavou. Na tom už ale nezáleží, každý žijem svůj vlastní život a já jsem přijela jen proto, že mě o to požádal Angel. Zase zmizím z jejich života a všechno bude tak, jak to má být. Odmlčí se a znovu to tam začne rovnat.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Koupelna

Příspěvekod Neferet » ned kvě 22, 2011 12:42 pm

+chvilku jí sleduje, jak připravuje sprchu, než svůj pohled stočí zpět na upíra v bezvědomí, nepodívá se na ní, jen jí poslouchá. musí uznat, i když s nelibostí, že má pravdu, z jejich minulosti jí nedostane, nezbaví je jí. tiše si povzdechne+ Ne, nic nebude tak, jak by mělo být. +zakroutí hlavou a následně si protáhne krk, nevědomky ukazujíc jizvičky po jejich kousnutích a povzdechne si+ Pokoj na konci chodby je volný... +řekne po delším přemýšlení nad tím jestli je schopná zvládnout její delší přítomnost, nakonec dojde k názoru, že ano, ale když bude mít vlastní pokoj a neuvidí jí moc často ve společnosti Angela, čemuž se nejspíš nevyhne+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Koupelna

Příspěvekod Buffy » ned kvě 22, 2011 9:27 pm

Tiše ji pozoruje, pak tam narovná hromádku měkkých ručníků do pečlivého komínku. Tváří se tou činností velmi zaměstnaná, aby si mohla rozmyslet, co řekne. Proč by to tak nemělo být? Já i Angel velmi dobře víme, že nemáme budoucnost. Věděli jsme to odjakživa i když jsme to v různých údobích našich životů zuřivě popírali. Odmlčí se a pokrčí rameny. Chci jen, abys věděla, že tě ani o jednoho z nich nechci připravit. A pokud to bude nutný, jsem připravená jim to velmi upřímně vysvětlit. Prohlásí pevně a pohlédne jí přímo do očí. Eh...vážně? Tak děkuju, chvíli bych ráda zůstala. V Sunnydale je teď docela klid a menší dovolenou si myslím taky zasloužím. Ušklíbne se. Mimochodem, máš můj hluboký obdiv, že jsi dokázala Spika zachránit sama. Tyhle pekelné dimenze jsou...no...Otřepe se. Nemůžu najít dostatečně výstižný slovo.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron