Angelova ložnice

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Neferet » čtv kvě 19, 2011 1:58 pm

Zase tak blbá nejsem. +založí si ruce v obraně na hrudi+ Ale teď když se mi vrátila síla a potom, co jsem jí intenzivně používala několik hodin v kuse, jí bude moje krev přímo nasáklá, i těch pár kapek může pomoct. Nechystam se tady vykrvácet. +zavrčí, tohle období má skutečně za sebou a nesnáší, když z ní někdo dělá pitomce. otočí se k Buffy, když k ní mluví a zdá se, že nad jejími slovy skutečně uvažuje, dokonce by řekla, aby se přidala, nejspíš za to mohlo to "prosím" ale, když k ní Angel přejde a sevře jí ruku, něco v ní se vzpříčí a ta chvilka přístupnosti, která ji byla vidět alespoň v očích zmizí, když shlédne na jejich spojené ruce, uhne pohledem stranou a když se na ně opět podívá, vypadá opět vyrovnaně+ Jeden z vás... je mi jedno kdo to bude. To si rozhodněte sami. +zdá se, že tohle je prozatím jediný ústupek, kterého je schopná, ale vzhledem k tomu, že Buffy jistě Spikea neunese, tak nějak počítá, že to bude Angel, kdo jí bude pomáhat+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Buffy » čtv kvě 19, 2011 11:07 pm

Už už má dojem, že bude Nef souhlasit s jejím návrhem, když Angel přistoupí k ní a chytne ji za ruku. Krátce na něj pohlédne, ale není to zrovna moc láskyplný pohled. Jemně, ale rozhodně vyprostí svou ruku ze jeho dlaně a udělá krok k Neferet. Půjdu já. Obě ho určitě v pohodě uneseme. Ani jedna z nás přeci není obyčejná holka. Docela mile se usměje.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Angel » sob kvě 21, 2011 8:52 pm

+Až když ho Buffy pustí si uvědémí že ji za ruku držel, skloní hlavu, nahrbí ramena a stane se menším. Ruce sepnu kdesi u pasu a nervozně začne probírat vlastní prsty+ Já počkám tady +řekne jenom, trochu couvne a nechává těm dvěma volný prostor k tomu aby se šli postarat o Spikea. Sice by ho taky chtěl vidět, ale ví že se toho musí vzdát+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Neferet » sob kvě 21, 2011 9:19 pm

+těká pohledem z jednoho na druhého, Buffy jí svým rozhodnutím udělala tak trošku čáru přes rozpočet, ale naštěstí se zvládne tvářit tak, že to vypadá, jakoby by jí to bylo v podstatě jedno kdo z nich dvou půjde+ Dobře... +souhlasí, kor když Angel ustoupil+ Ukážu ti, kde je koupelna a kuchyně, jestli bys tam zatím nanosila veškerou krev k vaně... +stočí pohled k Buffy, není to otázka, prosba, tohle je její dům, její rozhodnutí, ale neřekne to tónem jakoby to vysloveně rozkazovala, dokonce by se mohlo zdát, že je schopná mírné diskuze, sice by mohla přenést krev z lednice magií, ale na co se zbytečně vysilovat+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Buffy » sob kvě 21, 2011 9:29 pm

Jenom přikývne, je jí jedno, že jí Nef říká, co má dělat. Jednak by sama nevěděla co a jak a jednak chce opravdu aspoň trochu pomoct Spikovi. Nechá si od Nef ukázat kde co je a pak hned začne nosit všechnu krev do vany. Pak se zarazí a podívá se na Neferet. Něco mě napadlo...co takhle přidat i trochu mojí krve? Přelétne pohledem z Nef na Angela. Vzpoměla si totiž, že Angela její krev už jednou zachránila. Proč by to nemohlo pomoct i teď.

(eee, budem měnit témátko? jestli jo, směrujte mě:)) )
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Neferet » sob kvě 21, 2011 9:42 pm

Ne. +řekne prudčeji, než měla v plánu, nechce Spikea krmit krví Buffy+ Tolik krve provázané s magií, by mu mohlo uškodit. +vyplivne ze sebe první blbost, na kterou by se mohla teoreticky vymluvit, ani nevím jestli to není skutečně jen výmysl, ale v duchu nad tím mávne rukou. otočí se na patě a ukáže Buffy, kde co, než zajde pro Spikea+

(Tak asi do koupelny :) )
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Buffy » sob kvě 21, 2011 9:48 pm

Fajn, jen jsem to navrhla. Pokrčí rameny a jde do koupelny, kde je už solidní základ na krvavou lázeň. To že magie s její krví nijak moc nesouvisí už raději nedodá.

(oká :D)
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Angel » úte kvě 24, 2011 8:18 pm

+Jak jsou v okolí dvě takové ženy jako Neferet a Buffy stáhne se raději stranou, přestože by nejradši běžel za Spikem pořádně ho zkontrolovat. Nebude se ale do toho hrnout, protože nechce dát najevo strach o něj. Počkáš až obě ženy odejdou, pak si vezme Neferetin přívěsek a přemístí se pryč, nakoupit krev a jiné potřebné věci+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Předchozí

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron